320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klubi andis kodulehel teada, et hooaja eelne ettevalmistus algab esmaspäeval, kuid ilma Bielsata. Järgmine nädal veavad treeninguid tema abilised Franck Passi ja Pablo Quiroga ning füüsiliste ja meditsiiniliste testidega tegelevad Jan Van Winckel ja Christophe Baudot. Bielsa ise pidi klubi teate kohaselt naasma juuli algul, kuigi argentiinlane pole jätkuvalt uut lepingut sõlminud, mis tekitab küsimusi. Vana leping lõpeb teatavasti 30. juunil. Hooaja eelne esimene treengmäng peetakse 18. juulil Tuneesias kohaliku klubi Etoile Saheliga.

    Edit: Üldiselt võib seda vist, kui kinnitust võtta, et Bielsa on jätkamas. Right?

    Kommentaar


      Vabandust, väike off-topic kuna tegemist pole just väga tõsise üleminekukõlakaga veel. Aga jäi silma selline nimi seoses Arsenaliga nagu Imbula -kas sa Mask viitsid kirjeldada, mis poiss see selline on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Vabandust, väike off-topic kuna tegemist pole just väga tõsise üleminekukõlakaga veel. Aga jäi silma selline nimi seoses Arsenaliga nagu Imbula -kas sa Mask viitsid kirjeldada, mis poiss see selline on ?
        Täiesti teemasse. Marseille mängija ju. Aga pärast kirjutan pisut pikemalt aga Imbula ja Kondogbia, kes on väga sarnased mängumehed (vasakujalgsed, sama positsioon, sisuliselt sama pikad, kehaehituselt sarnasad, sama vanad, mõl meeldib aegajalt kaugelt peale uhada jne), ja kes "ekspertide" arvates poole rohkem väärt on, vaheline võrdlus (squawka):


        Kondogbiale sealjuures kiputakse tihtipeale ette heitma, et ta on tujukas. On ette tulnud mänge, kus mees käega lööb ja väga ei pinguta. Imbula kohta sama öelda ei saa.

        Kommentaar


          Noh kirjeldus ja statistika panevad Imbula põnevalt kõlama küll. Minu jaoks täiesti uus nimi pole nagu üldse mängimas näinud teda

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Noh kirjeldus ja statistika panevad Imbula põnevalt kõlama küll. Minu jaoks täiesti uus nimi pole nagu üldse mängimas näinud teda
            Ma loodan, et sa märkasid suurt minutite erinevust nende stattide juures. Üldises plaanis paistab Kondogbia pisut teravam kaitses ning pisut vähem terav rünnakul.

            Kindlalt küll väita ei julge, kuid kas see pole tingitud enam-vähem meeskondade (Monaco, Marseille) erinevast mängujoonisest? Maskile üks küsimus veel, mis on Kondogbia oluliselt väiksemad minutid põhjustanud?

            Kommentaar




              Kui panna per 90 minutes siis on pilt rohkem Kondogbia kasuks küll aga mitte nii suurelt et võiks ühte teiseks räigelt paremaks pidada. Üsna sama taseme mehed tunduvad stattide järgi. Mängimas pole mina ju õieti kumbagi näinud aind statte saangi vaadata. Lihtsalt seda tüüpi mängijat tahaks Arsenali suvel juurde, mul suht suva kes ta on kuni ta piisavalt heaks osutub Imbulia tundub igatahes väga huvitav ja mitte ehk ülearu soolase hinna ja palgaga

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                http://www.squawka.com/comparison-ma...ces_created#90

                Kui panna per 90 minutes siis on pilt rohkem Kondogbia kasuks küll aga mitte nii suurelt et võiks ühte teiseks räigelt paremaks pidada. Üsna sama taseme mehed tunduvad stattide järgi. Mängimas pole mina ju õieti kumbagi näinud aind statte saangi vaadata. Lihtsalt seda tüüpi mängijat tahaks Arsenali suvel juurde, mul suht suva kes ta on kuni ta piisavalt heaks osutub Imbulia tundub igatahes väga huvitav ja mitte ehk ülearu soolase hinna ja palgaga
                Ma midagi muud väita ei soovinudki Nagu ma kokkuvõtvalt kirjutasin, puhtalt stattide põhjal jääb mulje, et Kondogbia on pisut efektiivsem kaitses ning Imbula rünnakul, mängimas nägin vaid Kondogbiat ja seda esimeses mängus Arsenali vastu. Jättis tohutult hea mulje tegelikult

