320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei oska kommenteerida seda Gignaci väljaütlemist. Minu mälu ei tuvasta, et Ayew'de ja APG vahel mingeid intsidente oleks olnud. Samas Gignac on alati pisut keerulise iseloomuga olnud. Omal ajal läks ta ju Deschampsiga korralikult raksu, mistõttu Didi teda ka praegu eelistab pigem mitte koondisesse kutsuda.

    Kommentaar


      President Vincent Labrune käis täna RMC-s juttu puhumas. Rääkis, et Bielsal on 2-aastane leping klubiga laual, kuid argentiinlane tahab garantiid, et tema soovitatud mängijate nimekirjast ka suvised ostud tehakse (olla 40 nime välja käinud). Ehk, et tema otsustab üleminekute ùle, mitte nagu eelmine aasta, kui Labrune tegi isetegevust. Hr president oli siiski lootusrikas, et lepingule tuleb selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses Bielsa allkiri, andes mõista, et tema jaoks on Bielsa ainukene reaalne kandidaat peatreeneri kohale, ja et Bielsa ise soovib samuti jääda - on fännidest ja klubist vaimustuses.

      Labrune rääkis ka eraldi mängijatest ja üleminekuteaknast. Ütles, et pole mingit võimalust, et mõni staar sel suvel klubisse maandub, ja et Prantsusmaal suudavad hetkel Maailma nimesi osta ja üleval pidada vaid PSG ja Monaco. Nimetas ka Drogbat ja ütles, et mehe agent oli öelnud, et ei soovi Marseille'sse tulla (nii palju siis armastusest OM-i ja klubi fännide vastu <.<). Moreli ja Fanni kohta ütles, et mõlemal oli uus leping laual. Morel otsustas parema pakkumise kasuks Lyonist, mida Labrune ei osanud oodata/karta. Fanni puhul oli lootusrikas, et kirjutab klubi pakutavale uuele lepingule alla. Mainis veel, et tema valitsemisajal pole kunagi klubi nii palju pakkumisi suve jooksul mängijate eest saanud. Imbula, Payet ja Thauvin olevat kuumimad nimed. Keegi neist kolmest ka suure tõenäosusega lähimate nädalate jooksul lahkub (Imbula ilmselt). Imbula kohta veel lisas, et enne Marseille'sse tulekut oli tal pakkumine ka Chelsea'st, kuid otsustas OM-i kasuks.
      N'Koulou'd nimetas klubi jaoks 'indispensable'. Et vahel on mängija klubi jaoks ja see, mis ta klubisse panustab, tähtsam, kui raha, mis tema eest saadakse. Aulas võib edasi vesistada ja meedia kaudu N'Koulou'd töödelda. Sel suvel Nicolas'd ei müüda.
      Andre Ayew ja APG kohta ütles, et ideaalses maailmas oleks nad ka järgmine hooaeg Marseille mängijad, kuid reaalsuses ei suudetud enam nende palganõudmisi täita.

      Lõpetuseks mainis veel, et Club Africianist laenult saabunud Saber Khlifa on sinna tagasi minemas. Permanentselt. Ja et Euroopa Liigat võetakse tõsist ning tahetakse seal nii kaugele jõuda, kui võimalik.

      Kommentaar


        Suht nadi värk, kui Marseille ei suuda sellist palka Ayew'le maksta, mida suudab Swansea.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Suht nadi värk, kui Marseille ei suuda sellist palka Ayew'le maksta, mida suudab Swansea.
          PL-i uus teleleping on sellise olukorra tekitanud, kus Inglismaa keskmikud on võimelised suuremat palka maksma, kui Prantsusmaa kolmas-neljas. Puusalt tulistadea - ilmselt suudavad Prantsusmaal Swanseast paremat palka maksta vaid PSG ja Monaco. West Brom on näiteks kuulduste kohaselt täiesti nõus Gignaci palganõudmist täitma, mis on siis 400,000 €-t kuus.

