320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu pakutud kooseisud olid need, mida ma sooviks. Ei poolda eriti kahe kaitsva pooliku kasutamist keskel.

    Kommentaar


      ei, sain aru küll, et need olid soovitud koosseisud, aga tõin ära, mis siis mujal soovitakse või pakutakse. ei mingit kriitikat sinu suunal.lihtsalt mõtlesin, et on ehk huvitav teada.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        ei, sain aru küll, et need olid soovitud koosseisud, aga tõin ära, mis siis mujal soovitakse või pakutakse. ei mingit kriitikat sinu suunal.lihtsalt mõtlesin, et on ehk huvitav teada.
        Selge. Millist kooseisu ise sooviksid ja pooldaksid?

        Kommentaar


          meestest, kes valikusse kuuluvad on see sinu esimesena pakutud asetus päris lähedane mu mõtetega. muidugi võib mõelda ka 4-3-3 sest mehed oleks selleks täiesti olemas.
          näiteks siis
          lloris
          sagna gallas escude evra
          sissoko, toulalan, diarra
          anelka, gignac, henry.

          aga eks see ole liiga eksperimentaalne pakkumine muidugi. kahtlustan et domenech ei ole meiega ühte meelt ja topib selle abidali sinna keskele ikka ja mõne muu üllatusega rabab meid veel. nagu ikka. eks nendest kes valikust välja jäid võibki rääkima jääda nii et üldse ei alustagi. ja eks põhiline, et edasipääs tuleks, muu on teisejärguline.

          Kommentaar


            Uus vorm, retromaiguline:



            Kommentaar


              Domenech on ikka valus geenius. arvestades, mis teema viimastel päevadel jalgpalliilmas kõige valusam kõneaine on, siis mees ei näe probleemi pressikal selline pirn panna. mitte et ta nüüd kindlasti midagi halvasti oleks mõelnud sellega, aga no täiesti lapse mõistus ikka.

              “People can say what they want, when they want. I stopped listening to them a long time ago, otherwise I would have committed suicide.”
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Domenech on ikka valus geenius. arvestades, mis teema viimastel päevadel jalgpalliilmas kõige valusam kõneaine on, siis mees ei näe probleemi pressikal selline pirn panna. mitte et ta nüüd kindlasti midagi halvasti oleks mõelnud sellega, aga no täiesti lapse mõistus ikka.
                Eks ta õige ole, et koos vanadusega kaasneb ka teatud seniilsus. Aga öelge te, mida tahate, aga minu arvates pidanuks Prantsuse koondisel juba ammu uus peatreener olema.

                Kommentaar


                  siin teemas pole keegi teisiti arvanudki....

                  Kommentaar


                    Läheb ikka oma 4-2-3-1 ga! Lehva-lehva MM.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Läheb ikka oma 4-2-3-1 ga! Lehva-lehva MM.
                      Ära ole nii pessimistlik, poistel peaks olema hea motivatsioon, Itaaliale on ju vaja mm. kätte maksta ja selleks tuleb ju sinna pääseda.

                      Kommentaar


                        Sest ma ei saa aru miks ta jälle vana formatsiooni peale läks, kui kaks eelmist mängu töötas 4-4-2 paremini. Ma juba tean mängukäiku ette: surutakse nagu tavaliselt aga väravani ei jõuta ja iirlased löövad 1-2 kolli kontratest ära.

                        Loodetavasti ma eksin.

                        Kommentaar


                          Sitt mäng, rahuldav tulemus. Eurospordi pealt ma enam korduskohtumist ei vaata( kui seda näitab), sest nii ühepoolset kommentaari pole veel kuulnud. Nagu kuradima ManU tv juba, kus kõik "omade" vead ei ole vead ja vastaste omad on. Hiljem võib ka pikemalt kirjutada...

                          Edit: Minu arvates jäeti selge pennu andmata prantslastele, kui Given tõmbas Evra maha (kommentaator seda muidugi ei arvanud). Üldse oli kohtuniku vile natukene kahtlane.

                          Kommentaar


                            Penalti my ass, Evra läks ise seda Giveni kätt otsima sealt.

                            Kommentaatorite ja kohtunike väidetava ühepoolsuse kohta ainult nii palju, et ega sa vist polnud ise ka ju eriti objektiivne seda mängu vaadates, mis? Täiesti normaalne vile ja täiesti normaalne kommentaar.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              vince'iga taaskord nõus. ise sai seda mängu vaadatud prantslasega koos ja ei arvanud temagi, et see evra olukord oleks penaltit väärt olnud. pall oli puute hetkel juba peaaegu audis. aga õige mees lõi värava, respect anelka.

                              roheliste poolelt keane oli üllatavalt pussu, kogu energia läks vaidlemise peale. doyle oli hulga silmapaistvam.

                              Kommentaar


                                Kui video leiate, siis pange aga siia. Mina vaatasin prantslaste mängu kriitiliselt nagu alati. Kommentaatorite kohapealt jään oma arvamuse juurde. Iga väiksemgi viga oli kindlalt Prantslaste oma nende arvates. mõlemad Gignaci suluseisud olid kindlalt nende arvates taas suluseisud ennem kordustki nägemata. Viimane neist oli taas kahevahel olukord, kui Gignac peaga löögile sai. Siis nad ei suutnud mainimata jätta enda lohutuseks ,et kes kõik prantslasi viimase aasta jooksul nende kodus löönud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X