320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Berliner AK 07 - BFC Dynamo
  See väike kohalik derbi võib-olla ei tundu kõigile erutav, aga kindlasti ajalooliselt üsnagi omal kohal. Poststaadioni kompleks on üsnagi suur, koos erinevate väljakutega, nii mõnigi kunstmuru väljak tundub nagu, et sellise peale ei tohiks küll lapsed trenni teha, aga võta näpust, isegi saksamaal mängivad lapsed betooni peal sisuliselt. Samal ajal mängiti kõrval kunstil ka veel kohalikku Berliini liigat, aga ka sealsete mängijate puhul oli selgelt tuvastatav, et jalgpalli algharidus on saadud korralikul tasemel ning vähemalt tehniliste oskuste poolest tehti meie Esiliigadele küll silmad ette. Peaväljak, kus regionaaliigat mängitakse on iseenesest üsnagi okeil tasemel, muru on ilus ja hästi hooldatud ja staadioni ise meenutab meie oma Kadriorgu koos rohkete puudega ümber. Suureks miinuseks tuleb pidada, et staadionil WC-d sees ei ole ja pead ilusti välja ronima. Samuti ei mingit söögi- ega joogiputkat, kõik on väljas ja see on eriti tüütu tegelikult. Pileti hind on täiskasvanule 10 ja õpilasele 8, mida saab rahulikult kohapeal sularaha eest siis endale võtta. Me sattusime ise juhuslikult Dynamo poolehoidjate keskele, kes olid ilmselgelt häälekamad kui kodumeeskonna omad. Võib öelda, et sisuliselt 90 minutit oli kuulda ühte AK fänni, kes karjus üsnagi ebameeldival toonil nagu siga aiavahel üksinda ja seda oli suhteliselt kummaline kuulda aga mis sa teed raskel ajal..

  Dynamo hiilgusest pole palju alles jäänud, aga siiski on neil jätkuvalt mõnekümnepealine ultrapunt, kes lasi terve kohtumise möllu. Mängu oli vaatama tulnud 585 inimest, mis meenutas igas mõttes Eesti liiga kohtumist. Hommikuse õlle kõrvale igatahes täitsa mõnus meelelahutus,. Kuna AK 07 on ajalooliselt olnud saksatürklaste klubi, aga väljakul neid väga palju ei tundunud, siis ehk on ka see põhjuseks, miks kodusats just väga suure toetajaskonnaga enam ei hiilanud. Enne videosid vaadates oli igatahes ka neil varasematel hooaegadel silma jäänud laulev fännipunt. Mänguliselt oli koduvõistkond küll üritavam pool, aga nende kapten otsustas eriti rumalal moel teise poolaja keskel teise kollase teenida ning nii Dynamo lõpuks ikka kaks ära sutskas ning mängijad said fännidega väikest, aga siiski olulist võitu tähistama minna.







  Kommentaar


   Algselt postitas Drogba Vaata postitust
   Oskab keegi öelda, kas tänasele mängule Leverkusen ja Atletico kohapealt ka piletit võimalik osta on?
   Tundub, et ma pole ainuke, kellele see mäng teele jäi.

   Päris Bundesliga mängu vaatamise kriteeriumit ei täida, aga teen siiski väikse sissekande.

   Teadupärast sõimatakse Leverkusenit nende korporatiivtausta tõttu kohati veidi plastikklubiks. Seettõttu nad ilmselt kuigi populaarne külastusobjekt ei ole. Kuna Köln jäi mu seekordse tripi teele, siis logistiliselt oli see mäng sobiv.

   Stata on Saksa maastaapide kohta pigem väiksema mahutavusega ning võrdlemisi mittemidagiütlev. Samas, tribüüni oluliseks plussiks võib pidada suurt jalaruumi, mis on Lillekülaga võrreldav. Need, kes on näiteks Dortmundis käinud, teavad, et seal on seda üsna napilt (ilmselt eesmärgiks mahust maksimum võtta).

