320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
    Riberyle teed sa nüüd pisut liiga minu meelest, aga ülejäänu osas olen sinuga absoluutselt nõus. Jube kahju oli eriti Debuchy'st, idekad crossid kasti, aga no tühjus. Malouda - selle mehe fenomeni ma ei mõista: jääb kiirusest puudu, pole mitte midagi (tehnika, sööt) mis annaks juurde mängule. Pelgalt nagu kohatäide platsil.
    Minu arvates kippus Ribery palli veidi üle hoidma, ja erinevalt klubi eest, ei üritanud ta äärest kasti murda vaid pigem purjetas palliga keskele.

    Algselt postitas mongol Vaata postitust
    Prantsusmaa pakkus midagi sarnast nagu Holland - vallatakse palli küll, aga ründefaasis ollakse aeglased ning vastasele pressi tegemisel samuti passiivsed. Pettumus oli.
    Malouda oli täpselt nii sitt kui arvata oli, eelistanuks igal juhul Valbuenat näha, kes minu mällu on sööbinud mängija, kes üritab alati ja lõpuni vastaseid teravalt ette võtta. Giroudi mitte sissetoomine oli ka veider, oleks oodanud lõpus sarnast vahetust nagu turniirieelsetes mängudes.
    Evra poolelt nõustun Maskiga, samas Clichy, mnjah, ei tekita usaldust. Arsenali särgis oli standardne brainfart talle väga iseloomulik, ei tea, kas Citys on paremaks läinud (?).
    Clichy jättis Serbia vastu kõvasti parema mulje nii kaitses kui ka ründes võrreldes Evraga.

    Kommentaar


      palli keskel hoidmine/liigutamine oli vist prantslastele paberile pandud - proovida keskelt poole puutega läbi murda või peale lüüa. Kauglöögid olid tegelikult väga ohtlikud (n.ö. peidetud löögid) ja Hart näitas esialgu ka ebakindlust üles, mis kinnitas taktika toimimist (iseasi, kas see nüüd kõige õigem valik oli).
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Stabiilselt kiigutasid 5 prantslast palli 8 inglase vastu nende väljakupoolel. Samas nagu oodati, et poolkaitse tõuseks vähe kõrgemale ja siis kiire liikumise, seina või individuaalse meisterlikkusega oleks püütud ära teha. Seda ei juhtunud, sest Inglismaa seisis kenasti ja Prantsusmaa riske võtma ka ei hakanud. Samas üldmulje oli ikka väga hea, mäng oli kontrolli all ja siis kui väga vajati (või väga taheti) siis suudeti ka värav lüüa.
        Järgmine mäng Ukrainaga saab ikka marupõnev tulema
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Ma ise oleks tahtnud Menezt väljakul näha ja minu meelest peaks Menez tsipa kõrgemal mängima kui Blanc teda kasutab ja üldse tuleks Prantsusmaale kasuks selline ettearvamatu mees.Tegelt üldse jäi natuke arusaamatuks, miks Blanc vahetused nii lõpupeale jättis, sest minu meelest see algkoosseis enam ei tootnud loogilisi lahendusi mingist hetkest ja Martin tundub ka veel tsipa toores, olgugi, et mees on üks põhitegijaid Sochauxis.
          sigpic

          Kommentaar


            [RANT]Veerandfinaalis paluks platsile mehi, kes seal ka olla tahavad. Õnneks ei pea seda hunnik si**a - Mexest järgmises mängus nägema. Blanc võib oma Maloudade ja Ben Arfadega ka seenele sõita. [/RANT]

            Kommentaar


              just mõtlesin endamisi, et mitu mängu on Blancil kokku vaja, et viimaks näha, kui pask see Mexes on, halleluuja no

              Kommentaar


                Mulle lihtsalt ei mahu pähe, miks Blanci ei taha hea klubihooaja teinud mehi (Giroud, Valbuena, Koscielny) kasutada ja mängitab järjekindlalt oma klubides pinki nühkivaid mängijaid?

                Teine põletav küsimus on, et miks kuradi pärast veavad pikad mehed end nurgalöökide ajal kasti, kui nagunii pall sinna ei jõua?

                Aga õnneks saab see porr kiirelt veerandfinaalis läbi.

