320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna siis kahjuks uudis, et ribery ei tervene kummakski play off mänguks iirimaaga, mis on ikka väga väga suur tagasilöök, õnneks teised seni vigased mehed tervenenud, vähemalt praeguse seisuga.

    Kommentaar


      Kahju. Bayernis on mees ikka päris klaasmeheks saanud.

      Kommentaar


        delfi spordi leheküljelt leidsin siis ka koondissse kutsutud eelolevateks üliolulisteks mängudeks ja ega üllatusi erilisi ei ole, kui arvestada, et tähtsamad puudujad ka vigased on.
        Prantsusmaa koondis:

        Väravavahid: Cedric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille Olympique).

        Kaitsjad: Eric Abidal (Barcelona), Aly Cissokho (Lyon), Patrice Evra (Manchester United), Julien Escude (Sevilla), Rod Fanni (Stade Rennes), William Gallas (Arsenal), Bacary Sagna (Arsenal), Sebastien Squillaci (Sevilla).

        Poolkaitsjad: Abou Diaby (Arsenal), Alou Diarra (Bordeaux), Lassana Diarra (Madridi Real), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Moussa Sissoko (Toulouse), Jeremy Toulalan (Lyon), Sidney Govou (Lyon), Florent Malouda (Chelsea).

        Ründajad: Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Madridi Real), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Thierry Henry (Barcelona), Loic Remy (Nizza).

        Kommentaar


          Silma jäävad Aly Cissokho ja Loic Remy. Cissokhole esimene kutse, Loic Remy taas tagasi koondises pärast väikest pausi.

          Võrreldes eelmise korraga jäid uksetaha siis Gael Clichy (vigastatud), Nicolas Douchez (pääses eelmine kord koondisesse neljanda väravavahina tänu Llorise ühemängulise mängukeelule) ja Bafe Gomis.

          Mis mind taas pahandab on see ,et näiteks Sidney Govou on kutse saanud ja Benoit Cheyrou jätkuvalt mitte. Tõesti ei mõista, mis Cheyrou tegema peab, sest Marseille eest teeb ta nädalast-nädalasse häid esitusi samas, kui Govou on viimastes mängudes isegi pingil alustanud.

          Muide VSB pidavat play off mänge üle kandma.

          Kommentaar


            nii Kruus eile mainis et Pranstuse-Iiri mängu pidavat näitama.

            aga ju Govouga nad päris koha pärast ei tohiks konkureerida ka, Cheyruo on nagu rohkem vist seal väljaku keskosas ma olen aru saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              nii Kruus eile mainis et Pranstuse-Iiri mängu pidavat näitama.

              aga ju Govouga nad päris koha pärast ei tohiks konkureerida ka, Cheyruo on nagu rohkem vist seal väljaku keskosas ma olen aru saanud.
              Cheyrou saab ka äärel hakkama aga tõin lihtsalt näiteks ,et Govou pääseb ja tema mitte. Mul pole Govou vasti midagi aga kindlasti on paremaid ja nooremaid mehi võtta.

              Kommentaar


                jäi silma, et eurosport näitab laupäeval iiri-prantsuse mängu

                Kommentaar


                  Tõesti näitavad kaks kanalit lausa korraga, sest VSB on ka see mäng kavas kirjas.

                  Kommentaar


                    jaa, laupäev tuleb mängude rohke, eesti, vene prantsusmaa,ei jõua ära oodata.

                    Kommentaar


                      nojah nyyd lugesin et vsb asendab oma kavas siiski selle mängu inglismaa-brasiilia omaga, imegu muna

                      Kommentaar


                        Seda oligi karta. Ega ei saa ju eestlaste suurt lemmikut Inglismaad näitamata jätta.Õnneks Eurosport aitab välja. Sa ei näe Eurosporti?

                        Kommentaar


                          näen õnneks,näen. aga ikka oli see mulle ebameeldivaks uudiseks,no kuda nii saab, lubatakse välja ja siis võetakse maha,see eruosport on ka teada sellise kavaga, et ei maksa imestada, kui näidatakse lambist see aeg naiste võrkpalli.

                          Kommentaar


                            Seline koosseis homseks mänguks oleks päris meeldiv, aga vaevalt, et Domenech selise valiku teeb.
                            Lloris
                            Sagna Escude Gallas Evra
                            Toulalan L.Diarra
                            Henry Gourcuff Malouda
                            Anelka

                            Kommentaar


                              Ei tahaks enam seda 4-2-3-1 te. 4-4-2 töötas palju paremini. Mina sooviks:

                              Lloris,
                              Sagna, Gallas, Escude, Evra,
                              L.Diarra,
                              Govou, Malouda,
                              Gourcuff,
                              Gignac, Henry

                              või

                              Lloris,
                              Sagna, Gallas, Escude, Evra,
                              Govou, L.Diarra, Sissoko, Malouda,
                              Gignac, Henry

                              Kommentaar


                                pigem on meediakanalites ennustatud sellist koosseisu
                                lloris
                                sagna gallas abidal evra
                                govou toulalan l.diarra henry
                                gignac anelka
                                kuigi gignacil on mingi pisivigastus, oodatakse tema paranemist selleks tähtsaks mänguks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X