320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Valus torge eks? CL'is ainult meeskonnavaim ei mängi, kogemused loevad kah ja ega individuaalselt areneda on ruumi küll ja veel Ma ei räägigi raha tuulde loopimisest vaid pigem võimalusest seda suurt raha lehvitada ja hoolimata sellest koguaeg käärib ja lahenduseks on alati keegi lahti lasta või keegi juurde osta. Võta seda niisama aasimisena, euroopas olen ma niikuinii ükskõik millise BL satsi poolt (kasvõi Schalke) aga see siinsete foorumi Bayerni fännide suhtumine kohati paneb muigama ja teid on hea kräunutada. Ahjaa Müllerit oleks varem pidanud kasutama hakkama, ta on ilmselgelt elu teie mängu tagasi toonud.

    Aga see siin on BVB teema, seega Bayerni taktikalised vaed jätame punase teema jaoks.
    Mitte väga kusjuures . Sest nagu ma ütlesin, siis ma ei näe, et väga palju asjatult kulutatud oleks. Raha on tänapäeva jalgpallis tähtsal kohal ja nii kaua, kui seda mõistlikult kasutatakse, ei ole selles osas midagi valesti. No kui hakkatakse lolli raha tuulde loopima ja mängijaid totaalselt üle maksma... see on probleem. Pigem olen rahul sellega, et pole pidevalt sellist olukorda nagu ühe teatud türklasega ühes teatud meeskonnas suvel :P . Okei, minule piisab juba nendest "viisakusvahetustest", nagu ma olen öelnud, siis Kloppi töö meeskonna eesotsas on igati tänuväärne ja tore ja pole klubi vastu midagi, lihtsalt see pidev hoiak igal pool et "oi Dortmund on see õige klubi ikka, hea sisekliima ja tasuta mängijatega" hakkab veits üle viskama . Ja ma endiselt usun, et tiitel läheb kollastele, aga järgmisel hooajal tahaks Euroopas ka suuri tegusid näha.

    Kommentaar


      Kui sellest teatud türklasest rääkida, siis teda ei ostetud niisama, aga vigastused ja halb vorm on selles süüdi, et ta ei saa mängu. Süüdistagem muidugi klubi, sest nemad kindlasti nägid ette, et ostavad türklase, kes saab vigastada ja pärast seda ei saa vormi ja on sitt mis sitt. Kas seda türklast peaks mängitama, kuita vorm on sitt? Et siis teised posid, kes on paremas vormis istugu pingil, sest osteti türklane. Iga klubi jätaks mehe, kes on sitas vormis pingile, olgu see klubi, Real, Bayern, või Borussia. Saage üle siin saksa alafoorumis sellest, et Sahin pole veel suutnud läbi lüüa. Vabandan off topicu eest, aga üle hakkab viskama juba see, et sitta see Real seda Sahini ostis üldse, kui teda ei mängitata. See tema mittemängimine on puhas ebaõnn. Peace

      Kommentaar


        Algselt postitas matys Vaata postitust
        Kui sellest teatud türklasest rääkida, siis teda ei ostetud niisama, aga vigastused ja halb vorm on selles süüdi, et ta ei saa mängu. Süüdistagem muidugi klubi, sest nemad kindlasti nägid ette, et ostavad türklase, kes saab vigastada ja pärast seda ei saa vormi ja on sitt mis sitt. Kas seda türklast peaks mängitama, kuita vorm on sitt? Et siis teised posid, kes on paremas vormis istugu pingil, sest osteti türklane. Iga klubi jätaks mehe, kes on sitas vormis pingile, olgu see klubi, Real, Bayern, või Borussia. Saage üle siin saksa alafoorumis sellest, et Sahin pole veel suutnud läbi lüüa. Vabandan off topicu eest, aga üle hakkab viskama juba see, et sitta see Real seda Sahini ostis üldse, kui teda ei mängitata. See tema mittemängimine on puhas ebaõnn. Peace
        Hetkel pidasin silmas asja teist külge. Seda, et üldse Saksamaa meistri juurest oli nõus nii kiirelt liikuma suurklubisse.
        Aga üldiselt rääkige, mis tahate, aga ma ei näinud ka enne hooaja algust, miks Sahini sinna vaja oli, kui vaadata juba olemasolevat konkurentsi CM kohtadele.

        Kommentaar


          Hetkel 110 minutit mängitud, lisaajal vs. Greuther Fürth.

          Kommentaar


            Gündogan... 120. minutil värav. Löök paar meetrit kastist eemal posti, seejärel vastu vv. selga ja sees, raisk!

            Kommentaar


              Vaatasin Saksamaal saksa kommentaatoritega seda mängu ja nii palju kui aru sain, siis oligi kõik nii plaanitud ja treener ei kahetsenud midagi - kuradi kahju, see Fürth oli jube lahe sats.

              Kommentaar


                Nagu arvata oli, midagi lihtsat sellest mängust ei tulnud aga tuli hambad ristis võit ära. See värav oli muidugi eriline kobistamine aga värav on värav i guess. Kahjuks oli nagu ikka neid võimalusi varem kah aga raami ei suudetud palli lüüa jällekord. Ma ei kujuta ette kuidas realiseerimise protsenti parandada, aga seda peaks Klopp tegema, muidu on järgmine hooaeg Euroopas jälle raske vastu saada teistele. Täna peaks, siis nahkpüksid Stutti kotti pistma arvestades nende hetkevormi aga loodame ikka Stutti poolt väikest üllatust.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Vahepeale meeskonna uudiseid kah. Mida lähemale hooaja lõpp tuleb seda rohkem paistab Barriosel ja Perisicil sipelgaid püksi sattuvat. Barriost seotakse siis viimase kõlaka kohaselt Hiina liigaga, see oleks tema poolt küll päris valus samm. Perisici puhul on veidi mulje, et noormees arvab endast natuke rohkem kui ta hetkel väärt on, mängida ta ju oskab aga loota, et väga hästi kokkumänginud meeskonda tulles Belgia liigast kohe põhisse saada on kah natuke naiivne. Loodetavasti, siis ei lahku ikkagi kumbki, sest suvel hakkavad onud rahapakkidega niikuinii lehvitama ja võib neid mehi kohatäiteks vaja minna.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Korra, mängu alguses, tekkis juba hirm, et täna juhtub midagi õudset, aga lõpp hea kõik hea!



                    Esimene poolaeg polnud just BVB poolt parim, Köln võitles vapralt vastu, kuid teine poolaeg saadi mängumootor korralikult käima ja tulemus on ilus! Kõik tegid korraliku partii. Heya BVB!!

                    Kommentaar


                      Götzega leping pikendatud kuni 2016


                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Götzega leping pikendatud kuni 2016

                        http://www.transfermarkt.de/de/borus...gen_86621.html

                        Pole sõnu, super!! Respect!

                        Kommentaar


                          Nõustun Götzega. Dortmundil ON suur tulevik
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Uskumatu mäng...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              wow, mis mäng

                              Kommentaar


                                Hull mäng
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X