   Kodufännide sektsioon tavapäraslt värava taga ning peab ütlema, et täitsa tublilt tegid möllu. Enne mängu oli sellele alale nähtavasti ka mängueelse tifo tegemise värviplakateid jagatud. Sellele järgnevalt kortsutas kogu seltskond need kokku ja loopis platsi suunas. Ei teagi, kas tavapärane komme või väikest viisi protest kasinale hooaja algusele.

   Sportliku poole pealt oli olukord selline, et Bayeril oli kolmest mängust baranka tabelis ning see kajastus ka mängupildis. Kodumeeskond üritas, kuid Atleti lasi üsna rutiini pealt. Costa nähtavasti ei viitsinud suurt midagi teha. Ei mäletagi ta pallipuuteid. Lõpuks võetigi üsna vara välja. Bayer sai kaks kirja ning oli juba ära vormistamas, aga üleajal läks veidi ärevaks. Morata lõi ühe tagasi, millele järgnevalt oli ka teine lähedal.

   Hoolimata B04 võidust peaks siin grupis olukord klaar olema. Küllap Atleti siit edasi läheb koos Juvega, keda olen pühapäeval Milani vastu vaatamas.

   https://www.instagram.com/p/B4ic8fin...d=rege9j94nwag

   Kommentaar


    Fortuna Düsseldorf – RB Leipzig 0:3

    Kuna talvel ei ole midagi targemat teha kui õues jalgpalli vaadata ning õlut libistada, siis sai otsustatud, et tuleb sel aastal ühe korra veel teekond Saksamaale ette võtta. Esimeseks mänguks sai valitud Fortuna Düsseldorfi kodumäng murupalluritega Leipzigist. Algne mõte oli külastada ka Wuppertalerit Regionalligast, aga kuna mitu päeva sadanud vihm tegi sealse väljaku mängukõlbmatuks, siis see mäng lükati edasi. Ilm oli aga piisavalt halb ka Düsseldorfis ja kuna Leipzig eriline publikumagnet ei ole, siis suudeti 54k mahutavast staadionist ainult 35k välja müüa. Ainult 35k on muidugi veider väljend, sest neid jalgpalliklubisid, kes ka halval päeval 35k inimest staadionile suudaks või üleüldse saaks tuua nüüd liiga palju ka ei ole. See peaks olema nende tänavuse hooaja kõige viletsam number, aga eks enamus vastaste vastu jääb praegune areen nende jaoks ikkagi liiga suureks.

    Mängust endast liiga palju rääkida ei ole, sest väljakul sai mäng läbi juba 2. minutil kui Leipzig juhtima asus. Kahel väga erineval planeedil asusid need meeskonnad igatahes laupäeval ja Leipzigi parema realiseerimise korral oleks võinud seis päris koledaks minna. Sellest, et Leipzig nii kiire avavärava ära lõi, on seetõttu eriti kahju, et ega fännisektor korralikult käima minna ei saanudki. Kuna ka ise soetasime seisupiletid otsatribüünile, siis veidi sai emotsioon kannatada, aga üldplaanis oli tore näha, et ega fännid kurjad ei olnud, et praegusel raskel perioodil punkte ei teenitud ning pärast mängu anti hoogsalt jõudu järgmiseks kaheks oluliseks mänguks enne talvepausi Augsburgi ja Unioni vastu. Negatiivse poole pealt tooks välja, et Düsseldorfi kodumängul ei pakutud hõõgveini, mis talvistel mängudel peaks olema kohustuslik ja mis paljudes kohtades on saadaval. Samas positiivselt poolelt oli võimalik osta ka tumedat õlut, mida ma kuskilt mujalt ei mäletagi.
    See on aga jätkuvalt müstiline, kui odavalt on võimalik Bundesligat vaadata. Seisupiletid maksid 13€ ning ostmise süsteem kodulehel väga kasutajasõbralik. Eestisse saabusid piletid umbes nädalaga. Kuna maandusime Weezes, siis päris Düsseldorfi jõudmiseks tuleb bussi- ja rongisõit ette võtta, mille pilet oleks olnud kallim kui mängupilet, aga teatavasti on mängupäeval mängupiletiga regionaal ühistransport enamus klubide puhul Saksamaal tasuta. Kesklinnast võtab staadionile sõit aega umbes 30 minutit. Tagasi kesklinna saamine võttis aga ootamatult kaua aega, ütleks isegi, et näiteks Dortmundi puhul, kes peab transportima 2x rohkem inimesi staadionilt ära, liikus asi sujuvamalt, et selles vallas Düsseldorfil veel arenguruumi on. Aga eks tegelikult on seegi fännide jaoks väga mugavaks tehtud, et üldplaanis millegi üle viriseda oleks patt, sest Saksamaal kuulub jalgpall tõesti fännidele.







