320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lewandovskist kahju, et ära ei löönud. Mehel oli päris palju võimalusi, aga kas jäi väravavaht ette või läks napilt mööda. Poole silmaga jälgisin mängu, aga nagu tavaliselt suutsin just võiduvärava ajaks peldikusse minna

    Kommentaar


      Kagawa on kunn!! eeltöö Kuba väravale ja lõpuks super koll endalt Gündoganilt kah supper mäng
      b-day

      Kommentaar


        Hea, et see võit tuli. Kahjuks nagu ikka jäi väga palju võimalusi realiseerimata. Vahe kärises 7p peale ja nahkpükstes draamakuningannad juba riputavad meile kulda ja karda kaela. Mina nii varajases staadiumis selles kullas ja karras veel kindel ei oleks, kuna millalgi meil see mõõn tulema peab ja piisab kui see mõõn on 2 mängu vaid ning juba on need samad nahkpüksid kandadel tammumas ja uut lootust täis.
        Selle mängu positiivseim kuju meie poolelt oli vast Piszczek ning väga hea oli ka Gündogan.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Üldiselt vihkan Saksamaad, sakslasi, saksa keelt, bratwürste, RTLi ja Miroslav Kloset, ent seda tahan küll öelda, et Dortmundi vastu on mingi räme sümpaatia tekkinud.
          Nii vahva noor ja indu täis tõusuteel klubi, jumala eest, et samas joones jätkate ja millalgi euroopas ka asju tegema hakkate.
          Götze on kindlalt euroopa top 5 kui mitte top 3 noormängijaid.
          (kahju, et ta sakslane on)

          Kommentaar


            Tänane koosseis Augsburgi vastu:



            Mäng algab 19:30. Heya BVB!

            Kommentaar


              Viik oleks ju tore.

              Kommentaar


                Freiburg aitas teid viigiga Bayerni vastu, nüüd aidake teie meid võiduga Augsburgi üle!

                Kommentaar


                  see oli nüüd küll ebameeldiv.

                  Kommentaar


                    Mul täitsa tekkis küsimus, et millal viimati bundesligas ühel nädalal kolm või enam 0-0 viiki oli ??

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      see oli nüüd küll ebameeldiv.
                      ei suutnud me teid aidata, jääme võlgu

                      mäng oli suhteliselt masendav ja sellest tulenevalt on ka meeleolu suht sitt. kagawal ei tulnud suurt midagi välja ja see mõjutas ka ülejäänud meeskonna mängu, ainuke, kes minu arust hea mängu tegi, oli weidenfeller.

                      see oli ka nüüd esimene mäng, kus ma tundsin tõsiselt suurt puudust götze'st, kes oleks keskväljal vägesid liigutanud.

                      aga katki pole veel midagi, koperdamisruumi meil oli ja loodetavasti suudetakse nüüd nädala pärast kodus Werderi vastu võidusoonele naasta.

                      Kommentaar


                        Alustuseks palju õnne Kagawale ja Santanale sünnipäeva puhul. Täna tuli hoolimata tulemusest täiesti veenev võit. Werderil ei olnud kogu mängu jooksul ühtegi reaalset väravavõimalust, meie probleemid peituvad endiselt realiseerimises, 1 post ja 1 latt oli lisa saak sellele 1'le väravale. Hiljuti veel nutvad nahkpükslased on nüüdseks juba käe värisema saanud ja ootavad meie kmistamisi, neid me kindlasti ka pakume aga ilmselt komistavad nemad rohkem, sest nagu on hiljuti näha olnud, siis rahaga meeskonnavaimu ei osta.

                        P.S. Täna püsititati ka uus klubi rekord 20 mängu järjest ilma kaotuseta!

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          Alustuseks palju õnne Kagawale ja Santanale sünnipäeva puhul. Täna tuli hoolimata tulemusest täiesti veenev võit. Werderil ei olnud kogu mängu jooksul ühtegi reaalset väravavõimalust, meie probleemid peituvad endiselt realiseerimises, 1 post ja 1 latt oli lisa saak sellele 1'le väravale. Hiljuti veel nutvad nahkpükslased on nüüdseks juba käe värisema saanud ja ootavad meie kmistamisi, neid me kindlasti ka pakume aga ilmselt komistavad nemad rohkem, sest nagu on hiljuti näha olnud, siis rahaga meeskonnavaimu ei osta.

                          Natuke napakas jutt,aga mõistetav

                          P.S. Täna püsititati ka uus klubi rekord 20 mängu järjest ilma kaotuseta!
                          Natuke napakas jutt,aga mõistetav
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            ...sest nagu on hiljuti näha olnud, siis rahaga meeskonnavaimu ei osta.
                            Tore, et kollased präänikute eest teil mängivad
                            Mitu lammast see Reusi eest makstav summa siis teeb, kui rahaga meeskonda ei osta ?

                            Okei, ma olen muidugi selle põhimõtte ja kõigega nõus, et BVB on sümpaatne noor sats ja kõik mehed ei ole sinna raha peale kokku jooksnud nagu sääsed suveööl lambi juurde, aga kui vaadata näiteks Bayerni viimaste hooaegade oste, siis kes sinna niisama asjatult juurde toodud on ? Või kes hirmsal kombel üle makstud ? Rafinha ost oli selline üsna lampi, aga üldiselt on ka kallimad mehed oma hinnasildi välja mänginud (Robben, Ribery, Gomez, Neuer).
                            Ja sellise vastulükkena tahaks küsida, et kus see meeskonnavaim siis CLis jäi ?

                            Kommentaar


                              Endiselt usun, et tiitel läheb Dortmundi, kui Bayern Marseillest jagu saab, siis BLile keskendumine hajub ja tuleb mingi aps sisse.

                              Kommentaar


                                Valus torge eks? CL'is ainult meeskonnavaim ei mängi, kogemused loevad kah ja ega individuaalselt areneda on ruumi küll ja veel Ma ei räägigi raha tuulde loopimisest vaid pigem võimalusest seda suurt raha lehvitada ja hoolimata sellest koguaeg käärib ja lahenduseks on alati keegi lahti lasta või keegi juurde osta. Võta seda niisama aasimisena, euroopas olen ma niikuinii ükskõik millise BL satsi poolt (kasvõi Schalke) aga see siinsete foorumi Bayerni fännide suhtumine kohati paneb muigama ja teid on hea kräunutada. Ahjaa Müllerit oleks varem pidanud kasutama hakkama, ta on ilmselgelt elu teie mängu tagasi toonud.

                                Aga see siin on BVB teema, seega Bayerni taktikalised vaed jätame punase teema jaoks.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X