320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma olen 100% huntelaari tuleku poolt. ootan juba krdi mitu nädalat otsust, sest ei usu, et alternatiivid, kellest juttu olnud (a la love), oleks niivõrd tugevad täiendused kui huntelaar. raha läheb muidugi palju, aga mis teha. olen isegi selle poolt, et kui oleme cl alagrupiturniirile koha kindlustanud, tuleks veel keskväljale tugevat täiendust vaadata, sest loodan siiralt sel hooajal sellesse, et vfb suudab euroopas peale kaasamängimise ka midagi enamat teha. ok, meil on palju noori talendikaid tegijaid, kuid clis me nendega kaugele ei jõua. krt, riskiks sel aastal, küll seda raha läheb, aga küll ka tagasi tuleb, kui kogu saksa jalkapilti vaadata, siis oleme väga heas seisus.

    Kommentaar


      Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
      ma olen 100% huntelaari tuleku poolt. ootan juba krdi mitu nädalat otsust, sest ei usu, et alternatiivid, kellest juttu olnud (a la love), oleks niivõrd tugevad täiendused kui huntelaar. raha läheb muidugi palju, aga mis teha. olen isegi selle poolt, et kui oleme cl alagrupiturniirile koha kindlustanud, tuleks veel keskväljale tugevat täiendust vaadata, sest loodan siiralt sel hooajal sellesse, et vfb suudab euroopas peale kaasamängimise ka midagi enamat teha. ok, meil on palju noori talendikaid tegijaid, kuid clis me nendega kaugele ei jõua. krt, riskiks sel aastal, küll seda raha läheb, aga küll ka tagasi tuleb, kui kogu saksa jalkapilti vaadata, siis oleme väga heas seisus.
      Ma ei leia, et meie keskväli erilist täiendust vajaks. Oleks hea kui oleks saanud Marini või Holtby, kuid sel hooajal äkki Timo suudab end suurte nimede sekka mängida ning äkki ka Rudy suudab midagi korda saata. Minu jaoks on kaks eesmärki siin viimase paari nädala jooksul ja need on - ründaja ning Tasci leping.

      Kuuldavasti on Horst ka meie kapteniga uue lepingu asjus kõnelusse astunud.

      Kui ründajast rääkida siis miks mitte proovida Hollandis imelise hooaja teinud aasta või paar tagasi teinud Aleves Borost ära tuua. Me vajame ründesse sellist hea venda kes oskab kastis ära koksata.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Me vajame ründesse sellist hea venda kes oskab kastis ära koksata.
        Huntelaar ei oska? Minuarust absoluutselt maailmaklassiga ründaja.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
          ma olen 100% huntelaari tuleku poolt. ootan juba krdi mitu nädalat otsust
          Otsus hakkab tasapisi üpris lähedal olema, RMA kui kord on vastuvõtnud Stuttgarti pakkumise. Nüüd on jutt sellest, kas Stuttgart suudab hollandlase isiklikud soovid rahuldada (loe: palk). Teatavasti sakslased pakuvad rahakoti vahele poolt sellest summast, mida mees Hispaanias teenis.
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          sellise raha eest sellist venda küll ei sooviks.
          Kui kord Mariostki maksti mõnusalt ekstrat, siis miks mitte ka Klaas-Janist mõni ülearune mill letti laduda. Kasumisse jääks nii või teisiti.
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Kui ründajast rääkida siis miks mitte proovida Hollandis imelise hooaja teinud aasta või paar tagasi teinud Aleves Borost ära tuua.
          Üpris hüpoteetiline oletus iseenesest, kuna VfB pole minu arusaamistmööda konkreetset huvigi üles näinud. Lisaks poleks just kuigi veendunud selles, mille poolest Alves parem variant oleks, kui Huntelaar.
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Me vajame ründesse sellist hea venda kes oskab kastis ära koksata.
          Kui vaadata, kes on parajasti turul saadavil, siis paremat täiendust, kes oleks mainitud omadusega maitsestatud, oleks äärmiselt raske leida. The Hunter koksas kenasti ära nii Ajaxis, kui ka RMA-s nende väheste minutite jooksul.

          Kommentaar


            Koksamine koksamiseks, kuid nüüd on hollandlasele kusi pähe hakanud ja "võttis mõtlemisaja". Järelikult loodab, Spursi ja Arsenali superpalka. Realile oleks muidugi kasulikum ta meile müüa.

            Üldiselt sellist järjekordset rahapoissi ei soovi ning meelsamini jätaks panuseb Juliani peale. Jovanovici võtaks parema meelega Mario kingi kandma. Aga mina olen ainult fänn.

            Täna siis võitsime rahaahve ning ka meie maal käinud Rudy suutis peaga ära koksata ühe teise talendi söödu

            Andke andeks kuid ma ei näe Huntelaaris seda meie päästjat. Ta võib hooaeg või kaks olla hea, kuid siis hakkab järjekordselt nutma,et tahab kuhugi mõjale jne.

            Meelsamini ma kasvataks oma poissi või võtaks vaese mehe Gomeze ehk siis Jovanovici.

