320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Allez!
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Di maria on ikka täitsa peast Balotelli

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Di maria on ikka täitsa peast Balotelli
        Ei saanud mängus kordusest korralikult aru, kas sülitas. Ning sellest videost saab veel vähem aru.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Keda on rohkem: kas neid, kes ei saa Metzi vastu koroona tõttu mängida või neid, kes ei saa kaartide tõttu?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Järgmises voorus on muidugi printsipiaalne heitlus Metziga. Et kes siis väljalangemistsooni jääb.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar




              PSG-OM 0-1

              Lõppes siis 20 mänguline seeria, kus Marseille vastu poldud kaotatud. PSG peab selles küll ennast süüdistama. Võimalused olid olemas, et väravad lüüa.OM'i polnud üldse ohtlik tegelikult. Sarabia väristas ikka väga piinlikult eile. Kui esimese võimaluse puhul peaks Mandandat kiitma mega tõrje eest, siis teise võimaluse puhul peaks küll häbist maa alla vajuma. Sarabial üldse see hooaeg väga mannetult alanud, kuigi saanud kuhjaga minuteid. OM'i ainukese värava kinkis ei keegi muu kui Bernat, kes Thauviniga kaasa ei jooksnud . Aga see selleks. Enamus mehi jooksis ikka lati alt läbi. Kui kedagi kiita, siis ainult Florenzit, kes sisuliselt ühe trenni pealt pandi mängu ja oli meeskonna parim. Diiva oli jälle endine. Kui vahepeal tundus, et on küpsemaks muutunud (CL mängud näiteks), siis eile näitas end jälle vana hea provokaatori ja simultandina.

              Ning seda lõpukino oli ette näha juba sellest hetkest, kui kohtunik hakkas kahtlaseid vilesi tegema. Kui sa ikka ei suuda mängu ohjes hoida, siis keevadki tunded üle. Ning seda rassistliku solvangut Alvaro poolt pole veel kinnitust saanud. Ei imestaks kui diiva selle frustratsioonist välja mõtles. Kahju, et idiootsed kaardid siit võeti

              The 14 yellow & 5 red cards handed out in tonight's PSG vs Marseille is a record number in Ligue 1 in the 21st century.
              The first time that PSG fail to score in both of their 1st two matches of a Ligue 1 campaign since 1978/79. (Opta)
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                PSG kolmas särk on puhas okse. Jordan ikka suudab toota sellist saasta

                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  See Monkey Motherfucker nii lamp, seda nimetada rassismiks.....
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    See Monkey Motherfucker nii lamp, seda nimetada rassismiks.....
                    Väga lamp. Meedia nüüd mitu päeva üritanud iga nurga alt seda diiva ja Alvaro vestlust analüüsida, et leida tõendeid rassismi kohta. Korralik tsirkus sellest tehtud ning diiva valab õli tulle oma postitustega
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Minu jaoks on PSG branding natuke liiga "NBA", kuid mulle isegi meeldib see "okse". Sellised särgid näevad enamasti platsil ilusamad välja kui pildil.

                      Aga... mind hakkab aina enam kettasse ajama Neymar. Kui Alvaro tõesti ütles midagi koledat, siis peaks ta saama täie rauaga. Aga kui Neymar valetas/liialdas, siis peaks tema saama karistuse. Aga miskipärast jääb mulje, et ta on lihtsalt halb kaotaja ning rebis midagi kontekstist välja. Meeskond kaotas. Ja kuna ühiskonnas on hetkel üks tugev punane nupp (loe: rassim), siis sellele vajutades saab kindlasti tähelepanu kaotuselt ära.

                      Eriti veidernaljakas on tõlgendus, et Neymar sai punase kaardi rassismi vastu seismise eest. Ei. Ta sai punase selle eest, et lõi vastast pähe. Ja ta on eeskujuks miljonitele lastele. Ja kas see on õppetund, mida ta tahab lastele edasi anda, et kui keegi teeb midagi rassitlikku, siis löö teda pähe ning soovi, et oleksid ka talle näkku löönud???

                      Ma olen Ronaldinho-vaimustuse põlvkonnast. Jalgpalli võis ainuüksi vaadata juba tema pärast, sest tema puude ja trikitamine oli lihtsalt vapustav. 2011. aasta kandis hakkas aga aina enam esile kerkima Neymar. Ja kuna ma jälgisin tol ajal palju Lõuna-Ameerika jalgpalli, siis olin tema tegemistega vägagi hästi kursis. Tema pärast ainuüksi võis mänge vaadata ning see oli vinge. Samuti oli mul hea meel, kui ta liitus Barcelonaga, kes mulle kunagi väga sümpatiseeris (Rikaard kuni Titoni, pärast seda Barca meh).

                      Siis tuli see meeletu summa eest üleminek PSG-sse, et murda end lahti Messi ja Ronaldo varjust ning võita põhjatu rahakotiga tiimiga CL. Tema mängud-per-väravad saldo on tugev, kuid ta alustas äsja juba oma neljandat hooaega PSG-s ning tema rekord on hooaja peale kaasa teha 20 liigamängu - 20!!! Ja CL-is on ta ka samuti suurtes mängudes olnud pigem reisisaatja kui staar, kes tassib.

                      Mul ei meenu kordagi, et ta oleks PSG-s teinud midagi messironaldolikku. Minu arvates ei ole ta hetkel enam isegi top 5 mängija seas maailmas. Ta ei ole isegi oma meeskonnas parim mängija. Ja nüüd nii palju platsivälist p*ska tema ümber, kuigi peaks näitama end palliplatsil.

