320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks siin nii vaikne on, bubbles/Kurat/cobras/sanderos?
    Valus on vaadata praegust mängu ikka, kust kuradi kohast need väravad veel tulema peaks..

    Kommentaar


      See värk on nii kohutavalt hambutu hetkel igas liinis, et tõesti valus vaadata. Oleks siis näha, kust üldse väravad võiksid tulla, aga see on hetkel pigem ulmevaldkond. Arvestades kui vähe olukordi 1,5 mängu peale tekitatud on, siis kahe löömine ühe poolajaga on müstika.

      Ja uue väravavahi jaoks hakake raha koguma. Weidenfeller, tra. Löök oli hea, aga arvestades väravavahi paiknemist löögi hetkel pidanuks selle kerge vaevaga tõrjuma. Tüübil oleks nagu tinasaapad jalas olnud.

      Kommentaar


        Ma jään sulle vastuse võlgu. Sokratis ikka äärele ei sobi absoluutselt. Juve on liinid nii kinni tõmmanud, raske siit midagi paremat teisest poolajast loota. Isegi kui pall saadakse karistusala lähedale tekib meestel täielik error. Oeh..

        Kommentaar


          Kamoon, kollased !!! võtke teisel poolajal ennast kokku nüüd.

          Schmelzer oli I poolajal küll sellisel tasemel, et isegi Eesti meistriliiga satsid ei julgeks ilma katseajata palgata, ründemängust ei saa ikka mõhkugi aru. Ja kreeklane paremas äärekaitses ei suutnud just eriti passe leida, samas tema puhul selles mõttes arusaadav, et mängib positsioonist väljas.

          Oleks vaja kas geniaalselt Juve liinide vahel ühe puutega söötu lükata või siis äärtelt teravust teha. Aga nii Scmelle kui Sokratis ei suuda ju äärt absull laiali tõmmata kahjuks, niimoodi läheb Juve teemanti murdmine üsna raskeks - kastiesise panevad nad oma jõududega üsna lukku.

          Ehk PEA äärele lükata ja Immobile või keegi ründesse (mitte et sm mittemobiilne oleks sugugi muljet avaldanud, aga ega kedagi paremat vist ka sinna panna pole).

          II poolajal 2 kolli ja lisaajale nüüd !

          Kommentaar


            Miki ja Kampli võtaks välja ja sisse tooks Kagawa ja Immobile.

            Kommentaar


              Mis siin ikka kommenteerida. Sokratise kallal ma ei möliseks ja Schmelle kallal samuti. Eks natuke valus on vaadata, et Schmelle ei oska parema jalaga nagu palli kah omaks võtta aga flop of the season on jätkuvalt Mkhitaryan. Minu arvates on ka Gündogan täna lati alt läbi pannud korralikult oma valesöötudega.


              edit: 10 minutit hiljem, Gündogan on täielik hunnik s*tta

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Nojah, selleks korraks siis kõik sellega.

                Kommentaar


                  Hunnik sitta gg ,keskenduge 6 hulka saamisele BL
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    No see hooaeg ma ei usu ka enam 6 hulka saamist. Ilmselgelt on vaja enne järgmist hooaega suurem rookimine ja garaaži väljamüük korraldada.

                    P.S. MotM 12 mängija.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      No see hooaeg ma ei usu ka enam 6 hulka saamist. Ilmselgelt on vaja enne järgmist hooaega suurem rookimine ja garaaži väljamüük korraldada.

                      P.S. MoM 12 mängija.
                      Man of the matchiga nõustun.

                      Kommentaar


                        Ma ei taha mitte midagi kirjutada, sest ma olen nii vihane, et pasandan selle teema lihtsalt nii sügavasse soppa, et tõenäoliselt saan bänni. Kodus saadi ikka niimoodi tappa, et vähe ei ole ja halvema õnne korral oleks võinud veel rohkem tuppa tulla. Palju reaalseid võimalusi oli? 0? suht sinnakanti vist jah.

                        Kommentaar


                          Totaalne kaotus.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Kui nüüd kiirelt mõned nimed välja tuua keda enam uuel hooajal meeskonnas näha ei tahaks siis : Schmelzer (kuigi sellele positsioonile on väga raske kedagi uut leida), Ramos, Mkhitaryan. Samuti on Sahin ja Kagawa ennast suhteliselt ära ammendanud. Immobilele annaks veel võimaluse. See on minu arvamus hetkel kiirelt läbimõeldes.

                            P.S Weidenfelleri aeg on ka vist läbi saanud.

                            Kommentaar


                              Tü*ademaaaaaaaaaaa, Klopp paistis rahulolev, ehk saab lõpuks hakata Bundesligale keskenduma?? Mina näen küll nii et kui ikka miski ei taha kuskil ega kuidagi toimida on lõpuks aeg otsa vaadata meie armsale peatreenerile (vihast ruttu kribasin, et meelt ei muudaks).

                              Kommentaar


                                Kindlasti polnud ta rahulolev, pigem sügavalt pettunud ning osalt sellega leppinud. Treenerivahetus ei annaks kindlasti kohe soovitud efekti, kui üldse kedagi proovida, siis ainult Tuchelit. Immole annaks isiklikult samuti veel võimalust.
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X