                Kommentaar


                  Jättis küll. Aga see on vist läinud linnuke juba. Ja kui Imbula on odavam ka siis oleks loogiline, et Wenger eelistab viimast. ja selles mõttes ka, et minu meelest pole meil vaja kedagi, kes otseselt Coquelini koha võtaks vaid pigem kedagi kah noort ja andekat, kes pakuks konkurentsi ja suudaks osades mängudes Coqiga koos mängida. Selles mõttes sellised suured keskvälja kollid oleks hea täiendus. Seepärast lähen krt elevile iga kord kui mõnda uut nime näen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Ma loodan, et sa märkasid suurt minutite erinevust nende stattide juures. Üldises plaanis paistab Kondogbia pisut teravam kaitses ning pisut vähem terav rünnakul.

                    Kindlalt küll väita ei julge, kuid kas see pole tingitud enam-vähem meeskondade (Monaco, Marseille) erinevast mängujoonisest? Maskile üks küsimus veel, mis on Kondogbia oluliselt väiksemad minutid põhjustanud?
                    Kondogbia oli paar kuud vigastatud eelmise aasta lõpust selle aasta alguseni. Hooaja algul pendeldas ka algkoosseisu ja pingi vahelt, kui Jardim veel otsis enda jaoks töötavat koosseisu.

                    Üldiselt olen selle "Imbula tiba parem rünnakul ja Kondogbia kaitses" väitega nõus, kuigi Jardimi Monaco ja Bielsa Marseille mängisid üldjuhul täiesti erinevat jalgpalli. Jardim siis vileles tihtipeale Jose Mourinholikku kaitsvat ja kontratele üles ehitatud jalgpalli, ja Bielsa vastukaaluks temale omaset agressiivset, kõrge pressiga ja ründavat, mis pisut võib moonutada seda järeldust, mis statistika põhjal annab teha.

                    Enamjaolt mängis Imbula siis koos Romaoga madalal poolkaitses aga oli ka mänge, kus ta olukorrast tulenevalt pidi seal täiesti üksi lõhkuma ja sai ka sellega oivaliselt hakkama. Et mootor on tal võimas. Ma küll kergelt puusalt tulistades aga mälu järgi domineeriti palli% poolest eranditult kõiki mänge, kus Imbula osales. Kaasaarvatud ka Pariisis PSG vastu, olles esimene meeskond liigas, kes seda oli üle pika aja suutnud teha.

                    Üldiselt, kui mulle antaks valida Imbula ja Kondogbia vahel, siis valiks ikkagi esimese. Osati võibolla, kuna olen Marseille pooldaja aga mulle tõesti meeldis Imbula esitused eelmisel hooajal. Meite keskvälja A ja O.

                    Väga kahju oleks temast loobuda aga krõbisevat on vaja, et finatsid bilanssi saada. Ma parema meelega näeks Thauvini või isegi Payet' müüki, ja mingi võimalus on, et keegi neist tehaksegi rahaks, kui Imbula eest keegi 30. juuniks korralikku pakkumist ei tee (20+ miljonit €-t). Meeldis ka Imbula suhtumine, kui ta ütles, et on valmis lahkuma ka Euroopas sarjades mitte mängivasse klubisse (mida Inter ju on), et klubi rahaliselt välja aidata. Inter kuulduste kohaselt on ikkagi Kondogbiaga piirdumas ja enam Imbulat ei soovi hankida.

                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    http://www.squawka.com/comparison-ma...ces_created#90

                    Kui panna per 90 minutes siis on pilt rohkem Kondogbia kasuks küll aga mitte nii suurelt et võiks ühte teiseks räigelt paremaks pidada. Üsna sama taseme mehed tunduvad stattide järgi. Mängimas pole mina ju õieti kumbagi näinud aind statte saangi vaadata. Lihtsalt seda tüüpi mängijat tahaks Arsenali suvel juurde, mul suht suva kes ta on kuni ta piisavalt heaks osutub Imbulia tundub igatahes väga huvitav ja mitte ehk ülearu soolase hinna ja palgaga
                    Just. Seda üritasingi eelpool lisatud pildiga tõestadagi, et nad on suht sarnase tasemega mängumehed. Imbula võibolla on viimastel aastatel isegi jõulisemalt edasi arenenud (eriti möödunud hooajal), arvestades, et Kondogbial on juba ka edukas Sevilla periood selja taga, millele järgnes pigem pingimehe roll Monaco esimesel hooajal, kui Ranieri pukis oli. Kondogbia hinna lihtsalt kruttis üles CL-is pallimine, kus ta silma jäi. Kaks korda parem mängumees ta kindlasti ei ole.

