320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    .

    PraS, kas mitte sina Katongo talenti ei austanud?
    Kui hooaja alguses Katongot sai palju mängimas nähtud siis tõesti oli ta terav, kuid ta on siuke vaese mehe BL Werderi aegne Valdez.

    Kui stuttist rääkida siis ikka kehva küll,et arminiat ei võidetud, kuid midagi pole katki. Mõni kerge mäng on veel ees(ntx Wolfsburg ja siis viimases voorus see Bayern). Hooaja kulgu arvestades oleme me võimelised CL kohaks, kuid kõige peamine oleks,et lõpetaksime vähemalt viiendana.

    Kommentaar


      Pärast Arminiat on nüüd kerge rahunemine toimunud, jälle kahe jalaga maa peal. Tegelikult on meie järelejäänud programm üks keerulisemaid, nii et koha kaitsmine ennekõike. Aga hundid paneme laupäeval ulguma sellegipoolest!

      Kommentaar


        Ein, Zwei, Drei und Vier. Super mäng mehe poolt.
        Last edited by Saarlane; 10.05.09, 09:15.

        Kommentaar


          "Ein, zwei, polizei, drei, vier, officier"

          Kommentaar


            On ainult üks Super Mario
            Me kõik sõimame,et vana luhtas suurvõistluel olukordi, kuid kui vana usaldada sisi mes teab mis teeb

            Samas meil on kaadermis teda toetab ja see tegi seda hästi.
            Eesmärk kolme sisse saadao njõus

            Kommentaar


              Märt, pingutasid tähistamisega üle?

              Kommentaar


                Väga raske töövõit. Ja kõige olulisem, Euroopa karikasarja koht on pm olemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                  Väga raske töövõit. Ja kõige olulisem, Euroopa karikasarja koht on pm olemas.
                  Aga no milline kohtunik täna oli. Lihtsalt jube. Krt kui me tiitlit ei võta siis saen selle venna tuka maha ka. Cottbusi vastu oleme tänu sellele daunile ilma Khedirast.Õnneks on meil Lanig.

                  Ilma Mariota suht ok mäng.

                  Kommentaar


                    uiuiuiuiii mu närvid...... seal tabeli üleval on ikka vääga tihe olemine. aga tänane v6it oli lihtsalt suurepärane (veidi 6nne peab muidugi ka olema) ja seda ilma super mariota! nüüd laupäeval cottbus meil külas, nood mängivad ju ka elu eest, et liigasse jääda, nii et mitte ainult alahinnata neid. ja siis nädalapärast münchenis, kus siis nähtavasti toimub aasta mäng! ma ei kujuta ette, kuidas ma selle mängu küll üle elan.....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Aga no milline kohtunik täna oli. Lihtsalt jube.
                      ei tea, kas ta oma preemia gazpromilt ikka kätte saab ka v6i, vaatamata sellele, et mäng mitte nii ei l6ppenud, nagu ta vilistades suunas.......

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fennek4 Vaata postitust
                        ei tea, kas ta oma preemia gazpromilt ikka kätte saab ka v6i, vaatamata sellele, et mäng mitte nii ei l6ppenud, nagu ta vilistades suunas.......
                        ei saa aru,et miks selline emo üldse vilistama pandi. minule suureks üllatuseks on khalid hakanud oma vormi leidma ning kui peaksime tõesti Tasci kaotama siis on väärt mees meil teda asendama. Ja Julian näitas ka täna,et võib areneda väga tubliks mängumeheks kui peaksime kaotama ründeliini staari.

                        Kommentaar


                          minu meelest on see väga positiivne, et meil pingil suht kvaliteetne kaader istub, viimastestki mängudest on näha, et meeskond toimib ja puuduvad p6himehed (vigastused, kollased kaardid) on v6imalik korralikult asendada. eile pool tundi enne algust oli mul küll jänes p6ues - mario ei mängi!!!!!! 10 aastat polnud vfb schalkel külas olles v6itnud, veel kunagi polnud vfb selle kohtunikuga v6itnud - ahhh, seda suurem r66m ja kergendus.

                          selge see, et punktid oleme maha jätnud teistes mängudes hooaja jooksul.... aga ikkagi ei saa ma täit rahuldust tunda meie praegusest olukorrast - mängime sellist mängu nagu kaks aastat tagasi - v6idame ühe mangu teise järel ja tabeli tippu ikka kätte ei saa....

                          teine koht oleks niiiiii tähtis, ma kujutan endale juba ette, kuidas me alex hlebi jälle tagasi ostame :-) ja mariot veel hoida suudame!

                          kolmas koht aga nagu vene rulett, cl kvalis v6ib ikka vägagi suur pirukas vastaseks tulla ning plaane ei saa ka paika panna, sest ju ei ole kindel, kas üldse cl miljonid kukuvad......

                          aga müts maha horst heldi ees, kes välja ütles, et ta ei lähe oma kamraadi magathi juurde schalkesse!

                          ja müts ja parukas maha babbeli ees, kes nii head tööd on teinud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fennek4 Vaata postitust

                            aga müts maha horst heldi ees, kes välja ütles, et ta ei lähe oma kamraadi magathi juurde schalkesse!

                            ja müts ja parukas maha babbeli ees, kes nii head tööd on teinud!
                            Üldse ma sellest Felixist aru ei saa. Vend ehitas suht kõva satsi kokku ja võimaliku BL valitseja lähiaastatel, kuid vend loobub jälle. Raha rahaks, kuid minu jaoks on edu tähtsam. Eduga tuleb samas ka suuremad patakad ja preemiad. Muideks müstiline, et vend pole suutnud kunaig olnd klubis rohkem kui 2.5a. Gloory?

                            Kommentaar


                              Täna suudeti siis 2-0 võit võtta ja Bayerniga punktidearv võrdsesse seisu viia. Eriti oluline on see, et ei saadud ühtegi kollast mis võinuks halvata Babbeli valikut viimaseks mänguks . Sami on ka kenasti Bayerniga mänguks valmis ning teine koht on täiesti enda kätes. Võimalik ka tiitel, kuid vaevalt et Werder järsku püssi jälle tööle saab.

                              Horst palun napsa Marin Allofsi eest ära

                              Babbel on jumal

                              Kommentaar


                                Stuttgart võttis küll võidu, kuid mäng oli ääretult vilets nende poolt. Keskväljal tehti lapsikult rumalaid valesööte, mis oleks võinud neile väga fataalselt lõppeda. Korra tabasid Cottbusi mängijad ka põiklatti pärast taaskordset valesöötu Stuttgarti poolelt kiirele kontrale minnes.

                                Mänguliselt üle poldud, kuid eks kindlus võimaluste realiseerimisel sai otsustavaks.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X