          Edit: Võibolla ka Lyon suudab hetkel midagi sarnast maksta, mida PL-i keskmikud, aga seda suuresti tänu Meistrite Liiga jalgpallile. Kui oleks välja jäädud, siis ilmselt oldaks sarnases olukorras nagu OM hetkel. Ehk sunnitud müüma (Lacazette oleks kindlasti läinud. Fekir ilmselt ka. Grenier oleks tasuta jooksu pannud jne). Ses mõttes on naljakas Aulase juttu lugeda N'Koulou kohta, et kui sel hooajal teda ei õnnestu Lyoni meelitada, küll siis järgmine hooaeg. Nagu oleks Lyonile iga aasta Meistrite Liiga garanteeritud. Reaalsus on see, et ei ole ja kui välja jäädakse ei suudetaks N'Koulou'd meelitada ei palga ega loomulikult ka siis sel juhul CL-iga.

          Kommentaar


            Gignac läks Mehhikosse puhkama ja pani ebaadekvaatses seisundis mingile kahtlasele paberile allkirja? (jutud, et uueks klubiks Tigres).

            Kommentaar


              Ma arvan, et seda üleminekut ei juhtu. Tigresi president ütles, et Gignaci liitumise võimalus on 50-60%, mis on ju väike. Ilmselt ühendaski meeldiva kasuliku ehk läks puhkama ja sinna juurde uurima ka, mis pakkumise Sombrero mehed talle teevad. Kui juhtub, siis vaid väga ropu palga eest. Aga sellega tõmbaks ta sisuliselt oma EM-i lootustele vee peale, mis niigi on suht hõredad.

              Aga..

              .. Imbula asemele?

              Kommentaar


                De jong siis ? Palk kõrge ju

                Kommentaar


                  sama kõrge, kui jalg ilmselt jah. et mina seda hästi ei usu.

                  Kommentaar


                    La Provance (kohalik ajaleht) kirjutas täna hommikul, et klubi ja mängija on kokkuleppele jõudnud, ja kuna tal leping on Milaniga juuni lõpus lõppemas, siis rohkem kokku nagu kellegiga leppida poleks olnud. Aga La Provance, kes üldiselt on niisama udu ei kirjuta, läks sel korral ilmselt Itaalia meedia õnge (ja mina omakorda La Provence'i). Mulle oli millegipärast jäänud mulje, et tal just kõige parem hooaeg Milaniga ei olnud selja taga, ja seetõttu võis väiksema palgaga nõus olla aga mulje oli pettev. Tegelikult täitsa korraliku hooaja tegi Itaalias.

                    Kommentaar


                      muidugi see marseille kontoripool paneb küll imestama. kas ma olen midagi maha maganud või ongi seis selline, et pmst on klubi peatreenerita hetkel, samuti on lahkunud parim väravalööja, nr 2 väravalööja, põhikoosseisu kaitsja ja jutud teistestki, kes lahkumas on. ja ometi pole mingeid asendajaid kellelegi leitud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        muidugi see marseille kontoripool paneb küll imestama. kas ma olen midagi maha maganud või ongi seis selline, et pmst on klubi peatreenerita hetkel, samuti on lahkunud parim väravalööja, nr 2 väravalööja, põhikoosseisu kaitsja ja jutud teistestki, kes lahkumas on. ja ometi pole mingeid asendajaid kellelegi leitud?
                        Ametlikult lõpeb Bielsa leping küll kuu lõpus aga jah, nii enam-vähem on nagu kirjeldasid. Ainult, et eelmise hooaja põhjal võib ka Fannit põhikooseisu meheks pidada (lisaks Morelile, Gignacile ja Ayew'le). Olen ka ise ennist maininud, et minu jaoks on arusaamata, kuidas lastakse lihtsalt põhimeeste lepingud otsa tiksuda. Eks loodeti, et jõutakse CL-i ja sellega õnnestub eelkõige Gignac ja Ayew klubis hoida ja neid veenda lepinguid pikendada aga nii ei läinud. Järgmine suvi on sama rada mindamas Mandanda ja N'Koulou'ga, kui neid sel suvel või talvel rahaks ei tehta.

