320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väiksemat imet ongi vist tarvis. sest see kuidas tiim näppude vahelt laiali lidub praegu on ikka üsna paha vaadata. kui varasemalt on olnud, et lahkub 1-2 nö staari kuhugi suuremat kala püüdma, nüüd vaatad, et ei jäägi kedagi klubisse. eks see rahaline seis on nagu on. millega tekkis mul küsimus, et kas see on osaliselt seotud ka staadioni renoveerimisega? et selle pidi ikka klubi ise kinni taguma?

    Kommentaar



      Ka Drogba teab, et asjad pole korras.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        väiksemat imet ongi vist tarvis. sest see kuidas tiim näppude vahelt laiali lidub praegu on ikka üsna paha vaadata. kui varasemalt on olnud, et lahkub 1-2 nö staari kuhugi suuremat kala püüdma, nüüd vaatad, et ei jäägi kedagi klubisse. eks see rahaline seis on nagu on. millega tekkis mul küsimus, et kas see on osaliselt seotud ka staadioni renoveerimisega? et selle pidi ikka klubi ise kinni taguma?
        Staadion kuulub linnale. Klubi maksab renti. Ehk minu loogika ütleb, et mitte midagi ei maksnud.

        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        http://www.goal.com/en/news/11/trans...t?ICID=HP_BN_1
        Ka Drogba teab, et asjad pole korras.
        Mina, mina, mina. Jube enesekeskne jutt mehelt, kes oma sõnutsi klubisse nii kiindunud on. Kes seda penskarit ikka enam tahab. Mingu täitku oma põhjatuid taskuid kuskil Hiinas või USA-s.


        Anyway, Payet olla eile WHU juures arstliku kontrolli läbinud, kuid lepingut pole veel sõlminud. Kahtleb. Aga küll sõlmib.

        Klubi tegi eile Payet' teemal ka avaliku pöördumise, lükates kõik mängija ja mehe agendi kaela. Avalduses seisis siis, et klubi ei soovi mängijat müüa. Juuni alguses lepiti Payet'ga 2-aastases lepingu pikendudes kokku, mille kohaselt oleks ka palk mõõdukalt tõusnud, kuid edasi oleks räägitud juuli keskel, kui finantseis on korda aetud müü/gi/kide näol (DNCG-ga lepiti kokku, et finantside balanseerimiseks 30. juuniks keegi müüakse). 22. juunil aga kohtus mehe agent president Labrunie'iga uuesti ja teatas, et oldakse läbirääkimistes WHU-iga, kes pakub tema kliendile 6-aastast lepingut koguväärtuses 30 miljonit €-t. Payet' agent nõudis seejärel kolossaalset palka ka Marseille'lt, millega muidugi Labrune ei saanud nõustuda (mees ütles intervjuues, et tegemist oleks olnud läbi aegade rekordpalgaga OM-s). Härra president lisaks avaldas kohtumisel hämmingut, et Payet oli kõnelusi pidamas teise klubiga, kui Marseille'lt polnud luba küsitudki. Labrune palus seejärel Payet'l ja tem

        Kommentaar


          Nii suhtutaksegi legendi?
          Ma arvan, et Drogs sai Chelseas ka taskud raha täis aga jumalast õige jutt ju.Selline seis Marseilles praegu ongi, "staarid" lahkuvad ning miks peaks temagi seal tahtma veeta oma viimased hetked väljakutel.Oleks Marseille saanud Meistrite Liigas siis oleks vast APG, Ayew, Payet ja teised paigale jäänud ja Drogbagi tulnud siis vast.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Nii suhtutaksegi legendi?
            Ma arvan, et Drogs sai Chelseas ka taskud raha täis aga jumalast õige jutt ju.Selline seis Marseilles praegu ongi, "staarid" lahkuvad ning miks peaks temagi seal tahtma veeta oma viimased hetked väljakutel.Oleks Marseille saanud Meistrite Liigas siis oleks vast APG, Ayew, Payet ja teised paigale jäänud ja Drogbagi tulnud siis vast.
            Tal oli enne Hiina taskuid täitma minemist võimalus Marseille'sse tulla ja siis oli kõik vinks ja vonks ning meeskond pallis CL-is ja võitles koduste tiitlite eest. Tal oli enne Türki minekut võimalus tulla ning ka siis oli kõik ok aga läks veel taskuid täitma. Ta võib Chelsea legend olla aga Marseille oma küll mitte. Mängis siin vaid ühe hooaja aga aegajalt leiab ikka õigust klubi teemal sõna võtta ja oma kiindumust klubi vastu avaldada. Terve oma Chelsea karjääri vältel laulis suure suuga, kuidas ta ikka kunagi tagasi tuleb. Et nagu kaua võib? Kui sul on ikka nii kõvastu klubi ja fännid hinges, siis tuledki olukorrast ja palgast hoolimata, mitte ei laula ette ja pärast ei vabanda taha. Mida raskem olukord seda rohkem põhjust abikäsi osutada. Minu jaoks isiklikult ebameeldiv mängumees ja olgu kõrgemad jõud tänatud, et ta ei naase.

