320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Eks see tabeliseis enne seda mängu mõjuta publiku huvi kindlasti. Kui Hertha ja Leipzig peaks juhuslikult mõlemad kõrges mängus olema, siis võiks sealt päris soliidne publikuarv tulla. Murupalliklubi fännidele on Berliini mäng kõige lähem võõrsilmäng, nii et mine tea palju neid plastikuid sinna sõita otsustab. Eks näis kas 8000 bulli Dortmundis oli erand või mitte. Kui fännisektorisse tahta kohta, siis peaks eelmüügile mõtlema.

  Hertha kodulehel soovitaks silm peal hoida nii nädal enne mängu igaks juhuks. Kui seal blokid hakkavad täituma, siis võiks mõelda piletite ostule.

  Ennast mingiks publikuarvu analüütikuks ei pea ning täitsa vabalt võib tulla selline pooltäis staadion ning natuke enne mängu algust saab sellisest putkast rahulikult piletid kätte.

  Kommentaar


   Ise käisin vaatamas nende mängu, kui nad olid veel 2.Bundesligas ja tõusid just ülesse 2013 aastal.
   Pileti ostsin mäletamistmööda kusagilt kesklinnast nende ametlikust nännipoest.
   Täpne lõpptulemus polegi endal enam meeles aga eredamalt mäletan seda kuidas u 60 minuti ja kahe väravalise eduseisu peal hakati laineid tegema. Lõpuks käis juba veidi närvi sest nad kuidagi ei tahtnud nende tegemist lõpetada. Ise mõtlesin, et kurat küll, rahunege nüüd juba maha ja vaadake mängu

   Praegust piletite saadavust ei oska kommenteerida.
   Joga Bonito!!!

   Kommentaar


    Umbes 5 aastat tagasi vaatasin nende väljalangemishooajal kodumängu Wolfsburgi vastu. Enne mängu staadionilt (sama putka, mille pilt üleval) pileti ostmine (ca 20 EUR) oli üsna hõlbus ja kiire. Nagu siin mainitud, siis Olümpiastaadioni suurust arvestades ei peaks piletiga probleemi tekkima.

    Kommentaar


     Austria lumelauareisil õnnestus logistika nii korraldada, et jõudsin ka Bayern - HSV 8:0 mängult läbi käia. Pileti saamine oli üllatavalt hõlbus. Mängunädala alguses oli veel kodulehel saada. Kuna valikut oli, siis mõtlesin, et maksan seekord natuke rohkem, aga olen platsile lähemal. Seega võtsin alumisse sektorisse, ritta 16. Nii palju siiski norin, et see alumine sektor võiks natuke järsema tõusuga olla.

     Sattusin umbes tunnike enne mängu kohale. Nagu kombeks on, oli enamus staadionist veel õlut või vorsti söömas, aga fännitsoon hakkas juba täituma. Matšist endast pole suurt midagi rääkida. Nii ühte väravasse mängu sellisel tasemel sageli ei näe.

     Eelmine kord Allianzil käies võitis Bayern 4:0 Stuttgarti, seekord siis 8:0 HSV-d. Kui nii jätkub ja kunagi veel sinna satun, siis hakkab küll külalistiimist kahju, kes 16 peab välja võtma.

     Umbes tund enne mängu:


     Robben üritab žonglöörimise reksi teha:


     Enne avavilet:


     Pärast järjekordset väravat:     Chime out...

     Kommentaar


      Väga 5+ ülevaade, tänud. Sul ikka on jopanud nende mängudega siis

      Kommentaar


       Käidud.

       6.5 Hertha vs RasenBallsport Leipzig.

       Mängul pikemalt peatuma ei hakka, sest tulemust ja highlightse saate või olete juba nagunii näinud. Ainus mida mängust välja tooksin oleks RB teise värava eel toimunud olukord, kui Hertha vv enne oma karjääri ühte inetuimat prohmakat tegi elu parima soorituse .

       Nagu ma siin eelmisel leheküljel küsisin kui keeruline see pileti saamine ka on, siis kõik vastused mida sain olid õiged. Mängupäeval ametlikust fännipoest sain ka mina 4 piletit, pileteid sai osta ka staadioni kõrvalt putkadest. Pilet maksis 40 euri ja olime kurvi peal eelviimases reas, võib tunduda halva kohana, kuid tegelikult oli täitsa timm. Tribüüni tõus oli jube järsk ja see oli ainus asi mis häiris. Staadion ise hoolimata jooksurajast on väga ilus. Staadioni ümbruses enne mängu ja mängu ajal sai osta sisuliselt kõikke ja positiivne oli see et kõik oli odav, ametlikud fännisallid 15 euri näiteks, pannkook oma valitud kastmega 2 euri, bratwurst 2,5.