                        Aga asendajate hankimisega tegeletakse.
                        - Imbula asendajana, kelle papa on meediale öelnud, et tema poeg on lahkumas (Inter? Valencia? Keegi kolmas), et klubi raskes seisust välja aidata, nähakse Montpellier' noort poolikut Bryan Dabot, kes TF1-le sõnas, et Marseille on pakkumise teinud, ja tal oleks raske sellele ei öelda, kuid esimese pakkumise Montpellier lükkas tagasi (küsivad rohkem raha).
                        - Guingamp' eest eelmine hooaeg 17 väravat kõmmutanud Claudio Beauvue (oleks APG asendus) ütles samale allikale, et klubi on Marseille pakkumise vastu võtnud, kuid ta ise veel mõtleb-kaalub.
                        - NKoudou (ideaalis Ayew asendus) diiliga sel nàdalal enam ühele poole siiski ei jõuta aga kõik usaldusväärsed allikad on kinnitanud, et ta on tulemas.

                        Et ma usun, et kui ükski neist käikudest tehtud saadakse, siis hakkab kõik domino effektina veerema. Saadaks Imbula/Thauvin maha müüdud, siis oleks vahendeid asendusi tuua. Kui tulevad Bielsa soovitud mängijad (eelpool mainitud kolm on), siis küll ta paneb ka algkirja uuele lepingule, ja näiteks Payet ütles tàna, et kuigi tema vastu tuntakse Inglismaalt huvi, siis ta prioriteet #1 on klubisse jääda, KUI ka Bielsa uue lepingu sõlmib. Lisaks üritatakse ka Lucas Ocampos Monacolt välja osta, kes oli juba eelmine hooaeg Bielsa soovitud mängija.

                        Kommentaar


                          mulle sobiks päris hästi, kui suudetaks evianist tuua daniel wass, kuigi tal vist pakkumised pigem brittidelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            mulle sobiks päris hästi, kui suudetaks evianist tuua daniel wass, kuigi tal vist pakkumised pigem brittidelt.
                            Wassi pole selles aknas kummalisel kombel isegi OM-iga seostatud. Mulle ta ka meeldiks. Olen seda ka varem kirjutanud. Väga mitmekülgne mängumees (saab hakkama äärekaitses ja poolikus - mõlemas ääres) ja karistuslöökide ekspert. Sobiks Bielsa mänguplaani õlitatult. Teoorias. Aga pidi vist Hispaaniasse liikuma (Celta Vigo).

                            Aga üritame veel pisut valgust praegusesse üsna segasesse olukorda tuua. Nimelt klubi olla kuu alguses DNCG-ga (need kurjad onud, kes su liigastme/id mööda alla saadab, kui rahaasjad ei ole korras) kokkuleppe teinud, et finantside balanseerimiseks müüakse keegi 30. juuniks. Eelistatult keegi kahest - Imbula või Thauvin, kuid häda korral võidakse Payet rahaks teha, kelle eest olevat WHU pakkumise juba teinud ning Everton olla samuti huvi üles nädanud (Bielsa ilmselt ka ootab, mis saab. Payet'd ta kindlasti minema lasta ei sooviks). Imbulat soovib jätkuval Inter ja ka Valencia olla jätkuvalt huvitatud, kuigi nad hankisid juba samale positsioonile Rodrigo Caio. Milan olla Imbula ja Mendy eest kokku 28 miljonilise (€) pakkumise teinud, kuid Mendy ei ole müügiks. Thauvini vastu olla samuti huvi Itaaliast (Roma klubid) ja ka Inglismaalt (Newcastle).

                            Beauvue asja peab ka veel ära õiendama. Sai siin kirjutatud, Beauvue ütles RMC-ile, et OM olla Guingamp'le pakkumise teinud, mille EAG ka vastu võtnud. Guingamp tegi aga paar päeva tagasi koguni oma kodulehel ametliku avalduse, et see ei vasta tõele. Mis tõstatab küsimuse, et miks oli vaja mängijal sellist juttu meediale puhuda? (et teistes klubides huvi tekitada?)

                            Kommentaar


                              Mendy nagu vihjaks ka, et NKoudou on done diil:

                              Kommentaar


                                http://m.101greatgoals.com/blog/tigr...e-best-tweets/ see küll normaalne pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X