    Kommentaar


     Saksamaal on nüüdseks jalgpalli vaatamas käidud omajagu, aga seekordne reis viis mind esmakordselt Berliini. Põhjus seisneb ilmselt selles, et kui juba reisile minna, siis tahaks vaadata mitut mängu. Berliini ümbruses pole valikud aga selles osas kõige suuremad, et mitut mängu ühele nädalavahetusele mahutada. Kuna seekordne reis polnud otseselt planeeritud jalgpallireisina, siis võis rahulduda ka ainult ühe mänguga, milleks osutus Hertha vs Freiburg.



     Berliini saamine on mõne aja taguse perioodiga tehtud igatahes väga lihtsaks. Otselend Tallinn-Berliin ja juba 1,5h hiljem oledki kohal. Seda küll Tegeli lennujaamas, mis on ausalt öeldes totaalne pommiauk ja mille võiks kiiremas korras kinni panna. Kui sinna saabumisel pole sellest suurt midagi, siis Tegelist minema saamine on küll paras katsumus ja närvikulu. Meeletult väike kitsas terminal, täiesti ulmelised järjekorrad turvakontrollis (ca 100m ootasime) ja veel väiksem ooteala, kui turvakontroll on läbitud. Weeze on täielik paradiis selle kõrval. Ühesõnaga totaalne pask. Ei saa liiga hilja minna, sest turvakontroll võtab meeletu aja, aga ei ole mõtet ka liiga vara minna, sest teha pole seal sittagi. Vähe sellest. Isegi istuda pole kuskil. Ühesõnaga, kui see uus Berliini lennujaam lõpuks valmis saab ja avatakse, siis Tegeli võib küll rahus siit maamunalt minema pühkida ja hunnikusse kokku lükata.

     Aga nagu öeldud, siis AirBalticu Berlinii lendamine on siiski väga tänuväärne. Kohal olime juba neljapäeva lõunast, mis samuti positiivne, sest poolt päeva sai veel linnas ringi töllerdamisele kasutada. Esmamulje Berliinist muidugi kõige parem polnud. Tegemist on isegi Saksamaa mõistes väga räpase ja lohaka linnaga. Mulle selline vibe ei meeldi. Ehk siis minu Saksamaa linnade topis ei mahuks ta kindlasti 5 hulka, vb isegi mitte 10 hulka. Omad helged momendid sellel linnal siiski on. Esimene pool päeva kuluski eelkõige ringi jalutamisele ja mitte millegi konkreetse tegemisele: Brandenburgi väravad, kus juhtumisi toimus mingi Palestiina toetusaktsioon, mingi jõuluturg, paar kaubanduskeskust jne.

