320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ah mis hala. absurd.

    Esiteks eks näis mis mees see Lewa järgmisel hooajal on. Loodetavasti kõmmutab, aga sitamaitse jääb ikka natsaks suhu, mis teha.

    Samas võiks Dortmund nüüd Kiesslingu ära napsata ja olekski nalja kui palju. Asi ei ole enam ammu Bundesligas ainult. Nüüd on teemaks Europe domination. Seda veel mõlemal klubil.
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Üks suur põhjus, miks mängijaid võetakse bundesligast, on ju just nimelt see, et on teada, et suudavad selles liigas end maksma panna ning selline mängustiil sobib neile. Minu arust ei ole siin üldiselt midagi valesti, selles bundesligast värbamisest st. Ma mõistan, et valus on kui tipud lähevad ja meeskond nõrgeneb, aga Dortmund on ikka rämedast pasaaugust välja roninud lõpuks ja ei usu, et see klubi ära kukub, kvaliteeti tegelikult on ju meeletult, noored peale tulemas jms. Miki on hooaja vältel väga terav olnud, kuid oma tõelist potentsiaali pole kindlasti realiseerinud, sama käib PEA kohta.


      EDIT: Ja ega Dortmund ise ka ju sarnasest käitumisest prii ei ole, huvitav, kust tuli küll Reus? Mitte küll Bayernist, aga kah lähedalt Mönchengladbachist. See on igati loomulik, et bundesliga meeskondadest parimaid värvatakse, et nii koduliigas kui ka euroopa tasemel korralikus konkurentsis olla. Bayern on aga jah just seetõttu pinnuks silmis kõigil, sest võetakse kõige suuremaid tähti, kuna jakstakse maksta. Kujutan ette paljudele bundesliga klubidele Lewandowski suvine hinnalipik jõukohane on + palk.. kindlasti mitte ainult Bayernile, aga üleliia palju neid ka ei ole.

      Kommentaar


        Keissling kahjuks pole meie stiil. Rääkimata faktist, et ta on ka juba vana mees. Kuna pappi ilmselt eriti ei tule v.a. CL või veel mõne olulise mängija sundmüük, siis peab ikka vist mõne noore kuskilt üles korjama.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          1) Kuule, düüd, see kui Bayerni teemas on mõni edu peale välja ilmunud peast lihtne tüüp, ei tähenda seda, et Sul oleks vaja siin minu pihta sitta loopida, eksole.

          Dortmundi fännid on siin ka ju välja toonud, et mees on käitunud nagu tõsine professionaal.

          Dortmund teadlikult käitus nii nagu käitus. Nad teatsid, et Lewa kavatseb lahkuda, nad otsustasid teda müümise asemel kinni hoida, nad otsustasid lisaks sellele ta palka tõsta, et ta oleks oma viimasel hooajal motiveeritud. See kõik on seni toiminud. Ta on olnud motiveeritud ja on hästi esinenud.
          Kuule, rainis007, kogu austuse juures oled samamoodi peast lihtne kloorihanter tüüp. Ja on küll põhjust sitta loopida. Hulgim kohe.

          Ei mäleta, et me oleks välja toonud, et see sitamaik oleks käitunud nagu professionaal. Tore, et ta teatas oma eelistustest varakult, erinevalt mõnest juudasest. Hästi esinemisest pole juttugi. Mees kõmmutab ainult penalteid, viimasel ajal on väljakul nagu hunnik paska. Rääkimata sellest, et Hollywoodi vastu ta ei suuda ammugi kastist ära lüüa. Kasvab maltsa ja häirib sisekliimat.

          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          EDIT: Ja ega Dortmund ise ka ju sarnasest käitumisest prii ei ole, huvitav, kust tuli küll Reus? Mitte küll Bayernist, aga kah lähedalt Mönchengladbachist.
          Reusil oli kaks varianti - Bauern või BVB. Kuna härra on kasvanud Dortmundi noorteakadeemias ja ka Dortmundis sündinud siis ilmselgelt valis ta pasajüngrite asemel Schwarzgelbi.

          Algselt postitas denisss Vaata postitust
          ah mis hala. absurd.

          Esiteks eks näis mis mees see Lewa järgmisel hooajal on. Loodetavasti kõmmutab, aga sitamaitse jääb ikka natsaks suhu, mis teha.
          Pane oma näpp korra Lebajorski perse ja võta välja ning topi omale suhu. Saad teada, mis õige sitamaitse on.


          E: Yumal t2nx et teie zeta tyskrafigut sia tulnut pole veel...
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Kuule, rainis007, kogu austuse juures oled samamoodi peast lihtne kloorihanter tüüp. Ja on küll põhjust sitta loopida. Hulgim kohe.

