320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OGC Nice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    vaevalt kollane? tabas korgid ees hüppeliigesesse. päris kindlasti mitte tahtlik, jäi lihtsalt hiljaks ja kui olukord oleks sekundi murdosa teistpidi läinud, võinuks täiesti vabalt punase saada hoopis Zielinski, aga sellest kõigest hoolimata selge punane kaart.

    ja kust sa tead, mida Plea kohtunikule ütles, et sellist hinnangut anda? sealsamas kõrval Dante jutustas pikalt-pikalt ja mingi aja hoidis suisa kohtunikust kinni ega saanud lõpuks midagi, aga võib-olla tema siis oskas näiteks sõnu valida.

    (jah, mulle ka ei meeldi fotodega ühe või teise kaardi "tõestamine", aga kordused pole parimad ja siin on kontakti hetk selgelt näha.)

    Fair enough. Otsepildis ja sellele järgnenud kordusest jäi teine mulje. Plea'le teise kollase puhul jään aga jätkuvalt erinevale arvamusele. Ei teagi, mida ütles, aga kohtunikuhärra peab ikka väga õrnahingeline olema, kui selle peale punast lehvitama asub ja ühe meeskonna üheksakesi jätab. Koziello ja Plea punased jätavad Nice`i meeskonna korduskohtuniseks raskesse seisu. Kui Balotelli vahepeal mängukorda ei saa, siis Favre`il ei olegi kedagi tipuründesse panna, sest ka Le Bihan on katki.

    Kommentaar


      ei ma sellega olen põhimõtteliselt nõus, et mulle ka sellised teised kollased üleliia ei meeldi, lihtsalt et ei tea ju, mida ta seal ütles. kui ikkagi otseselt kohtunikku solvas, siis on pigem ise tühm, et olemasoleva kollasega üldse sinna torkima läks.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ei ma sellega olen põhimõtteliselt nõus, et mulle ka sellised teised kollased üleliia ei meeldi, lihtsalt et ei tea ju, mida ta seal ütles. kui ikkagi otseselt kohtunikku solvas, siis on pigem ise tühm, et olemasoleva kollasega üldse sinna torkima läks.
        Mulle jäi kusjuures mulje, et vilemees ise unustas ka hetkeks ära, et Pleal on juba kollane all.

        Üks tore pilt kah:

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Lohakas ja lihtsalt uimane mäng Nice`ilt. Vaheaja paus ei muutnud ka absoluutselt mitte midagi. Härra kohtunik otsustas ka, et tahab mängu highlightsidesse pääseda. Koziello viga oli vaevalt kollane ja Plea'le polnud vaja seejärel teist kollast vehkida, kui too Koziello punase üle protesteeris. Nõrganäeviline kohtunik. Kusjuures pennu puhul ma ei julgeks ka väita, et viga reaalselt ka kastis sees tehti.

          Aga Napoli oli selgelt muidugi parem pool, kuid mingi ime läbi üle kahe värava ei löödud - ka kahemehelises eduseisus ei suudetud skoori kasvatada, mis jätab Nice`ile lootused korduskohtumiseks kodus.
          kuuled või? isegi Tanel naeris su postituse üle. ja ta tavaliselt on väga reserveeritud.

          Serie A ei nõustu sinuga.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            kuuled või? isegi Tanel naeris su postituse üle. ja ta tavaliselt on väga reserveeritud.

            Serie A ei nõustu sinuga.
            Serie A-lt ei ootagi midagu muud. See on ju loogiline, et vaieldavate olukordade puhul kaldun mina Nice`i poole ja Serie A vaatajad Napoli. Ja see, mida sa oma poisssõbraga vabal ajal teed, ei puutu absoluutselt teemasse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Serie A-lt ei ootagi midagu muud. See on ju loogiline, et vaieldavate olukordade puhul kaldun mina Nice`i poole ja Serie A vaatajad Napoli. Ja see, mida sa oma poisssõbraga vabal ajal teed, ei puutu absoluutselt teemasse.
              Ei tea mis asjast ManU glory wankerid Serie A fänne esindavad?!? Mina olen Maskiga 100% nõus. Penalti olukord, kui üldse oli viga, siis see toimus kastist väljas. Ja otse punane anda selles olukorras kus kaks meest lendavad korgid ees üksteise poole on raskelt debiilne kingitus. Õnneks olid Napoli mängijad piisavad pasakotid, et ei suutnud 15+ mintuit kahemehelises ülekaalus mitte midagi tarka korda saata ja Nicel on võimalus kättemaksuks. Unleash Sneijder!! Kõik mäletavad mida Sneijder tegi Galatasaray eest mängides Rubentusside lootustega!

