320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub ,et jäin põnevast mängust ilma aga kuradi kahju oleks, kui mõlemad meeskonnad Meistrite Liigast välja jäävad, sest Auxerre (nagu Toulouse mõned hooajad tagasi, kui Liverpool neid vaesekesi tümitas) tundub rohkem üheöö liblikas olevat ja vaevalt nad Euroopas millegi väga erilisega hakkama saaks.

    Lyonile ja eriti Bordeaux`le on aga pikk Euroopa hooaeg ja suhteliselt lühike pink liigas kättemaksmas.

    Kommentaar


      Kuidagi loiult ja passiivselt mängiti täna Bayerni vastu. Võibolla tõesti oli see pikk bussireis jalgades, kuigi Lyoni enda mehed väitsid ,et see neid ei sega.

      Nähes mängu võib öelda, et 0:1 on täitsa rahuldav tulemus ja tuleval teisipäeval on kodusel Stade Gerlandil (jah Kalev, Stade Velodrome on siiski Marseille koduväljak) hea võimalus poolfinaal siiski enda kasuks pöörata. Robbeni/Mülleri värav oli veidi õnnega pooleks, sest Mülleri puuteta oleks Lloris selle kindlalt püüdnud.

      Paha lugu oli muidugi Toulalani suht rumal käitumine olukordades, kus ta kiirelt kaks kollast korjas. Boumsongi vigastusega päris kursis ei ole aga kui ta ka järgmiseks nädalaks terveks ei saa, siis küll Makoun keskkaitses Crisi kõrvale pannakse.

      Kommentaar


        Ma hetk ei jälginud mängu, kuid siis nägin et Pjanic võetakse ära ja Kruus ütles "sunnitud vahetus", kui õigesti kuulsin? Oli siis sunnitud - või miks siis mängija, kes keskväljalt ilmselt üritab midagi luua, välja võeti.

        Üldine mängupilt oli kah muidugi Lyoni kahjuks, kuid samas ei saa öelda, et Bayern suure kaarega pähe kuses. See värav oli nagu ta oli. Usun(ja loodan), et koduväljakul pannakse 2 palli võrku ja minnakse sujuvalt finaali ära. Toulalani lolli punase tõttu.. ei oska täpselt öelda kes sinna tema asemele läheb. Aga samas sai ka punase Ribery, nii et nüüd ainult Robben vaja keti otsa panna
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
          Ma hetk ei jälginud mängu, kuid siis nägin et Pjanic võetakse ära ja Kruus ütles "sunnitud vahetus", kui õigesti kuulsin? Oli siis sunnitud - või miks siis mängija, kes keskväljalt ilmselt üritab midagi luua, välja võeti.

          Sellepärast, et Toulalan, kes keskkaitses oli, sai punase ja väljakumängijatest polnud kedagi sinna panna (Gonalons on liiga roheline veel, et keskel mängida). Toodi siis Makoun keskkaitsesse ja väljakumängijatest ohverdati Pjanic.

          Ja Cris on loom!

          Kommentaar


            Ma ei leidnud ennem tuubist videot sellest Toulani punasest aga mind nagu jäi kummitama pilt, et kuigi Toulan lendas olukorda tald ees, siis palli puudutas esimesena aga seda palli oli ka Bastian tald ees tabamas et siis miks tema kollast ei saanud?
            Samas kohtunikuna ise poleks andnud selle eest kollast teades, et kollase just andsin, polnd juu tald ees jalga minemas aga no eks ma olen tiba kallautatud kui võrrelda paari sakslased-prantslased.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Algselt postitas maanus Vaata postitust
              Ma ei leidnud ennem tuubist videot sellest Toulani punasest aga mind nagu jäi kummitama pilt, et kuigi Toulan lendas olukorda tald ees, siis palli puudutas esimesena aga seda palli oli ka Bastian tald ees tabamas et siis miks tema kollast ei saanud?
              Samas kohtunikuna ise poleks andnud selle eest kollast teades, et kollase just andsin, polnd juu tald ees jalga minemas aga no eks ma olen tiba kallautatud kui võrrelda paari sakslased-prantslased.
              Sellest olukorrast näeb pilti siit. Schweinsi läks pigem palli ära lööma ja Toulalan tuli jalatald ees vastu. Mina pigem kaldun arvama ikka ,et ta oli selles olukorras teist kollast väärt.

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Ma ei leidnud ennem tuubist videot sellest Toulani punasest aga mind nagu jäi kummitama pilt, et kuigi Toulan lendas olukorda tald ees, siis palli puudutas esimesena aga seda palli oli ka Bastian tald ees tabamas et siis miks tema kollast ei saanud?
                Bastian ei läinud olukorda tald ees ja Toulalan - http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5430758/
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  krt, näed nüüd, valesti kummitas , aga kiire reageerimine asjale.

                  Ah jaa, see Stade Velodrome oli päris hea kook ,mida nad läbi ei ammustanudki, samas Robbeni Chelski koogist said ikka jagu lõpuks, jäi muidu sinna väike arvamise vaikus.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar



                    Lyoni Olympique:
                    Lloris

                    Revellier - Cris - Boumsong - Cissokho

                    Gonalons - Makoun

                    Delgado

                    Govou - Lisandro - M.Bastos

                    Vahetusmehed: Vercoutre, Källström, Pjanic, Ederson, Gomis, Andreson, Gassama

                    Müncheni Bayern
                    Butt

                    Lahm - Van Buyten - Badstuber - Contento

                    Robben - Schweinsteiger - Van Bommel - Altintop

                    Müller - Olic

                    Vahetusmehed: Rensing, Demichelis, Görlitz, Klose, Alaba, Gomez

                    Loodame parimat, sest Prantsusmaa meeskondi saadab Euroopa sarjades suur edu suhteliselt harva.