            Ei mäleta, et me oleks välja toonud, et see sitamaik oleks käitunud nagu professionaal. Tore, et ta teatas oma eelistustest varakult, erinevalt mõnest juudasest. Hästi esinemisest pole juttugi. Mees kõmmutab ainult penalteid, viimasel ajal on väljakul nagu hunnik paska. Rääkimata sellest, et Hollywoodi vastu ta ei suuda ammugi kastist ära lüüa. Kasvab maltsa ja häirib sisekliimat.
            1) Mis kuradi kloorihanter. Ma toetan täpselt seda keda tahan, ma ei väida, et olen Bayernit toetanud emaüsast alates, aga täpselt nii kaua, kui olen pidevalt klubivutti vaadanud, olen Bayernile pöialt hoidnud. Praegu läheb viies hooaeg lähemalt jälgida. Sinna aega jäid (nagu ISEGI SINA peaksid teadma) üsna mitteedukad hooajad. See kui Sa oled valinud endale mingi hipsterklubi, mida jälgida, ei anna Sulle mingisugust faking tõemonopoli kõikide teiste kallal paukuda.

            2) okei, ei olnud Dortmundi vapiga mees, aga see mida silmas pidasin:

            Algselt postitas delorean Vaata postitust
            Pole viitsinud väga süüvida, mis peamine Lewandowski lahkumise põhjus üldse on? Bayern on lihtsalt mehe unistuseks või Dortmundis ei meeldi midagi? On üldse mingisugunegi tõenäosus, et kutt ikkagi hoopis lepingut lõpuks pikendab?
            Sessuhtes professionaalsusele tuleb küll au anda, kõik osapooled teadlikud, et mees tahab minema ja pikk pidu kollases särgis enam pole ent platsil nnab endast alati sada protsenti nagu kord ja kohus.
            3) Päris naljakas ka ikka, kui sildistad teisi "peast naljakaks" ja siis ajad sellist juttu suust välja. Üsna irooniline.

            - mees kõmmutab ainult penalteid - oma 16 väravast on pennaldest löönud 4 (!) mis need ülejäänud 12 on issanda armust tema nimele kantud ? Ja kas oma 9 väravasöötu on ta saanud penaltipunktist sööte jagades Sinu arust ?

            konkreetselt mängu Bayerni vastu ei näinud, aga jah, see kui ühes mängus jätab võimaluse realiseerimata, siis see muudabki ta kohe ju hooaja kokkuvõttes kasutuks.

            Ma loodan, et liialt keeruliselt midagi kusagil ei selgitanud. Et oleks ikka võimalik aru saada kergesti...

            Kommentaar


              Arvestades seda kui kaua see üleminek juba õhus olnud on, ei saa küll nagu aru, mida need Dortmundi vennad halavad. Peaksite ise ka teadma, et klubi nüüdseks piisavalt asjalik, et leitakse korralik asendus ja kohandutakse järgmiseks hooajaks.
              See, et mängija lahkub ühest klubist teise (kusjuures ammu oli kõik teada) ei ole maailma lõpp lol. Bayern on räme bully ja Lewa ja Götze sittusid kollase vapi peale ja üldse keegi ei tohi teie pühast meeskonnast kunagi edasi liikuda, sest see on "bundesliga tasakaalu täielik hävitamine".
              Ei maksa nii butthurt olla, armeenlase ja Aubameyangi liitumine tõestasid, et olete hetkel piisavalt atraktiivne klubi, saate endale asenduse ja elu läheb edasi, ärge halage nii palju.