              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ja see, mida sa oma poisssõbraga vabal ajal teed, ei puutu absoluutselt teemasse.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ei tea mis asjast ManU glory wankerid Serie A fänne esindavad?!? Mina olen Maskiga 100% nõus.
                  Mask WRONG 100% confirmed.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Muide, sama vilemees jättis ka Roma möödunud hooajal samas faasis Porto vastu üheksakesi. Ma küll kontrollimata ei mäleta, kas need kaks punast ka tollal korrektsed olid, aga igal juhul tundub, et sel mehel punaste lehvitamise vastu pole midagi.

                    Kommentaar


                      Katse kaks:


                      Balotelli on oodatult tagasi kiirustatud, kuna kõik teised tipuründajad on kas katki või mängukeelu all. Sneijder on samuti alustamas. Koziellot asendab keskväljal nooruke Tameze. Jallet on omale pisut harjumatul vasakul äärel Sarri asemel, kes on seni ikkagi äärekaitses lahjaks jäänud. Remi Walteri startimine paremal äärepoolikus Lees-Melou asemel on samuti huvitav käik. Walter teatavasti on rohkem keskpoolik.

                      Kommentaar


                        Kui imet ei juhtu, tuleb ELga piirduda see hooaeg.

                        Kommentaar


                          Võib ju öelda, et vigastused, mängukeelud ja suvised kadud jätsid oma jälje, aga Napoli ilmselt on hetkel ikkagi nii kõva minekuga meeskond, et oleks niiehknaa jõuga oma võtnud. See aga ei oleks takistanud Nice`il lahingut anda, mida täna pigem ei tahetud teha. Kuniks enam millegi nimel mängida ei olnud.

                          Sari on uuel hooajal paras pettumus olnud. Ei tea, kas mõtetega juba kuskil mujal. Jallet oli aga paras pigilind kohtumistes Napoli vastu. Neljast väravast kahes oli tema otseselt süüdi. Nädal tagasi kinkis vastasele penalti ja täna sügas kuskil keskväljal kotte, kui Callejon tema äärelt täiesti üksi segamatult 1-0 tegi. Kui tahad omale korralikke kaitsjaid muretseda, siis Lyonist neid tuua pole vist eriti mõtekas. Aga eks Jallet on ka selline tasuta saadud säästuvariant, kes ei mänginud ka päris oma tuttaval positsioonil. Balo ja Sneijderi puhul oli arusaadav, et nad veel 100% valmis ei ole. Seri ja Jallet jooksid lihtsalt lati alt läbi. St. Maximin oli tubli. Teiste nooremate meeste puhul vast ei ootagi, et nad veel tegusi teeks.

                          Kommentaar


                            Balotelli jaoks oli veel natuke vara liiga suurde mängu tagasi tulla ja Napoli kergelt edasi.

                            Kommentaar


                              Favre ikkagi ei olnud Balotelliga rahul:
                              Favre: “It came a bit early for Sneijder, and Mario was not really in the game… I don’t really want to talk about him. I should’ve taken him off much faster, he did not run enough, he did not put enough effort in.”
                              Kui tõele au anda, siis see 18-aastane kutt Ignatius Ganago tegi 15 minuti jooksul rohkem, kui Balo terve mängu jooksul. Kahju vaid, et Nice`i ohtlikuima olukorra puhul lõi palli täpselt Reina pihta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Favre ikkagi ei olnud Balotelliga rahul:


                                Kui tõele au anda, siis see 18-aastane kutt Ignatius Ganago tegi 15 minuti jooksul rohkem, kui Balo terve mängu jooksul. Kahju vaid, et Nice`i ohtlikuima olukorra puhul lõi palli täpselt Reina pihta.
                                Näha oli jah, et too must on 18, mitte 38. Pead ei tõstnud lihtsalt pm silmad kinno täiesti jõust..veider, et Sneijder kõrval nii rahulikuks jäi, olles ise täiesti vaba.
                                Auvärava võinuks ikka lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X