                      Respekt talle, ta on palju saavutanud ja osav mängija, kuid ta ei ole Messi ega Ronaldoga võrreldav. Ja vähem möla ja rohkem tegusid ootaks.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Täna siis kohtumine Metziga. Oleks nagu vaja väravaid skoorida ja võiduarve avada. Navas, Icardi ja Marquinhos peaksid tagasi olema.

                        Navas - Dagba, Marquinhos, Kimpembe, Bernat - Herrera, Gueye, Draxler - Sarabia, Icardi, Di Maria
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Keda on rohkem: kas neid, kes ei saa Metzi vastu koroona tõttu mängida või neid, kes ei saa kaartide tõttu?
                          hea küsimus, pakun et kaartide tõttu peaks rohkem olema
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Minu jaoks on PSG branding natuke liiga "NBA", kuid mulle isegi meeldib see "okse". Sellised särgid näevad enamasti platsil ilusamad välja kui pildil.

                            Aga... mind hakkab aina enam kettasse ajama Neymar. Kui Alvaro tõesti ütles midagi koledat, siis peaks ta saama täie rauaga. Aga kui Neymar valetas/liialdas, siis peaks tema saama karistuse. Aga miskipärast jääb mulje, et ta on lihtsalt halb kaotaja ning rebis midagi kontekstist välja. Meeskond kaotas. Ja kuna ühiskonnas on hetkel üks tugev punane nupp (loe: rassim), siis sellele vajutades saab kindlasti tähelepanu kaotuselt ära.

                            Eriti veidernaljakas on tõlgendus, et Neymar sai punase kaardi rassismi vastu seismise eest. Ei. Ta sai punase selle eest, et lõi vastast pähe. Ja ta on eeskujuks miljonitele lastele. Ja kas see on õppetund, mida ta tahab lastele edasi anda, et kui keegi teeb midagi rassitlikku, siis löö teda pähe ning soovi, et oleksid ka talle näkku löönud???

                            Ma olen Ronaldinho-vaimustuse põlvkonnast. Jalgpalli võis ainuüksi vaadata juba tema pärast, sest tema puude ja trikitamine oli lihtsalt vapustav. 2011. aasta kandis hakkas aga aina enam esile kerkima Neymar. Ja kuna ma jälgisin tol ajal palju Lõuna-Ameerika jalgpalli, siis olin tema tegemistega vägagi hästi kursis. Tema pärast ainuüksi võis mänge vaadata ning see oli vinge. Samuti oli mul hea meel, kui ta liitus Barcelonaga, kes mulle kunagi väga sümpatiseeris (Rikaard kuni Titoni, pärast seda Barca meh).

                            Siis tuli see meeletu summa eest üleminek PSG-sse, et murda end lahti Messi ja Ronaldo varjust ning võita põhjatu rahakotiga tiimiga CL. Tema mängud-per-väravad saldo on tugev, kuid ta alustas äsja juba oma neljandat hooaega PSG-s ning tema rekord on hooaja peale kaasa teha 20 liigamängu - 20!!! Ja CL-is on ta ka samuti suurtes mängudes olnud pigem reisisaatja kui staar, kes tassib.

                            Mul ei meenu kordagi, et ta oleks PSG-s teinud midagi messironaldolikku. Minu arvates ei ole ta hetkel enam isegi top 5 mängija seas maailmas. Ta ei ole isegi oma meeskonnas parim mängija. Ja nüüd nii palju platsivälist p*ska tema ümber, kuigi peaks näitama end palliplatsil.

                            Respekt talle, ta on palju saavutanud ja osav mängija, kuid ta ei ole Messi ega Ronaldoga võrreldav. Ja vähem möla ja rohkem tegusid ootaks.
                            Mulle jällegi meeldib, kui uute särkide juures säilib vähemalt vanade särkide peamisest tunnused. PSG särgi puhul, siis see punane triip keskel vmt.


                            Ning nõus, et PSG särgis pole ta veel midagi erakorralist korda saatnud, et saaks hakata teda samale pulgale kui Messi või Ronaldo tõstma. Mulle pole ta mängijana kunagi sümpatiseerinud. Ei meeldinud, kui ta Barcelonas oli ning meeldib veel vähem PSG särgis. Selline talent aga tihti ei anna enast väljakul 100% või siis tegeleb provokatsiooni ja simuleerimisega.
                            Ja see pask, mis nüüd mängujärgselt toodetakse rassismi ja muu teemal on puhas

                            PSG have created an in-house taskforce to prove Alvaro Gonzalez was racist towards Neymar & have uncovered footage from an isolated BeIN Sports Middle East camera that will help them demonstrate that the OM player used the word monkey, per Le Parisien.
                            Spanish TV station Gol Television accuses Neymar of being homophobic in latest twist to Le Classique spat between the Brazilian and Marseille defender Alvaro Gonzalez.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar




                              Diallo ja Bakker hoopis alustamas. Väga huvitav käik, et seni kapteniks olnud Kimpembe pingile pandi.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Sattusin mängu vaatama Metzi vastu. Tohib küsida kas selles meeskonnas mingi kõrgetasemel psühholoog ka eksisteerib, või see idiootsete punaste võtmine saab normiks? Kas mingid trahvid klubisiseselt ei ole määratud juba? Ja teine küsimus, mis kuradi eesmärk on Icardil muidu on peale kottide sügamise ja niisama töllamise väljakul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X