     Teine päev oli juba sisutihedam, mille alustuseks otsustasime külastada Berlinii loomaaeda. Kui Berliin ise väga kustumatut muljet ei jätnud, siis Berlinii loomaaed küll. Madridi ja Varssavi omadest igatahes valgusaasta jagu ees. Eriti meeldis see, et loomad olid super hästi vaadeldavad. Samas olid aedikud väga tõetruult ja loomupäraselt ehitatud. Kõige selle juures oli ka pilet mõistlik (15€ Zoo, koos akvaariumi majaga 21€). Igal juhul on sellistesse kohtadesse mõistlik minna võimalikult vara. Meie läksime kella 10-st sisse ja kondasime ca kolm tundi ringi seal. Lõpupoole oli osade looamde juures juba häirivalt palju rahvast. Panda puurist ei räägigi. Sinna jooksid gruppidena tulnud koolilapsed ja asiaadid üksteise võidu tormi. Lemmikkülastaja oli mingi õli, kes oma lapse üle korokodilli puuri ääre tõstis. Miks mitte.



     Pärast loomaaeda otsustasime veel valget aega ära kasutada ja Berliini olümpiastaadioni juurde minna. Kuna see jäi loomaaiaga sama U-Bahni liinile, siis oli sinna saamine väga kerge. 8€ eest sai iseseisva ligipääsu olümpiastaadionile. Seal oli veel variant giidiga tuurile minna või mingi audio-giid osta, aga meie seda ei teinud. Ise ringi kondamise süsteem meeldib mulle tegelikult väga. Sarnane süsteem oli ka Bernabeul. Ainuke vahe oli selles, et Bernabeul ei tohtinud juba möödutud kohta tagasi minna. Muidu hakkab turva kohe kisama. Olümpiastaadionil võis ringi käia palju jaksad. Ostad pileti ära ja edasi on sisuliselt põhimõte, et kui uks või värav on pärani lahti, siis võid sellest ka sisse minna ja ringi vaadata. Ehk siis tegelikult saab nii tribüünil ringi koldada kui ka olümpiatule asukohta lähemalt vaadelda. Päris äge oli ka kohe staadioni kõrval asuv väliujula, mis isegi praegusel aastaajal vett triiki täis oli. Berliini olümpiamängudel toimusid seal ujumisvõistlused.





     Kui Olümpiastaadion vaadatud, siis tekkis tahtmine ka Unioni staadion üle vaadata. See eeldas aga väga pikka sõitu S-Bahniga, sest staadionid paiknevad sisuliselt erinevates Berliini otstes. Vahemaaks ca 25km ehk mingi 21 peatust sõitu. Õnneks ümberistumisi tegema ei pidanud, aga kogu sõit võttis umbes 50min aega. An der Alten Försterei juurde jõudsime juba üsna pimedas, aga see ei takistanud staadionile ringi peale tegemast. Tegemist on väga huvitavas kohas paikneva staadioniga nign ausalt öeldes on päris kahju, et ei õnnestunud seda valges näha. Ühel pool staadionit on väike Wuhle jõgi ja mingi totaalne padrik ehk siis staadioni nimega läheb selle asukoht igatahes hästi kokku. Teisel pool aga päris uhke linnaosa. See oli minu jaoks ausalt öeldes minu jaoks päris suur üllatus, sest ma arvasin koguaaeg, et Union asub pigem vaesemas linnaosas. Aga staadioni vahetu ümbrus tundus mulle küll päris jõukas olevat. Seda vähemalt majade ja nende ees seisvate autode järgi. Kuna kell oli juba hiline, siis staadionile sisse ei hakanud minema. Võib-olla poleks enam saanudki. Küll aga nägime ära ka selle väikse majakese, mille järgi staadion oma nime on saanud.



     Kuna selleks hetkeks olime jala liikunud juba peaaegu 20km, siis olid jalad juba ka päris läbi ja otsustasime päeva vaikselt kokku tõmmata. Söömiseks leidsime soovituste järgi ühe hea kebabika kohe Mall of Berlini kõrval. Nagu selgus, siis mingil kummalisel ja mulle arusaamatul põhjusel on samas kebabikas käinud ka Merkel isiklikult. Igathes pildid sellest külaskäigust oli koha omanik uhkelt seinale naelutanud.