                Kommentaar


                  Prantslased näitasid selgelt välja oma suurima nõrkuse see turniir. Kohe kui Inglismaa 1:0 ette läks ning sellest ilmselgelt ka mängijaid teavitati (ning tekkis kohustus lüüa võiduvärav) tõmbuti täielikult krampi. Pinge all kaotati pea ja keskendumine ning lasti hoopis Rootsil omad võimalused ära lüüa. Vara veel sellel satsil vist medalitele mängida Aga 2 aasta pärast...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kui Blanc tahab veerandfinaalidest edasi liikuda, siis võiks rohkem Menezt kasutada, teises mängus oli mees ikka üsna kunn.

                    Menez-Nasri-Benzema-Ribery peavad põhis alustama, seal on see vajalik teravus olema, et vastastele peavalu valmistada.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Kui Blanc tahab veerandfinaalidest edasi liikuda, siis võiks rohkem Menezt kasutada, teises mängus oli mees ikka üsna kunn.
                      Üsna kunn olukordade raiskamises.

                      Mina näeks Hispaania vastu koosseisu: Lloris - Debuchy, Rami, Koscielny, Clichy - Diarra, Cabaye - Nasri, Benzema, Ribery - Giroud

                      Valbuenat võiks ka vahetusest proovida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Üsna kunn olukordade raiskamises.

                        Mina näeks Hispaania vastu koosseisu: Lloris - Debuchy, Rami, Koscielny, Clichy - Diarra, Cabaye - Nasri, Benzema, Ribery - Giroud

                        Valbuenat võiks ka vahetusest proovida.
                        No kuule palju mees üldse platsil käia saanud on, vahetusest ikka enamik kordi.

                        Võimaluste raiskamine? Ega vastaste värav ka päris tühi pole, minu meelest tegi keeper ikka väga häid tõrjeid vastastel see Ukraina mäng.See on loomulik, et kõiki olukordi ära ei löö, parimal päeval oleks võinud Menez teha nt hättricki Ukraina vastu.

                        Igatahes mäng Ukraina vastu mulle meeldis Prantsuse poole pealt vaadatuna ja see koosseis võiks ka alustada Hispaania vastu,Mexese osas olen nõus, et mees on kohutavas vormis, Taavi Rähn ja Alo Bärengrub eksivad ka vähem kaitses, aga nuh selles osas võivad kõik Milanile aitäh öelda.Samas Mexes ongi selline mees, kellel ikka kohati korralikke kalasid sissetuleb, samas heal päeval on ülikunn kaitses.

                        Minu meelest on ikka Prantsusmaal kõik võimalusi raisanud, Benzema pole skoorinud, kuid jh assistinud kenakesti, aga siiski ootaks nagu väravaid temalt.

                        Giroudist usun, et jääb väheks Hispaania vastu, nendel vähestel kordadel kui teda näinud olen koondise eest, erilist muljet jätnud pole.Menezel on hea tehnika ja Ukraina vastu löödud koll oli puhas meistriklass!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          No kuule palju mees üldse platsil käia saanud on, vahetusest ikka enamik kordi.

                          Võimaluste raiskamine? Ega vastaste värav ka päris tühi pole, minu meelest tegi keeper ikka väga häid tõrjeid vastastel see Ukraina mäng.See on loomulik, et kõiki olukordi ära ei löö, parimal päeval oleks võinud Menez teha nt hättricki Ukraina vastu.

                          Igatahes mäng Ukraina vastu mulle meeldis Prantsuse poole pealt vaadatuna ja see koosseis võiks ka alustada Hispaania vastu,Mexese osas olen nõus, et mees on kohutavas vormis, Taavi Rähn ja Alo Bärengrub eksivad ka vähem kaitses, aga nuh selles osas võivad kõik Milanile aitäh öelda.Samas Mexes ongi selline mees, kellel ikka kohati korralikke kalasid sissetuleb, samas heal päeval on ülikunn kaitses.

                          Minu meelest on ikka Prantsusmaal kõik võimalusi raisanud, Benzema pole skoorinud, kuid jh assistinud kenakesti, aga siiski ootaks nagu väravaid temalt.

                          Giroudist usun, et jääb väheks Hispaania vastu, nendel vähestel kordadel kui teda näinud olen koondise eest, erilist muljet jätnud pole.Menezel on hea tehnika ja Ukraina vastu löödud koll oli puhas meistriklass!
                          Ukrainaga mängus alustas ja seal tal oligi raskusi väravale pihta saamisega. 4-5ndal korral õnnestus, kuid suuremad nii palju võimalusi ei pruugi anda. Ei ütlegi, et Menez kehva oleks olnud, ja tõele au andes on ta näiteks võrreldes Malouda ja Ben Arfaga samm edasi, kuid ausalt öeldes frustreeris mind tema mäng Ukraina vastu. Lisaks oli ta õnnega koos, et punast esimese poolaja lõpuks ei korjanud. Eile oli ta üsna kadunud selle 15 minuti jooksul, mil mängis.