       Fännid olid aktiivsed mõlemal poolel ja kõvahäälsed ning seda oli kaunis kuulata. Enne mängu üks Hertha fänn kastis õllega RB fänne ning politsei murdis ta väga kiirelt maha.

       Ei jaksa rohkem siia kirja panna midagi, kes tahab see küsib.

       HInne 4/5 ja järgmiseks Inglismaa kõrgliiga

       Kommentaar


        Mina istusin kunagi vähe rohkem allpool...nii oma 10-15 rida - minule ei meeldi, kui mängijate eristamine on suurim põnevus. Lisaks tekitas jooksurada tunde nagu vaataks mängu kusagil baari lõpus. Pole staadion, kuhu tahaks tagasi minna. Fännid on aga üsna tublid.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


         Tere ja jõudu!
         Uuriks natukene Hamburger SV kodumängude kohta. Tundub, et septembri alguses on sinnakanti minek ja 9ndal mängitakse kodus RB Leipzigiga. Kui reaalne on piletit saada (etteostmine vs. kohapealt, kas on mingi ainult-liikmetele poliitika jne), kas logistiliselt on lihtne statale jõuda jne?

         Vihjed (või vastavasisulised postitused siitsamast teemast) teretulnud.

         Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Tere ja jõudu!
          Uuriks natukene Hamburger SV kodumängude kohta. Tundub, et septembri alguses on sinnakanti minek ja 9ndal mängitakse kodus RB Leipzigiga. Kui reaalne on piletit saada (etteostmine vs. kohapealt, kas on mingi ainult-liikmetele poliitika jne), kas logistiliselt on lihtne statale jõuda jne?

          Vihjed (või vastavasisulised postitused siitsamast teemast) teretulnud.
          Pole ise HSV mängu vaatamas käinud.....aga. Kolasin veidi kodulehel. Pieltid sellele mängule on hetkel juba müügis, kui soovid asja varakult kindlustada.

          HSV staadion mahutab 57 000 ning eelmisel aastal oli see välja müüdud ainult vs Bayern ja vs Dortmund. Bremeni derby tõi kohale 55 000 inimest. Leipzigi mängul oli 53 000 inimest. Seega võib öelda, et üllatavalt palju. Toona olid nad äsja Bundesligasse tõusnud, mis võib tähendada, et mulluse teise koha omanik tekitab elevust ka tänavu. Arvestades ka seda, et tegemist on üsna hooaja alguses toimuva mänguga ja teades nende fänne, siis arvavad ilmselt paljud HSV fännid taaskord, et "tänavu on meie aasta". Seega võib öelda, et suure tõenäosusega tuleb sinna üsna palju rahvast kokkuvõttes. Reedene mängupäev võib seda numbrit veidikene kahandada, aga seda eelkõige Leipzigi fännide arvelt.

          Ehk, kui sa oled sinna minemas ja mängu ajal on vaba, siis soovitan osta pileti ette. Saad mingi normaalse koha valida endale. Võimalik, et saada ka kohapealt, aga siis pigem midagi sellist, mis järele on jäänud lihtsalt.

          Tellimine tundub lihtne ja loogiline. Mingeid eritingimusi ei ole. Lähed lihtsalt järk-järgult ja vormsitad ostu ära. Visa ja MasterCardiga saab maksta ja piletid saadetakse sinu poolt valitud aadressile. Väike saatmiskulu lisandub piletihinnale lihtsalt.

          Volksparkstadion on küll veidi linanst väljas, aga Saksamaale kohaselt on sinna lihtne jõuda. S-Bahn viib kesklinnast Stellingeni peatusesse. Sealt viivad bussid mängupäeval ka otse staadioni juurde edasi. Peatus ise on umbes 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Samuti pea meeles, et mängupäeval mingist kellaajast (pileti peal täpsustatud tavaliselt) on ühistransport tasuta (mängupilet asendab seda). Kuigi staadion on veidi kaugemal, siis ligipääs on kerge.

          Kommentaar


           Tänud põhjaliku vastuse eest, ole meheks!

           Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Ise pole Berliinis mängu vaatamas käinud. Seega siinsed härrad, kes seda teinud on võivad täpsustada. Aga ma pigem kaldun arvama, et selle mängu puhul ei tohiks probleeme tekkida. Olümpiastaadion on ikkagi nii üüratult suur, et midagi saab kindlasti. Leipzig pole ka päris Bayern. Muidugi tabeliseisust võib asi hooaja eelviimase kodumängu puhul veidi sõltuda. Aga ei usu, et märkimisväärselt palju.
            Mul plaanis 01.10.2017 minna just Hertha - Bayerni mängu vaatama. Kas siin peaks piletid ette ära ostma või võib staadioni suurust arvates oodata mängupäevani?

            Kommentaar


             Herthal on kergeraksu staadion. Ehk kui soov mängu näha, siis pead ikka varakult ostma. Vastasel juhul jääd platsist lihtsalt nii kaugele, et mõistlikum on telekast vaadata.
             see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

             "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

             "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

             Kommentaar


              Jah, osta kindlasti ette, Hertha leheküljelt saad seda päris hõlpsasti teha!

              Kommentaar


               Pärast seda, kui olime pundi persenahkadega käinud mitmeid aastaid järjest inglismaal sitta vutti vaatamas,ütles üks neljakümnele lähenev kompanjon eelmisel aastal, et talle aitab ja ta tahab nüüd lõpuks vanas eas ka bundesliigat vaadata. Egas midagi, halli pead austa, ootasime suvel fikstuuride väljatulekut nagu jõululaupäeva hommikut ja võtsime eesmärgiks 1)lennata võimalikult odavalt 2)võimalikult otse 3) võimalikult soojal ajal ja 3) näha võimalikult vähese vaevaga kahte mängu. Sisuliselt tähendas see, nagu Tallinnast väljuvaid lende tundev inimene teab, kõige tõenäolisemalt otselendu Bremenisse ja tähelepanu koondamise Werderile ja Bremenist kuni tunnikese kaugusel asuvate klubide mängudele.

               Ja nii siis oligi, et istusime 22. sept õhtupoolikul vanas villemis, tegime mõned kannud õlut ja ootasime, et saaks end asutada lennujaama poole. Kuniks professiooni tõttu pidevalt lendav kaaslane vaatas bremeni lennuka lehte ja teatas, et meie lend ei ole veel sealtpoolt liikuma hakanud – hilineb. Mis seal ikka, teeme ühe ringi veel! Ilma mingite täpsustusteta püsis aga ryanairi lennuk endiselt bremenis ka pärast seda ringi. Kuna hetkel oli aktuaalne see üleüldine ryani lendude ärajäämise teema, siis hakkas meil tekkima mure, et äkki meie kaasuse puhul ka pilootidega kitsas käes – samamoodi sitsis maas ka glasgowsse lendama pidanud ryanairi lennuk, aga muude firmade omad nagu tõusid. Meie kasvava ahastuse nüanssidesse laskumata võin öelda, et lennuk püsis Bremenis veel ka siis, kui oleks pidanud juba ajakava järgi TLNs maanduma. Mingit infot ei olnud üheski ametlikus kanalis avaldatud ja ma olin selleks ajaks juba jõudnud kirjutada Twitterisse suvalisele sepale, kes tviidi järgi istus sellessamas Bremenis vegeteerivas lennukis, et tramisdelayon ja see siis lõpuks vastu ootusi vastaski, et kuskil Ryanairi terminali lähistel leiti ilmasõjaaegne lennukipomm ja kuni sellega tegeldakse, ei lenda miski ega keski. Aga kuniks meie jõudsime omadega Majaka tänava urkabaaridesse jumal teab mitmendale ringile, võttis ka lennuk lõpuks tuule alla ja tuli meile järgi ja ainult mingi paaritunnise hilinemisega olimegi juba kesk öist melu Viertelis, kus meil külaliskorter broneeritud.

               See korter oli tõsiselt hea leid, sest esiteks mahtus sinna 7 inimest ja baldahhiinvoodis spuunima pidid ainult kaks neist; meil oli läbi kahe korruse elamine kogu lisavarustusega ja tore aiake, kus juua hommikukohvi ja –õlut või kuhu jääda segastel asjaoludel öösel luku taha; Sielwall ja kogu öine möll oli lähedal ja staadion oli umbes 5 minuti kaugusel.

