320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    post ja latt päästsid veel. 6-0 oleks kole olnud

    Kommentaar


      ei ole ilusamat vaatepilti kui näha omasid seda kilpi üles tõstmas... danke BVB

      Kommentaar


        Ma olen mitu kuud vait istunud ja üritanud mõista seda fenomeni, aga siiani tulutult... Oskab keegi reaalselt ka põhjendada, miks Kagawat nii kõrgelt hinnatakse? Hooaja jooksul olen vaadanud kindlasti rohkem kui 10 Dortmundi mängu, seega ühtteist ikka olen näinud ka. Ma saan aru, et korralik mängija ja kõik jutud, aga vend peab ennast juba uueks Messiks ning eeldab et kõik suured klubid teda tahavad ja Dortmund enam ei kõlba. Tõsi, mulle tundub et siuke egomees vist sinna satsi enam hästi ei sobikski.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Ma olen mitu kuud vait istunud ja üritanud mõista seda fenomeni, aga siiani tulutult... Oskab keegi reaalselt ka põhjendada, miks Kagawat nii kõrgelt hinnatakse? Hooaja jooksul olen vaadanud kindlasti rohkem kui 10 Dortmundi mängu, seega ühtteist ikka olen näinud ka. Ma saan aru, et korralik mängija ja kõik jutud, aga vend peab ennast juba uueks Messiks ning eeldab et kõik suured klubid teda tahavad ja Dortmund enam ei kõlba. Tõsi, mulle tundub et siuke egomees vist sinna satsi enam hästi ei sobikski.
          Head mõtted sul. Imestan ise ka, miks ta nii hirmsasti tahab lahkuda (ja lahkubki) Saksamaa hetke parimast klubist , aga ju siis soovib kiirelt oma unistused teostada, milleks, nagu ma aru olen saanud, on mängimine EPLis. Ega keegi talle seal kohta algkoosseisus taga ja kui alguses ennast seal tõestama ei hakka võib kiirelt pingile maanduda ja sinna ka jääda. End uueks Messiks või mis iganes mängijaks nimetamine on suhteliselt mõttetu teema, keegi pole kellegi kloon ju.

          Lisaks on lahkumas ka Felipe Santana, kes juttude järgi ei soovi enam pingil istuda. Nii palju siis armastusest Dortmundi vastu.

          Kommentaar


            Ahjaa, üks mõte meenus veel seoses Kagawaga, et äkki lihtsalt kardab konkurentsi Reusiga? Või peabki ennast Reusist kehvemaks ja kuivõrd praegu huvi on üleval, siis kasutab seda võimalust
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Ma olen mitu kuud vait istunud ja üritanud mõista seda fenomeni, aga siiani tulutult... Oskab keegi reaalselt ka põhjendada, miks Kagawat nii kõrgelt hinnatakse? Hooaja jooksul olen vaadanud kindlasti rohkem kui 10 Dortmundi mängu, seega ühtteist ikka olen näinud ka. Ma saan aru, et korralik mängija ja kõik jutud, aga vend peab ennast juba uueks Messiks ning eeldab et kõik suured klubid teda tahavad ja Dortmund enam ei kõlba. Tõsi, mulle tundub et siuke egomees vist sinna satsi enam hästi ei sobikski.
              no eks meie siinsed dortmundi-kutid oskavad paremini kommenteerida, aga Kagawat ei saa kritiseerida väga minu arvates. kui mees on terve, siis mängib ta hästi. Sellel hooaja 13 väravat ja 11 söötu 31-s mängus pole minu meelest üldse pahad näitajad. ning ülehinnatuks ei saa teda samuti Dortmundis veedetud aja jooksul nimetada. Ma usun, et üks põhjus, miks Kagawast üldse nii palju räägitud on, on see, et mees toodi klubisse täiesti tundmatu suurusena ja praktiliselt kommiraha eest. enda eest makstud raha on ta kordades tagasi mänginud ja seetõttu pole põhjust, miks teda ei peaks hindama nii kõrgelt. teine tera on muidugi egoga, mis tundub kutil ikka väga suur olevat viimasel ajal. eks paistab kuidas ta tulevikus mõnes teises klubis hakkama saab, aga igatahes praeguse põhjal on ta oma hinda väärt.