            Kommentaar


              Kas tõesti on Imbula liikumas Napolisse? tahaks loota, et mitte aga eks näib. Samas mingeid jutte Nkoulou liikumisest pole? Paljud klubid pidavat teda endale tahtma. Vähemalt eelmistel transfer perioodidel olid pidevalt kuulujutud tema ümber.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                Kas tõesti on Imbula liikumas Napolisse? tahaks loota, et mitte aga eks näib. Samas mingeid jutte Nkoulou liikumisest pole? Paljud klubid pidavat teda endale tahtma. Vähemalt eelmistel transfer perioodidel olid pidevalt kuulujutud tema ümber.
                Imbula (Inter), NKoulou (Lyon/Valencia), Thauvin (Newcastle), Mandanda (Crystal Palace)... Küll lähevad kõik praeguse tempo juures.



                Payet peaks kohe ka ametlik olema. Paluks siis need särgipildid reeturi uue klubi teemasse postitada, mitte siia. Tänud.

                Kommentaar


                  Mina kui premmi ja Londoni klubide fänn olen Payeti diiliga rahul! Maski meeskonnast on inimlikult kahju. Küll aga tulevad uued ja paremad. Äkki saavad noored võimaluse?

                  Kommentaar


                    Kusagil liikus jutt, et Payet' asendajana nähakse Cabellat. Mida sellest arvata?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Ei lähe siin midagi paremaks, kuniks see vana põrandalapp klubi presidendiks on:


                      Hetkeseisuga on vist kõige kasulikum enda tervisele augusti/septembrini infosulus istuda ja siis vaadata, kes ja kas üldse veel kedagi alles on.

                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Kusagil liikus jutt, et Payet' asendajana nähakse Cabellat. Mida sellest arvata?
                      Lihtsalt jutt, et fännide jaoks Payet' kaotust pehmendada. Ei usu, et Cabella tuleb. Miks peaks Newcastle oma eelmise hooaja suurostu Prantsusmaale tagasi laenama? Osta teda Marseille ei jõua. Pealegi on neil uus peatreener. Ehk kõigi jaoks algab kõik nullist.

                      Kommentaar


                        järgmine hooaeg läheb ilgelt raskeks ikka.pakun mingi 10ndat kohta.

                        Kommentaar


                          nukker jah, kui meistrite liigasse mittepääsemine tähendab ühe riigi suurima ajalooga klubi jaoks pmst lorientiks taandumist. raske on näha ses nukras seisus, kus see uus tõus tuleks. eelpoolmainitud noorenduskuur oleks ainuvõimalik tee vist, kahjuks pole oma noorte kasvatamine just kõige tugevam külg olnud. aga ehk on tunneli lõpus siiski valgus ja mitte vastutuleva rongi esituli.

                          Kommentaar


                            Reaalsuses suudetakse ikkagi tabelis kôrgete kohtade peale mãngida. Ärgem unustagem, et mãngijate lahkumine tähebdab, et tulevad/tuuakse uusi ning vôibolla just seda ongi hetkel vaja. Lyon hea nãide.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              hetkel on siiski seis selline, et neid uusi mehi pole eriti nagu lisandunud. vaid mõni ükskik. lahkuda on lastud samas ka tasuta, nii et tulu pole tulnud. justkui oleks kerge peataolek ka kontoris on see, mis muret ja tuska enim valmistab. ei tundu vähemalt küll, et tegemist oleks kalkuleeritud ja kontrollitud stsenaariumiga.

                              Kommentaar


                                See kala mädaneb jah peast.

                                Järgmise hooaja koosseis:

                                _______________Pelé
                                Dja DD___Aloé____Sparagna____Mendy
                                __________Romao_______Lemina
                                __Alessandrini___Barrada____NKoudou
                                _________________Batshuayi

                                Treener: koristajaonu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X