     Ööbisime me hotellis nimega Select Hotel Berlin Checkpoint Charlie, mis on väga hea asukohaga ja hinnaklassiga hotell. Ainuke halb asi oli see, et pärast pikka päeva hotelli jõudes avastasime, et kohalik Conzuela oli pärast hommikust koristust kõik aknad lahti jätnud, mistõttu oli tuba pehmelt öeldes hundilaut. Samuti oli ta unustanud pooled rätikud asendada. Järgmisel päeval aga neid probleeme polnud ning üldmulje kohast jäi igati viisakas. Hommikusöök ka igati priima ja rikkalik. Peekon oli super.

     Laupäev oli mängupäev. Kuna mäng algas alles 15.30 ja eelmisel päeval olime olümpiastaadionile kohustusliku tiiru peale teinud, siis väga vara staadionile minna ei plaaninud. See jättis meile aega hommikul veidi sisseoste teha ja veel paari jõuluturgu külastada. Täpsemalt käisime Gendarmenmarktil ja Alexanderplatzi jõuluturul. Kumbki aga eriti head muljet ei jätnud. Eelkõige on tegemist toidule orienteeritud turgudega. Juua süüa saab tõesti korralikult, aga kui mingeid ägedaid meeneid tahta, siis seda vähemalt meie sealt ei leidnud. Kuna laupäevane ilm oli ka üsna sitt ja sadas korralikult, siis otsustasime pärast jõuluturge kiirelt hotelli minna, fööniga jalanõusid kuivatada ja siis juba mängule liikuda.



     Berliin on piisavalt suur linn ja konkreetne mäng polnud ilmselt väga atraktiivne (37 000 pealtvaatajat). Igatahes oli mängule Bahniga üsna mugav minna ja päris nägu vastu klaasi tunnet ei olnud. Ainult viimased paar peatust enne olümpiastaadionit läks olemine rongis veidi kitsaks. Mis mulle olümpiastaadioni juures meeldib, on see, et seal ümber on korralikult ruumi. Nii teekond metroost staadionile kui liikumine staadioni ümber on üsna hõlbus. Samuti on äge see, et piletikontroll on kaugemal staadioni väravate juures, mis tähendab, et sinna alale sisse pääsemise järel saab vabalt ringi jalutada. Tekib selline suur festivaliala tunne. Aga võrreldes näiteks Lillekülaga on see võrreldamatult suurem, rohkemate kioskite ja normaalsete peldikutega. Kusjuures vaheajal oleks enda Bratwursti kiriemini kätte sanaud just seal festivalialal mitte staadioni sees olevatest putkadest.



     Nagu tavaliselt, siis mängust endast ma väga rääkida ei viitsigi. Hertha võitis 1-0. Kusjuures värava lõi endine Freiburgi mängija Darida. Ei saa öelda, et võideti teenimatult, aga ilmselt poleks keegi väga kobisenud, kui see mäng oleks vigiilsielt lõppenud. Jalgpalliliselt see just eriline spektaakel ei olnud. Üldist vabanemist Berliini sinise publiku osas oli aga selgelt näha. Nende jaoks oli tegemist üliolulise võiduga, mis tabeli põhjas veidi hingamisruumi andis. Huvitav oli ka see, kuidas publik staadionil Bayerni löödud väravaid aplausiga kostitas. Mina sellist asja veel enda kogemusest näinud ei olnud, et mõne Saksamaa staadioni publik Bayernile nii kaasa elaks. Põhjus seisnes selles, et Bayerni vastane Bremen on hetkel Hertha otsene konkurent. Sellisel hetkel pole vahet, kas otseselt konkurendilt võtab punkte kasvõi vanakurat ise.