                    Kommentaar


                      Paras Arschloch tegu Crisi poolt ikkagi. Kuigi täna ei oleks vist nii ega naa viisi midagi tulnud.

                      Kommentaar


                        Lyon - Bayern 0:3

                        Kahju ,et nii õnnetult läks.

                        Alustati taas suhteliselt vedelalt ja algkoosseis oli ka veidi kahtlane. Delgado pole playmaker ja Bastos oli ka täna täielik pettumus. Mina oleks eelistanud Pjanicit algkoosseisus ja Bastos oleks ülde võinud pinki nühkida koos Boumsongiga, kes oli täna kohati katastroofiline. Källström Gonalonsi kõrvale ja Makoun keskkaitsesse oleks vast ideaalne tänasel päeval olnud aga mis seal enam ikka.

                        Nagu mainitud mindis siis suht ettevaatlikult mängima ja Bayern karistas kiiresti ära. Oleks Michel Bastos oma supervõimaluse esimese poolaja lõpupoole ära suutnud lüüa, siis oleks võinud veel 1:1 seisust mängu tulla. Teisel poolajal veel üritati aga siis otsustas Cris endale teise kollase "plaksutada", kokku punase ja vähemusse tuligi jääda 30 minti ennem lõppu. Muide minuarvates ei olnud Cris seda esimest kollast väärt. Viga seal muidugi oli. Väga väga valus oli Lisandro pisaraid näha. mees tõesti mängis südamega ja tegi kõvasti seal ees tööd ka mõlemas Bayerniga mängus.

                        Ise loodan ,et Lyon ikkagi ka järgmine hooaeg Meistrite Liigasse pääseb, sest meeskonnal sisu ja talenti on. Igaljuhul tehti austusväärt ja tubli Euroopa hooaeg ja uhked võivad kõik Lyoni, kui ka Prantsusmaa vutti fännid olla.

                        Kommentaar


                          No seekord ma pole siis ainuke kes arvas nägevat mitte kollase viga.
                          Samas ega midagi pole teha, mõni päev kohe on selline et ei s...gi.
                          Samas viidates su avatarile siis põhjust on tulevat mängu oodata ,mis ilmselt otsustab liiga.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Kahju tõesti, et mäng nii hambutu oli. Isu oli vaid esimese 10 minuti jooksul, kuni veel keskväljal võitlust ei toimunud. Peale seda hakkas Bayern oma häält tõstma ja võeti ohjad üle. Delgado keskvälja maestroks küll ei sobi. Kas ta seal püsis, ei tea, aga kui mees äärelt minema hakkas siis kaks venda jälle peal.

                            Crisi sõnakahur hakkas küll valel ajal tööle, kuid miks ta üldse kollase sai?

                            Pjanici pingikoht oli ??? + toodi sisse alles 70-midagi minutil vist. Ämber Puelilt, kuid mis siis ikka. Lyonilt kindlasti aplausi-väärt Meistrite Liiga hooaeg, ning loodetavasti figureerivad järgminegi aasta.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              No seekord ma pole siis ainuke kes arvas nägevat mitte kollase viga.
                              Samas ega midagi pole teha, mõni päev kohe on selline et ei s...gi.
                              Samas viidates su avatarile siis põhjust on tulevat mängu oodata ,mis ilmselt otsustab liiga.
                              Jah olen OM-i fänn aga Euroopa sarjades hoian kõigile Prantsusmaa klubidele pöialt. Ühtegi klubi ma ei vihka (ka mitte PSG'd, kes on OM-i suurim rivaal Prantsusmaal). Reedest mängu ma ootan aga midagi väga ei julge veel ette loota. Aga see selleks.

                              Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                              Kahju tõesti, et mäng nii hambutu oli. Isu oli vaid esimese 10 minuti jooksul, kuni veel keskväljal võitlust ei toimunud. Peale seda hakkas Bayern oma häält tõstma ja võeti ohjad üle. Delgado keskvälja maestroks küll ei sobi. Kas ta seal püsis, ei tea, aga kui mees äärelt minema hakkas siis kaks venda jälle peal.

                              Crisi sõnakahur hakkas küll valel ajal tööle, kuid miks ta üldse kollase sai?

                              Pjanici pingikoht oli ??? + toodi sisse alles 70-midagi minutil vist. Ämber Puelilt, kuid mis siis ikka. Lyonilt kindlasti aplausi-väärt Meistrite Liiga hooaeg, ning loodetavasti figureerivad järgminegi aasta.
                              Täitsa nõus.

                              Mina oleks eelistanud:
                              Lloris,
                              Revellier, Cris, Makoun, Cissokho,
                              Gonalons, Källström,
                              Govou, Pjanic, Delgado,
                              Lisandro


                              Edit: See pani tiba muigama, kuidas Kalev ja Toomas olid hämmingus, kui Michel Bastos äärekaitsesse tõsteti. Koondise eest mängibki brasiillane vasakul äärekaitses ja ka eelnevate klubide eest on ta samal positsioonil mänginud. Alles Lille`i eest mängides (2007/08 hooajal) hakati teda keskväljal kasutama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Jah olen OM-i fänn aga Euroopa sarjades hoian kõigile Prantsusmaa klubidele pöialt. Ühtegi klubi ma ei vihka (ka mitte PSG'd, kes on OM-i suurim rivaal Prantsusmaal). Reedest mängu ma ootan aga midagi väga ei julge veel ette loota. Aga see selleks.

                                .
                                Teame seda ja sellele nagu viitasingi , et kurvastada pole kaua vaja elu läheb edasi pakkudes põnevaid vastasseise.

                                P.S. ka portugalis on see nädalavahetus Benfica tõehetk tulemas.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X