              Kommentaar


                Ei tasu, rainis007. Ega härrad adekvaatselt asja näha nkn ei suuda. Paratamatult oled maailma silmis tont, kui riigi parimat satsi toetad. Kummastav muidugi, et mitmed BVB poolt sõnavõtjad siis välja ujusid, kui need paar tiitlit ilusa mänguga võeti. Aga mida me gloorikad ikka teame.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru kuidas saab üldse tõsiselt võtta inimest kui ta fännab kahte klubi. Olenemata sellest, et nood on erinevast riigist.
                  Bayerni poliitika on ju kõigile teada tuntud. Ei hakka vast siia esile tooma kuidas on kõige suuremaid konkurente aasta-aastalt nõrgestatud. Oma osa on saand Schlake, Werder, Leverkusen, Suttgart kui ka Dortmund.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma ei saa aru kuidas saab üldse tõsiselt võtta inimest kui ta fännab kahte klubi. Olenemata sellest, et nood on erinevast riigist.
                    Bayerni poliitika on ju kõigile teada tuntud. Ei hakka vast siia esile tooma kuidas on kõige suuremaid konkurente aasta-aastalt nõrgestatud. Oma osa on saand Schlake, Werder, Leverkusen, Suttgart kui ka Dortmund.
                    Ma ei leia selles küll midagi valesti olevat, eriti eestlasest jalgpalli vaatajale. Ma tahaks näha palju on neid tõelisi suurklubide fänne teistes riikides ikkagi on, kes läbi tule ja vee oma klubi toetavad. Mõni klubi meeldib ja selle käekäiku jälgid, mõni ei meeldi ja loodad salamisi nende kaotusi, see ei tee inimest veel vähem adekvaatseks või tõsiselt võetavaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma ei saa aru kuidas saab üldse tõsiselt võtta inimest kui ta fännab kahte klubi. Olenemata sellest, et nood on erinevast riigist.
                      Bayerni poliitika on ju kõigile teada tuntud. Ei hakka vast siia esile tooma kuidas on kõige suuremaid konkurente aasta-aastalt nõrgestatud. Oma osa on saand Schlake, Werder, Leverkusen, Suttgart kui ka Dortmund.
                      Siin tuleb küll PraS-iga nõustuda. Ja PraS-iga ma just ülearu tihti ei nõustu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ma ei saa aru kuidas saab üldse tõsiselt võtta inimest kui ta fännab kahte klubi. Olenemata sellest, et nood on erinevast riigist.
                        Bayerni poliitika on ju kõigile teada tuntud. Ei hakka vast siia esile tooma kuidas on kõige suuremaid konkurente aasta-aastalt nõrgestatud. Oma osa on saand Schlake, Werder, Leverkusen, Suttgart kui ka Dortmund.
                        * Milles probleem on? ei oska pakkumistele EI õelda?
                        * või võib ka teistpidi õelda, Bayern on neid klubisid majanduslikult tugevdanud (kui mängijal on leping ei toimu midagi tasuta).
                        * Viimastel aastatel on need klubid oma mängijaid ka välismaale müünud, mis liiga tugevdamisest me siin üldse räägime? (ei ostaks Bayern, ostaks keegi Inglismaalt või Hispaaniast äkki)
                        * Ja miks keegi ei maini, et ka Bayern on müünud/laenanud omi mängijaid nendesse klubidesse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Ma ei leia selles küll midagi valesti olevat, eriti eestlasest jalgpalli vaatajale. Ma tahaks näha palju on neid tõelisi suurklubide fänne teistes riikides ikkagi on, kes läbi tule ja vee oma klubi toetavad. Mõni klubi meeldib ja selle käekäiku jälgid, mõni ei meeldi ja loodad salamisi nende kaotusi, see ei tee inimest veel vähem adekvaatseks või tõsiselt võetavaks.
                          Miks peab olema gloory gloory ja fänname satsi kes on tipus. Klubiga samastamisel on ka teise argumente kui üüratu edu võistlusrindel. Ja just neid fänne kes suudavad olenemata edust väljakul ikka klubi juurde jääda, vot neid ma aksepteerin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            - mees kõmmutab ainult penalteid - oma 16 väravast on pennaldest löönud 4 (!) mis need ülejäänud 12 on issanda armust tema nimele kantud ? Ja kas oma 9 väravasöötu on ta saanud penaltipunktist sööte jagades Sinu arust ?

                            konkreetselt mängu Bayerni vastu ei näinud, aga jah, see kui ühes mängus jätab võimaluse realiseerimata, siis see muudabki ta kohe ju hooaja kokkuvõttes kasutuks.
                            Kui sa oleks mänge vaadanud, siis teaks ka kuidas need väravad tulevad. Väraval ja väraval on vahe. 5 kastist supersööte sisse lükata ei eelda nüüd küll 50 miljoni talenti. Viimane mäng, kus härra mänguolukorras liigas ära lõi, oli siis kui ise Westfalenil viibisin, Stuttgarti vastu. Peale seda on ainult üks mänguline olukord ära pandud ja see oli Marseille vastu. Seda ma silmas peangi, et lebajorski läheb aina rohkem rohtu vaikselt ja täiesti arusaadav kui tal motivatsiooni pole.

                            Ja et oma boonuseid täis saada siis krabab ta penaltiks ruttu palli enda kätte + hoiab viimasel ajal üldse liiga kaua palli enda käes. Mäng selle tõttu kannatab.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga Lewa on totaalne pask, siis pole ju enam nutta vaja, hea on et lahti saite.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas delorean Vaata postitust
                                Ühesõnaga Lewa on totaalne pask, siis pole ju enam nutta vaja, hea on et lahti saite.
                                Kui selline taandareng jätkub, siis varsti küll. Kui mees ei tahtnud lepingut pikendada, no siis ei taha. Käskida ei saa.
                                Bullshit on siinkohal lihtsalt Bayerni käitumine. Kuidas juba poolteist aastat enne lepingu lõppemist hakatakse mingeid seljataga diile tegema. Täielik absurd. Dortmund käitub viisakalt - hästi, mine kui tahad aga lepingu lõpuni oled siin. Nii sai leping tehtud. Antakse veel kurat heauskselt boonust ka juurde - toida siis viimanegi aasta. Lebajorski aga mis teeb vastu: "Mulle ei antud sellepärast rohkem palka BVB's, sest ma olevat poolakas." No mida asja??!!
                                Ja olgugi pingil, ei saa vähemalt oma boonuseid teenida ja mõtleb ehk oma käitumise üle järele.
                                Salajased diilid, salajased diilid.

                                Bayerni käitumisest veel.
                                Kui mingi tiim Bundesligas hakkab Hollywoodile ohtu kujutama, siis "ostetakse" tolle staarstriker lihtsalt ära.
                                Klose, Gomez, Mandzukic, Götze, Lewandowski.

                                Ei ole esimene kord.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X