            Minu selle suve suurim unistus on - Tasci leping.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Üldiselt sellist järjekordset rahapoissi ei soovi ning meelsamini jätaks panuseb Juliani peale.
              Julianist võib ajapikku veel tulla miskit, kuid samas on ka fakt see, et ML-t silmas pidades Stuttgart vajab kõrgema klassi ärakoksajat. Selles suhtes Huntelaar täidaks need kriteeriumid kenasti.

              Kommentaar


                3L sats sai siis HSV poolikult satsilt kotid taha.

                Nüüd on juttu olnud,et hollandlane olevat nõustunud siia tuhmi liigasse kus on kõige rohkem rahvast ja lüüakse kõige rohkem väravaid.

                Huntelaar võib väga hea pelaja olla, kuid mind paneb muretsema see,et ajaxis ta vingus ja ma arvan,et peale kaht hooaega hakkab ta ka meil nutma,et stutt jääb talle väikseks.

                Siiralt nüüd sooviks,et meie noori andeid proovitaks tuleval hooajal ja ei toodaks mingeid vanasi peere sisse. Sooviks et Rudy, Funk ja ka Didavi saaks piisavalt võimalusi.

                Palun Serdar jää meie meheks
                Samas pole ka hullu kui sa ei jää, kuid siis tuleks sind vähemalt mingiks rahaks teha enne sept algust.

                Heldt palun ole nii mees ja hakka Bayerniga Niedermeieri diili ajama.
                Selles vennas on kvõasti talenti ja kui Tasci peaks lahkuma siis tema oleks ideaalne asendaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Palun Serdar jää meie meheks
                  Noh, PraS, ära siis adrenaliinilaksust meeletusi tegema kipu.
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    Tahtsin ka õnnitleda
                    Järjest tulid need uudised - Tasci jääb, Rosenthal HSVsse ja Borowski Werderisse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Heldt palun ole nii mees ja hakka Bayerniga Niedermeieri diili ajama. Selles vennas on kvõasti talenti ja kui Tasci peaks lahkuma siis tema oleks ideaalne asendaja.
                      Minu teada ajab Hotte jub mõnda aega Bayerniga diili, nii et võib lootusrikas olla.

                      Tasci lepingupikendamise pärast ma väga ei muretsenud, sest uskusin, et Uli Ferber annab talle sama nõu, mis Gomezile, st nõu, mis kasulik eelkõige mängijale (ja tulevikus ka kuhjaga Ferberile, seda muidugi kah). Meil põhikoht ja mängupraksis kindlustatud, MM samuti ukse ees.

                      Huntelaari asi hakkab vaikselt mul juba üle viskama, nüüd kuum kartul jälle Reali pihku visatud ja valukohaks Huntelaari saamata jäävad miljonid.. Loodame, et asi pigem nii, et hapu algus, aga lõpp hea.

                      Kommentaar


                        Huntelaar ei tule, Marca kirjutas asjast juba eile, täna kinnitab me koduleht jm Saksa väljaanded sama. Love pidi praegu päris heas hoos olema, aga loodaks siiski, et Hottel veel üht-teist tagataskust võtta.

                        Kommentaar


                          Mänguliselt oleks ta vast kõige sobivam Mario kingi kandma, kuid üleval pole poisil kõik korras. Juba Ajaxi viimasel aastal vend tõusis ära ja sellist primadonnat pole meile vaja.

                          Sosistatakse ka midagi Negridost. Minu arust jälle Love pole selline, kes aitaks meid kastis. Ründes polegi mul ühtegi soosikut, kuid jumalik on see, et Serdar lepingut pikendas. Samas oleks samamoodi võimas kui saaksime hoopis Ba asemel Hoffenheimist eelmise hooaja esimese poole komeedi endale, kes vast paremgi Mariost kastis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust

                            Sosistatakse ka midagi Negridost.
                            Kui sa Negredot mõtled, siis talle olevat te 18 miljoni euro suuruse pakkumise teinud.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kui sa Negredot mõtled, siis talle olevat te 18 miljoni euro suuruse pakkumise teinud.
                              Jõuad sa siis igasuguste latiinode nimesi õigesti kirjutada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mänguliselt oleks ta vast kõige sobivam Mario kingi kandma, kuid üleval pole poisil kõik korras. Juba Ajaxi viimasel aastal vend tõusis ära ja sellist primadonnat pole meile vaja.

                                Sosistatakse ka midagi Negridost. Minu arust jälle Love pole selline, kes aitaks meid kastis. Ründes polegi mul ühtegi soosikut, kuid jumalik on see, et Serdar lepingut pikendas. Samas oleks samamoodi võimas kui saaksime hoopis Ba asemel Hoffenheimist eelmise hooaja esimese poole komeedi endale, kes vast paremgi Mariost kastis.
                                Ei tohiks see Ba saamine olla utoopiline, sest Hoffenhaim on endale ostnud suht asjalikke täiendusi ja minu meelest oli üks neist korralik brasiilia ründestaar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X