320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hail Domenech!

    Kommentaar


      France seems brilliant.

      Regards, Tofoa.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        France seems brilliant.

        Regards, Tofoa.
        +1
        roflmaolol
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          France seems brilliant.

          Regards, Tofoa.
          Vähemalt ei olda hädas pool proffidega erinevalt ühest teisest koondisest.


          Väikseks lohutuseks selle õuduse kõrval löödi vähemalt auvärav ja võideldi vähemuses olles lõpuni. Nüüd tuleb loota, et Blanc`i pole viimase aja sündmustest ära hirmutatud ja ta ikka lepingule allkirja annab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Vähemalt ei olda hädas pool proffidega erinevalt ühest teisest koondisest.


            Väikseks lohutuseks selle õuduse kõrval löödi vähemalt auvärav ja võideldi vähemuses olles lõpuni. Nüüd tuleb loota, et Blanc`i pole viimase aja sündmustest ära hirmutatud ja ta ikka lepingule allkirja annab.
            Pluss veel see, et nüüd on vist enam kui kindel Hr D lahkumine. Hakkab ehk veel tõelist Prantsuse jalgpalli nägema.

            Kommentaar


              Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
              Pluss veel see, et nüüd on vist enam kui kindel Hr D lahkumine. Hakkab ehk veel tõelist Prantsuse jalgpalli nägema.
              Juba enne turniiri oli tema lahkumine kinnitatud.

              Kommentaar


                Paras, nüüd France on põhjas ära käinud, Blanc panustab rohkem noortele ja isegi, isegi - FRA võib mulle sümpatiseerida.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Domenechi minek oleks jah ka isegi vist MM-i võidu puhul kindel olnud. Leping läbi ja Blanciga oli juba räägitud. Muide Domenech keeldus veel mängu lõpus LAV-i peatreeneri Parreira kätt suruma, kuna too olevat Pranstsumaa koondist solvanud.

                  Evra lubab aga lähipäevadel toimuval pressikonverentsil südant puistata ja toimunud skandaalidest ausalt rääkida.

                  Kommentaar


                    Kui mina oleks prantslane ..oleks ma nii palju mees et oleks saatnud Domenechi persse ja lahkunud LAV'ist..( pm nagu tegi Anelka)
                    Ja ma arvan et prantsusmaa rahvas oleks aplodeerinud.

                    Pärast oleks siiralt vabandust palunud ja öelnud et sellise klouniga pole võimalik koos olla.


                    A Domenech mõtleb et saab veel kuskile tööle ka? vastan ise .. vaevalt.

                    Aga Prantsusmaale jõudu ja jaksu! Küll saavad kriisist üle ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      Kui mina oleks prantslane ..oleks ma nii palju mees et oleks saatnud Domenechi persse ja lahkunud LAV'ist..( pm nagu tegi Anelka)
                      Ja ma arvan et prantsusmaa rahvas oleks aplodeerinud.

                      Pärast oleks siiralt vabandust palunud ja öelnud et sellise klouniga pole võimalik koos olla.

                      A Domenech mõtleb et saab veel kuskile tööle ka? vastan ise .. vaevalt.
                      Ma ei saa aru, kuidas saab Prantsusmaa feilimises AINULT peatreenerit süüdistada ja mängijate teguviisi heaks kiita. Mängijate asi on treeneri sõna kuulata, mitte omavahel paukuda, treenerile vastu haukuda, staaritseda jne. Minu silmis on õhku täis, litsidega hullavad Prantsusmaa koondise mängijad palju mustemas nimekirjas kui hallipäine vanamees, kes lihtsalt ei suutnud seda egode hulka ohjeldada.

                      Raske öelda, kas olukorras üldse oli väljapääsu. Näiteks Lippi kasutab Itaalia koondises teist lähenemist elik jättis suured egod koju. Kuid seni on mängutulemused Prantsusmaa koondisega samaväärsed olnud.

                      Kommentaar


                        Eikaga sarnast juttu olen vist viimased 2 lehekülge rääkinud aga vastused on ikka stiilis: Anelka = hea, Domenech = paha, paha. Mängijad ju ei mässanud Domenechi vastu, vaid FFF-i otsuse vastu Anelka koju saata.

                        Anelka pole mingi ingel kunagi olnud.

                        Arsenal: "Fans turned on the striker amid transfer speculation and a perceived lack of enthusiasm, giving him the nickname 'Le Sulk.'"

                        Real Madrid: "He had initial success, but soon fell out of favour with fans, fellow players, and new coach Vicente del Bosque, at one point receiving a 45-day suspension for refusing to train."

                        ESPN Scouting Report (written before the World Cup): "Anelka has displayed a petulant streak in the past and has struggled to integrate into various dressing rooms."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Eikaga sarnast juttu olen vist viimased 2 lehekülge rääkinud aga vastused on ikka stiilis: Anelka = hea, Domenech = paha, paha. Mängijad ju ei mässanud Domenechi vastu, vaid FFF-i otsuse vastu Anelka koju saata.

                          Anelka pole mingi ingel kunagi olnud.

                          Arsenal: "Fans turned on the striker amid transfer speculation and a perceived lack of enthusiasm, giving him the nickname 'Le Sulk.'"

                          Real Madrid: "He had initial success, but soon fell out of favour with fans, fellow players, and new coach Vicente del Bosque, at one point receiving a 45-day suspension for refusing to train."

                          ESPN Scouting Report (written before the World Cup): "Anelka has displayed a petulant streak in the past and has struggled to integrate into various dressing rooms."
                          Meil pole temaga igatahes probleeme olnud. Nii Terry kui Drogba ka avalikult Nico kaitseks juba välja astunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust

                            Arsenal: "Fans turned on the striker amid transfer speculation and a perceived lack of enthusiasm, giving him the nickname 'Le Sulk.'"

                            Real Madrid: "He had initial success, but soon fell out of favour with fans, fellow players, and new coach Vicente del Bosque, at one point receiving a 45-day suspension for refusing to train."

                            ESPN Scouting Report (written before the World Cup): "Anelka has displayed a petulant streak in the past and has struggled to integrate into various dressing rooms."
                            Arsenali ja Reali aeg jäi 10 aasta taha. Inimesed muutuvad, ning kui tal pole olnud probleeme Chelseas, kus on tegelikult täielikud egod koos, siis ma usun, et ta on täiesti maha rahunenud ning teise mõttemaailmaga, kui 10 aastat tagasi.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              kes see bask seal prantsusmaa meeskonnas siis oli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                                kes see bask seal prantsusmaa meeskonnas siis oli?
                                Lizarazu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X