     Nagu juba alguses mainisin, siis tagasisõit oli rämedalt energiatsööv. Pika puuga kõige pikem järjekord, milles mina seisnud olen lennujaamades. Aga noh. Peale saime. Margus Metstak tuli sama lennuga Tallinnasse. Win.

     Kommentaar


      Schalke 04 – Eintracht Frankfurt 1:0

      Teiseks mänguks sai valitud Gelsenkircheni ainsa vaatamisväärsuse kodumäng Eintrachtiga. Kui eelmises postituses sai kiita Düsseldorfi piletimüügi süsteem, mis tegelikult läbivalt on Saksamaal kõrgel tasemel, siis Schalke eristub sellest täielikult. Kui varasemalt on Schalke piletite ostmine olnud lihtsalt ebameeldiv protsess (näiteks registeerimisel pole võimalik määrata, et oled Eestist), siis seekordne oli juba täiesti absurditasemel. Ükskõik kui kiiresti sa piletite valimisega ka hakkama ei saanud, siis ostukorvi jõudes oli tellimus aegunud. Lõppes olukord selliselt, et pileteid oligi võimalik ainult telefoni teel osta ning klubi töötaja kinnitas tellimuse käsitsi. Aasta on 2019, aga lõppkokkuvõttes siiski piletid postkasti jõudsid.
      Kuna ööbisime Düsseldorfis, siis tuli ette võtta 40-minutiline rongisõit Gelsenkirchenisse. Juba sealt tuli üpris palju Schalke fänne rongi peale, aga peamine mass liitus Duisburgist. Eks elu viib inimesi ikka teistesse linnadesse elama ja nii mõnigi ei toeta päris oma kodukohaklubi, vaid regiooni suuremaid, aga eks seegi näitab, et Gelsenkirchen pole just ägedaim koht elamiseks. Nii suurt massi kodufänne teistest linnadest reisimas ma naljalt Saksamaal näinud polegi kui Schalke omasid. Mängult tagasi tulles tundus, et ega seal kohapeal suurt keegi enam elagi. Jõudsime Gelsenkircheni pearaudteejaama ajal, mil Eintrachti fännid hakkasid ka saabuma, mistõttu pool niigi väikesest raudteejaamast (Saksa mõistes) oli Schalke atribuutikaga inimeste jaoks suletud (s.h rongijaama ainuke WC).

      Pearaudteejaamast saab umbes 20 minutilise sõiduga Veltins Arenale, kus traditsiooniliselt võtavad vastu piletitega hangeldajad. Ka Schalke kodumäng ei läinud täiesti täismajale. 62k mahutavast staadionist suudeti täita 60k, aga pühapäeva õhtu kohta ma arvan, et täitsa korralik täituvus. Kui õigesti mäletan, siis mingite uuringute kohaselt juuakse Schalke kodumängudel keskmiselt inimese kohta kõige rohkem õlut ja ega pühapäeva õhtu ei ole sealkandis küll takistuseks. Naljalt inimesi ei näinud, kellel hõõgvein või õlu käes ei olnud. Palju oli näha selliseid inimesi, kelle puhul tekib küll küsimus, et kas homme on ikka tööpäev. Schalke kodumängudel on veel see teiste klubidega veider, et kui paljudel satsidel on oma klubi sümboolikaga õlletopsid või siis vähemalt pandiga tagastatav õlletops, siis Schalke kasutab lihtsalt plastiktopse.

      Mäng midagi liiga erilist ei olnud. Schalke kasutas kenasti ühe Eintrachti eksimuse ära ning võttis vajaliku koduvõidu, pikendades Eintrachti halba seeriat. Suurimat kõneainet pakkus hoopis Schalke väravavahi jõhker viga, mis jätab ta mõneks ajaks kõrvalvaatajaks. Eintracht oli aga isegi üks mees enamuses nii hambutu, et ega lõpuminutid väga pingeliseks ei läinudki. Schalke fännid said korralikult pidutseda, sest eelmise hooaja väga kehv hooaeg on möödas ja jätkuvalt ollakse kõrges mängus sees.











