320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mingi stabiilsus võiks ka kaitse koosseisus saabuda, küll paika loksub. Küll endiselt Schmeltzer paneb kohati juukseid kitkuma oma rändamise ja positsioonist välja ununemistega.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Loos tõi meile vastaseks Benfica.
      Tegu pole küll Barcaga, aga lihtsaid mänge sellises staadiumis enam ei ole.
      Kui mälu ei peta, siis eelmisel aastal madistasid nad Bayerniga veerandfinaalis ja punnisid korralikult vastu.
      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

      Kommentaar


        Algselt postitas cobras Vaata postitust
        Loos tõi meile vastaseks Benfica.
        Tegu pole küll Barcaga, aga lihtsaid mänge sellises staadiumis enam ei ole.
        Kui mälu ei peta, siis eelmisel aastal madistasid nad Bayerniga veerandfinaalis ja punnisid korralikult vastu.
        Täpselt nii oli ja olen nõus, et lihtsaid vastaseid enam tulla ei saa. Samas kõikidest võimalikest variantidest siiski üks parimaid, enne loosi oleks ma Benfica küll vastu võtnud. Ehk oleme kevadel paremas minekus kui hetkel, eriti just kaitse koha pealt, ja siis peaks tegu olema võidetava vastasega küll.

        Kommentaar


          Oehh, see küll ime kui siit välja tullakse. Raske on 10kesi 12 vastu mängida seda teist poolaega.
          Hoffi teine värav ja Reusi teine kaart - peaga seina.

          E: Dembele on täna heas tujus. Väänleb küll nagu kloun aga vähemalt teeb tervele oma äärele ära kui vaja.
          sigpic

          Kommentaar


            Schmellelt ja Dembelelt täna hea mäng, kuigi mõlemad on viimasel ajal üha sagedamini üle keema hakanud.

            Siinkohal käin ka välja, et järgmises mängus katsetab TT juba Bonmanniga väravas.

            P.S. Loodetavasti on Dembele vigastus ravitav külma kompressi ja paaripäevase puhkusega.
            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

            Kommentaar


              Korralik värk Reede õhtusse.

              Kommentaar


                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                Schmellelt ja Dembelelt täna hea mäng, kuigi mõlemad on viimasel ajal üha sagedamini üle keema hakanud.

                Siinkohal käin ka välja, et järgmises mängus katsetab TT juba Bonmanniga väravas.

                P.S. Loodetavasti on Dembele vigastus ravitav külma kompressi ja paaripäevase puhkusega.
                Ega sa Romkat Wagneri väravas süüdista?

                Kommentaar


                  Nope.

                  ...aga Weidenfeller oli mitmes olukorras ebakindel ja Tuchel ei ole tuntud kannatliku mehena.

                  Viimase minuti supertõrje näitas vana head Weidenfellerit ja TT otsus ei tule kergelt.
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Statistika selle kohta, kuidas mängida BVB vastu, tee palju vigu ja looda, et kohtunik annab Dortmundile viisakama mängu eest rohkem kaarte. Kollased teevad vigu ainult Bayernist rohkem, samas meie vastu on korda saadetud enim vigu. Tulemusena saab Reus punase kaardi.
                    http://www.sport1.de/fussball/bundes...n-foul-problem
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Saatke see Ginter nahhuj, tra mul on kõrini juba sellest lõustast. Kontunikud ka viimasel ajal ikka nussivad korralikult ja suretavad mängu. Bullshit.

                      Kommentaar


                        Aga mul on kõrini hoopis sellest kätega laiutamisest. Mängida on vaja, mitte kohtunikke vahtida.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Weigl uus leping 2021ni.

                          Kommentaar


                            Mina ausaltöeldes ei imesta enam tule,uste üle. See hooaeg siis 7 korda 0-1 taha jäädud ja 1 kord ka sellises mängus kaotatud. Probleem on ilmselgelt kaitses ja minu arvates pidevas kaitseliini roteerimises, mis on suuresti vigastustest tingitud. õnneks on Tagasi Bender ja kui tagasi ilmuks lineup'i ka Sokratis ja nad terved püsiks, saaks kaitse ehk lukku kah. Eile mängis Merino teist korda keskkaitsjana meil ja peab ütlema et suhteliselt hästi sai hakkama aga on näha, et tegemist on siiski rohkem sellise Weigli positsiooni mängijaga ja mitte üldse halva mängijaga, tehnika oli tip-top. Mis keiss eile selle Bartraga oli, ta ladus ikka niipalju valesööte ja pallikaotusi, et paha hakkas.

                            Üldiselt, siis minu hinnagul ei ole kooseisus piisavat stabiilsust saavutatud, mistõttu kokkumäng kannatab ja eriti halb on see kaitses. Tuchel võiks ise samuti vaikselt ikkagi nüüd mingi koosseisu enamvähem paika loksutada ja selle kokkumängu harjutama panna. Nagu ma ka varem olen öelnud saab see hooaeg olema väga ebastabiilne.

                            P.S. Tõesti vähem kätelaiutamist
                            P.P.S Dembele vähkremist on kah päris piinlik vaadata

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Seoses ACON'iga on üks suurim kannataja mu arust Dortmund. Kuidas Aubat asendatakse? Ramos? Minnakse turule?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Seoses ACON'iga on üks suurim kannataja mu arust Dortmund. Kuidas Aubat asendatakse? Ramos? Minnakse turule?
                                Ramos tahab Hiinasse minna. Spekuleeritakse, et turule minek. Samas on ründajana võimalik kasutada Reus, Schürrle või Götzet.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X