                    Youtube'ist leiab muide täitsa mitu korralikku videot Imbula eelmise hooaja kohta.

                    Kommentaar


                      Tänud ohtra ja huvitava informatsiooni eest

                      Kommentaar


                        Tundub, et Dima West Hami.Suht jama klubi a üks särav hooaeg ja oledki Poolis/Spursis.
                        Marseille olevat Njuuka pakkumise Thauvini eest tagasi lükanud mingi üle 10milku.Kui tõsi siis naljakas, ei tea palju nad siis arvavad ta hinnaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Tundub, et Dima West Hami.Suht jama klubi a üks särav hooaeg ja oledki Poolis/Spursis.

                          Payet' läinud jah. Suured tänud Labrune'ile, kes on paari aastaga klubi sellisesse seisu pannud. Ausalt ma nüüd kahtlen, kas Bielsa kirjutab uuele lepingule alla, sest kuulduste kohaselt oli Payet' jäämine üks tema nõudmisi. Hetkel toimiu ei süsti just ülemäära positiivsust.


                          Marseille olevat Njuuka pakkumise Thauvini eest tagasi lükanud mingi üle 10milku.Kui tõsi siis naljakas, ei tea palju nad siis arvavad ta hinnaks.
                          Korruta kahega vähemalt. See hooaeg oli kehvavõitu aga sellele eelnenud kaks olid väga head ja ta vaid 22-aastane. Pealegi, kui iga inglasest üheöö liblika eest 20+ miljonit välja käiks, siis miks peaks siinkohal vähem küsima?

                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Tänud ohtra ja huvitava informatsiooni eest
                          Aga palun.

                          Kommentaar


                            see mis toimub on praegu ikka suht uskumatu. kaotatud on kolm ilmselt parimat mängijat meeskonnas ja mingit kindlust, et veel lisa ei tule sellesosas, ei paista ka nagu olevat. lisaks, see et treener mängib ka mingit veidrat mängu, kord tahab, siis ei taha. juuni pmst läbi, varsti hakkavad normaalselt toimivates klubides laagrid ja mängud. kuradi totakas lugu.

                            Kommentaar


                              Payet' agent ütles La Provence'ile, et midagi pole veel 100% kindel ja otsitakse võimalust, et ta ikkagi saaks jääda. Ise ta seda eelistaks. Aga jah, klubi on sunnitud müüma, kui Imbulat või Thauvini ei suudeta enne rahaks teha.

                              Kommentaar


                                Payet' rahaks tegemise päästaks vaid Valbuena naasmine. Mul kùll ei ole väga usku sellesse ja järgnevat juttu tasub väikse eelarvamusega võtta, kuid kuna Dinamol on Euroopa sarjades mängimise keeld neljaks hooajaks peal, siis on Mathieu avaldanud soovi sealt lahkuda. Eelkõige on meedias sahiststud, et ta võib jääda Venemaale ja liituda CSKA või Zeniidiga. Või liigub Inglismaale aga on ka Marseille'sse naasmisest räägitud. Mees ise sõnas hiljuti France Footballile antud intervjuus, et ta jälgib igat Marseille mängu. Et klubi on jätkuvalt ta südames ja plaanib kunagi kindlasti naasta. Ja veel enamgi - tunneb, et polegi vahepeal lahkunud. Lisaks retweetis ta täna RMC-i küsitluse, kus teemaks, et kas Valbuena peaks fännide arvates Marseille'sse naasma või mitte. Igal juhul saab huvitav olema jälgida, kuhu Valbuena suvel liigub, sest Dinamosse ta ilmselt ei jäe. Fännina loodan väikestmoodi imele.

                                Aga RMC kirjutas veel täna, et klubi on lähedal värske Hollandi meistri Karim Rekiki hankimisele ja on kõnelustes veel kahe mängijaga. Rekiki näol on siis tegemist 20-aastase keskkaitsjaga, kelle mängijaõigused kuuluvad Manchester Cityle. Esialgu soovitaksegi teda laenata nagu PSV seda tegi kahel eelmisel hooajal.

                                Edit: Payet' agendi kommentaarid: http://www.getfootballnewsfrance.com/2015/dimitri-payet-agent-latest/
                                Eraldi tooks välja Marseille vs Inglismaa (antud juhul WHU) võrdluse, mis tabas naelapea pihta:
                                "... there is a country that is on Mars and another that is on Earth. The difference between the two clubs (in terms of what their offering) is colossal today. As an agent, I cannot ask a player to pass-by a contract of 5/6 years and stay at Marseille.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X