               Olles hommikul nautinud vabatahtliku köögitoimkonna loodud kõrgeklassilist hommikusööki, tõime lähedalasuvast marketist mõned õlled, võtsime need käe otsas kaasa ja veetsime mängueelsed tunnid staadioni juures jõekaldal istudes ja inimesi vaadates. Ma arvan, et see Weseriäärne tiksumine on parimaid prematch olemisi üldse. Olla on seal ilus ja inimesed on toredad ja kõik on nii sõbralikud ja kohe mängu alguses tõmbasid Werderi ultrad üles suure tifo JAN FOREVER. No tänks kutid! Ma ka süda Bremen. Täiega.               Bremeni vastaseks oli Freiburg, kelle reisiv fänkond on ilmselt suht väike, üldises mängueelses skenes nad eriti esile ei kerkinud, erinevalt nt minu mõne aasta tagusest kogemusest vs Gazprom. Aga meie 20eurised kohad olid otse värava taga selles otsas, kus on ka võõrsilsektor ja võib öelda, et mängu kestel oli neid kuulda küll. Mängu sportlik tase jättis vast mõnevõrra soovida, aga kohati näidati päris toredat lahtist jalkat ja saime vaadata paari meetri pealt kenasid tõrjeid Werderi kiiprilt Pavlenkalt, kes ka vooru sümboolsesse koosseisu valiti.               Teisel poolajal eksitasid vutivaatamist suures osas meie ees istunud noormehed, kes selleks ajaks olid juba jõudnud staadiumisse, kus õlle joomisega võrdväärselt vajalik tundus ka selle valamine enda ja kõigi ümbritsevate kodanike peale. Põhimõtteliselt oli see nagu klišeedel põhinev komöödiafilm – sa näed juba kaugelt ära, kus puänt tuleb, ent ootad seda siiski innukalt. Seega, kui Heinz tuleb õllesabast, keel püüdlikkusest hammaste vahele surutud, kahe neljatopsise pilgeni täis alusega, siis jääb ainult oodata, mis vallandab selle, mis tulemata ei saa jääda. Umbes kaks ja pool õlut jäi lõpuks siiski püsti. Vahepeal löödi ka värav, aga kuigi seda ei loetud ära, ei tähendanud see, et prematuurse tähistamise käigus kõik vahepeal juurde toodud õlu teadmata viisil eesistuvate näitsikute peale ei lennanud. Aga kokkuvõttes keegi ei pahandanudki.. eriti. Õllejoomise ja –raiskamise vahepealt suheldi muidugi ka aktiivselt oma uute idaeuroopa sõpradega ehk meiega, nii et kogu selles melus me ei pannudki väga pahaks, kui kohtumine nullnulli pealt lõppenuks kuulutati. Mängujärgselt külastasime mõningaid sulneid lokaale ja vestlesime poole ööni kohalikega järgmise päeva valimiste teemadel.               Pühapäeval oli külm ja pilves. Mul oli tekkinud üleöö vastumeelsus õlle suhtes. Sõitsime rongiga Hannoveri ja pärast tagasi. Vahepeal sadas ja me vaatasime, kuidas kohalik meeskond viigistab Kölniga 0:0.

               Lisatud failid
               We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

               Kommentaar


                Sai ka Bremenis käidud, seda samuti põhjusel, et tekkis järsku tunne, et võiks vahelduseks Bundesligat vaadata, aga kuna mingeid Dortmundi asju skeemitada ei viitsinud, siis juba kõigile tuttav Ryanair ja nende poolt pakutav Tallinn-Bremen-Tallinn pakett tundus lihtne, odav ja mõistlik. Vastaseks osutus Gazprom, millest tulenevalt oli Bremen väga sinakas ja mängul atmosfäär ikka väga kõva. Bremeni suurimaks miinuseks on ilmselt asjaolu, et nende meeskond on lihtsalt väga nõrk ja kvaliteeti napib. Ainuke särav nimi ehk Kruse sai ka kohe alguses koledasti viga. Schalke oma Goretzkade, Konoplyankadega tundus terve mäng ohtlikum ja teenitud võidu nad võtsid ka.

                Pikalt kirjutada ei viitsi. Mõni illustreeriv pilt

                Edit: lisan sellise klassikalise ka. Koni näos, õlle- ja salliäri üles lükatud ning muidugi prooviti ka anti-RB teemaga veidi teenida

                Lisatud failid

                Kommentaar

                Working...
                X