                          Giroud on turniiri jooksul vaid 21 minutit mänginud ja selle põhjal ei tasuks küll mingeid põhjapanevaid järeldusi teha. Pealegi eilses mängus oli ta kohe sisse tulles väga lähedal 1-1 väravale, kui tema pealöök napilt valele poole posti kõrvale maandus. Giroud lisab prantslaste mängule teise dimensiooni, sest ta on kastis väga hea ja püsib ka seal erinevalt Benzemast. Lisaks on tal oma pikkuse kohta väga korralik tehnika, kiirus ja ka kauglöök. Giroudi võinuks eelistada just kaitsvamate meeskondade vastu nagu Inglismaa või Rootsi.

                          Aga kui esimesed emotsioonid kõrvale jätta, siis Hispaania vastu oleks tõesti mõtekam Benzemaga tipus alustada, kuna nagunii suurem osa mängust hakatakse palli järgi jooksma ja väravavõimalused võivad tulla pigem kontratest, mille poolest peaks Benzema võrreldes Giroudiga tugevam olema. Et siis eeskujuks võtta itaallaste esitus Hispaania vastu, kus hispaanlaste kõrget kaitseliini terroriseerisid väledad Cassano ja hiljem Di Natale.

                          Mõttekäiku edasi arendades võiks ju hispaanlaste vastu proovida ka Valbuenat (tunnistan olen veidi kallutatud sellel teemal, kuid Mathieu on ju end sel hooajal tõestanud ja väärib vähemalt vahetusest kümmekond minutit mänguaega), kes on hea mootoriga ja töötab väljakul korralikult erinevalt mõnest teisest härrast (nimesi seekord nimetamata). Menez sobib ka. Peasi, et Ben Arfat ja Maloudat nägema ei pea.

                          Eks näis mida Blanc välja mõtleb. Motivatsiooni hispaanlaste vastu peaks olema küll ja veel ja ajalugu on näidanud, et Hispaania on pisut mugavam vastane kui Itaalia.

                          Kommentaar


                            Ben Arfa demostreerib taaskord oma keerukat iseloomu: http://em2012.soccernet.ee/prantsusm...atke-mind-koju
                            Pole ime, et koondises pidevalt käärib, kui sinna kaasatakse väikse aju kuid suure egoga härrad. Alou Diarra häälekas kriitika Nasri ja co suunas oli aga täiesti õigustatud. Diarra oli üks väheseid, kes näitas Rootsi vastu võitslusvaimu ja tahet midagi korda saata.

                            Soccerneti artiklis pole aga märgitud, et lisaks läks ütlemiseks ka abitreeneri Alain Boghossian' ja Philippe Mexese vahel, kuna viimane teenis Rootsi vastu kollase kaardi liiga kergelt ja peab nüüd veerandfinaali kõrvalt vaatama.

                            Eilses intervjuus kommenteeris Boghossian kõiki pingeid tekitanud intsidente ja lisas, et nüüdseks on kõik selgeks räägitud ja meeskond on täielikult keskendunud mänguks Hispaania vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              ...lisaks läks ütlemiseks ka abitreeneri Alain Boghossian' ja Philippe Mexese vahel, kuna viimane teenis Rootsi vastu kollase kaardi liiga kergelt ja peab nüüd veerandfinaali kõrvalt vaatama.
                              ...
                              See on pigem blessing kuna ta on minu silmis üpris kehvalt siiamaani esinenud.

                              Kommentaar


                                EM-i veernadfinaal: Hispaania - Prantsusmaa

                                Üllatusi algkoosseisus on, kuid kahjuks ebameeldivaid. Malouda algkoosseisus. Reveillere esmakordselt sel turniiril algkoosseisus. M'Vila üsna kindlalt mänginud Diarra asemel kaitsva pooliku kohal.

                                Lloris
                                Reveillere - Rami - Koscielny - Clichy
                                M'Vila
                                Debuchy - Cabaye - Malouda - Ribery
                                Benzema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X