      Kommentaar


       Teavad targemad rääkida mis Saksa jalgpalli masterplan on seoses publiku lubamisega staadionitele?
       Kas võib hakata talvel või järgmise kevadel juba lootusi hellitama mõttekusest mõnele välismängule minna?
       "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
       These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

       Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Teavad targemad rääkida mis Saksa jalgpalli masterplan on seoses publiku lubamisega staadionitele?
        Kas võib hakata talvel või järgmise kevadel juba lootusi hellitama mõttekusest mõnele välismängule minna?
        DFL Deutsche Fußball Liga saatis klubidele juhised (kokku 49 lehekülge), kuidas toetajad osaliselt tribüünidele tagasi tuua. Kui ma õigesti mõistsin, siis see hakkab erinema piirkonniti ning turistidel saab olema üsna keeruline või lausa võimatu sinna sügisel/talvel pääseda, sest nõudlus saab olema metsik piiratud kohtadele (20-30% mahutavusest). Murumängud näiteks plaanib korraldada loosi oma toetajate hulgas ja avalikku müüki miskit ei jõuagi. Muidugi kõik on ajas ja ruumis muutuv ning pikemaid prognoose on keeruline teha, seega jään sulle konkreetse vastuse võlgu.

        Kommentaar


         Õlut ei müüda, seisutribüüne pole, külalisfänne ei lubata. Ehk kõik jätkub kahjuks selleta, mis teeb sellest atraktiivse keskkonna külastamiseks. Pluss muidugi tõesti see, et esialgu on ülimalt keeruline pileteid saada. Loodetavasti 2021 kevad on olukord parem. Isu selle järele on liiga suureks kasvanud juba.

         Kommentaar


          Selle küsimusele pole otsesest vastust jah. Unionil näiteks on selline plaan, et iga pilet saab isikliku isikukoodi ja selle järgi siis tracking system näitab, kust ta käib ja nii edasi ja siin kohal me räägime 4500 fännist ja uksel tehakse kõigile koroonatest ja näed piletid muidugi lähevad loosi ainult hooajapileti omanikutele. Frankfurt plaanib näiteks oma statale lasta 6500 inimest. Herthal on valmistanud üle 100 leheküljelise hügieeni protokolli, et kui rikud seda, siis visatakse sind koheselt välja ja saad eluaegse keelu ja muidugi see on ka samuti hooaja tickets holderitele ja samuti see läheb loosi. on kuulda, et leipzigi poisid on olnud kõige agresiivsemad kohaliku valitsusega, sest nemad ei ole nõus, et nii see asi jätkub, samas ei ole ime. ida saksamaa ja jutud, plaanivad 8500 inimest. samas bremeni piirkond räägib 3000 inimesest. Kokkuvõtlikult nagu ma aru saan, siis homme kella 16.00 paiku on DFL ja kõikide klubide asjapulkadel koosolek ja siis võetakse ühine otsust vastu, kui palju ja mis.

          Samas on klubisi kellel on sellest pasast kõrini.

          " in dfb pokal 10 amateurclubs change their homeprofit by playing against professional clubs cause they couldnt financially handle the hygienic things from dfb concept "

          Kommentaar


           Algselt postitas Pints Vaata postitust
           DFL Deutsche Fußball Liga saatis klubidele juhised (kokku 49 lehekülge), kuidas toetajad osaliselt tribüünidele tagasi tuua. Kui ma õigesti mõistsin, siis see hakkab erinema piirkonniti ning turistidel saab olema üsna keeruline või lausa võimatu sinna sügisel/talvel pääseda, sest nõudlus saab olema metsik piiratud kohtadele (20-30% mahutavusest). Murumängud näiteks plaanib korraldada loosi oma toetajate hulgas ja avalikku müüki miskit ei jõuagi. Muidugi kõik on ajas ja ruumis muutuv ning pikemaid prognoose on keeruline teha, seega jään sulle konkreetse vastuse võlgu.
           Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
           Õlut ei müüda, seisutribüüne pole, külalisfänne ei lubata. Ehk kõik jätkub kahjuks selleta, mis teeb sellest atraktiivse keskkonna külastamiseks. Pluss muidugi tõesti see, et esialgu on ülimalt keeruline pileteid saada. Loodetavasti 2021 kevad on olukord parem. Isu selle järele on liiga suureks kasvanud juba.

           Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
           Selle küsimusele pole otsesest vastust jah. Unionil näiteks on selline plaan, et iga pilet saab isikliku isikukoodi ja selle järgi siis tracking system näitab, kust ta käib ja nii edasi ja siin kohal me räägime 4500 fännist ja uksel tehakse kõigile koroonatest ja näed piletid muidugi lähevad loosi ainult hooajapileti omanikutele. Frankfurt plaanib näiteks oma statale lasta 6500 inimest. Herthal on valmistanud üle 100 leheküljelise hügieeni protokolli, et kui rikud seda, siis visatakse sind koheselt välja ja saad eluaegse keelu ja muidugi see on ka samuti hooaja tickets holderitele ja samuti see läheb loosi. on kuulda, et leipzigi poisid on olnud kõige agresiivsemad kohaliku valitsusega, sest nemad ei ole nõus, et nii see asi jätkub, samas ei ole ime. ida saksamaa ja jutud, plaanivad 8500 inimest. samas bremeni piirkond räägib 3000 inimesest. Kokkuvõtlikult nagu ma aru saan, siis homme kella 16.00 paiku on DFL ja kõikide klubide asjapulkadel koosolek ja siis võetakse ühine otsust vastu, kui palju ja mis.

           Samas on klubisi kellel on sellest pasast kõrini.

           " in dfb pokal 10 amateurclubs change their homeprofit by playing against professional clubs cause they couldnt financially handle the hygienic things from dfb concept "


           Meile kadakasakslastele ei paista lähiajal siis asi just kõige helgem
           "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
           These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

           Kommentaar


            Kuidas praegu olukord? Tahaks mõnele mängule minna.

            Kommentaar


             Bayernilt sain täna vastuse:

             "thank you very much for your e-mail.


             The current situation of the COVID-19 pandemic unfortunately does not allow us to predict in the long term how and with which specifications an admission of spectators at the Allianz Arena and also at away matches can be made.
             Therefore, we are currently not accepting any requests for matches after Matchday 7 of the 2021/22 season.


             For up-to-date information, please visit fcbayern.com/en/tickets or our social media channels."
             Mia san mia

             Kommentaar


              13.03 on vaba päev Kölnis, obvious valik tundub dortmundi kodumäng aga on äkki mingeid huvitavaid bul2 vms mänge mida peaks uurima? Yhesõnaga soovitustele avatud kui keegi teab mõnda mängu soovitada.

              Kommentaar


               Algselt postitas käbi Vaata postitust
               13.03 on vaba päev Kölnis, obvious valik tundub dortmundi kodumäng aga on äkki mingeid huvitavaid bul2 vms mänge mida peaks uurima? Yhesõnaga soovitustele avatud kui keegi teab mõnda mängu soovitada.
               Mis ime läbi sa Dortmundi mängule pileti saad? :O
               sigpic

               Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                13.03 on vaba päev Kölnis, obvious valik tundub dortmundi kodumäng aga on äkki mingeid huvitavaid bul2 vms mänge mida peaks uurima? Yhesõnaga soovitustele avatud kui keegi teab mõnda mängu soovitada.
                Sõltub loomulikult mida otsid, see nädalavahetus pole veel vist kinnitatud, aga mu esimene valik oleks kahtlemata Oberhausen - Essen. Covid välisel perioodil oleks väga ehe, ilmselt ka hetkel.

                Kommentaar

                Working...
                X