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Ahjaa, üks mõte meenus veel seoses Kagawaga, et äkki lihtsalt kardab konkurentsi Reusiga? Või peabki ennast Reusist kehvemaks ja kuivõrd praegu huvi on üleval, siis kasutab seda võimalust
                võimalik, et üks põhjus. sellel hooajal oli Götze pikalt vigastatud, mis mõnevõrra konkurentsi keskväljal vähendas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  no eks meie siinsed dortmundi-kutid oskavad paremini kommenteerida, aga Kagawat ei saa kritiseerida väga minu arvates. kui mees on terve, siis mängib ta hästi. Sellel hooaja 13 väravat ja 11 söötu 31-s mängus pole minu meelest üldse pahad näitajad. ning ülehinnatuks ei saa teda samuti Dortmundis veedetud aja jooksul nimetada. Ma usun, et üks põhjus, miks Kagawast üldse nii palju räägitud on, on see, et mees toodi klubisse täiesti tundmatu suurusena ja praktiliselt kommiraha eest. enda eest makstud raha on ta kordades tagasi mänginud ja seetõttu pole põhjust, miks teda ei peaks hindama nii kõrgelt. teine tera on muidugi egoga, mis tundub kutil ikka väga suur olevat viimasel ajal. eks paistab kuidas ta tulevikus mõnes teises klubis hakkama saab, aga igatahes praeguse põhjal on ta oma hinda väärt.
                  Jep, ütlesid põhimõtteliselt kõik ära, selge on see, et ilma Kagawata meistriks poleks tuldud. Jaapanlased on head mängumehed, ei mingit pool-kõvaga tegemist või laisklemist. Lisaks on Kagawa hea mõlema jalaga ja vähemalt Dortmundis kohanes ta kiiresti ja edukalt. Platsil on ta kõike muud kui isekas mängija, aga praegu tundub, et platsivälistes situatsioonides hakkab ta üle mõtlema :/

                  Kommentaar


                    Kagawa ilmselt juhul kui ta läheb, läheb sellepärast et EPL on aasias kõigi noorte poiste unistus ja ta on ikkagi 23 aastane ning olnud 2 korda Bundesliga võitja, miks mitte minna näiteks oma uninstuste liigasse mängima. Mis puudutab üldiset fännide meeleolu, siis eks seal kohtab kõike: eitamist, kirumist ja ka selle liigutuse mõistmist. Vahepeal valas ka press õli tulle tõlkides mingit artiklit valesti, kus väidetavalt Kagawa olevat Lewat isetsejaks nimetanud. Minu arvamus on, et las ta siis läheb kui tahab. Reus'i tulekuga oleks konkurents tihenenud keskväljal ja keegi poleks talle ilmselt suutnud terveks hooajaks põhikoosseisu kohta garanteerida. See tema ülbus on pigem vist mingi pressi poolt vaikselt serveeritav kõrvalroog.

                    Muide Kagawa intervjuu kuskil Osaka TV's oli võltsitud nagu väidab usaldusväärne Ruhrnachrichten

                    Santana minek teeb mind küll palju murelikumaks, kuna tema on vägagi vajalik lüli olnud meie keskaitsjate asendamisel. Tasemelt on ta suht samal pulgal meie mõlemi põhi keskkaitsjaga ja temast loobuda ei tahaks, samas on ka arusaadav, et kes tahaks oma parimad jalgpalluriaastad olla tuntud kui kõige ägedam vahetusest sekkuv kaitsja.

                    Tooks siia vahelduseks offtopicuna välja paar sellel hooajal püstitatud rekordit:

                    1) 13 korda oli Signal Ilduna Parkis täismaja ja keskmine publikuarv kodumängudel oli 80 500 (See on uus euroopa rekord)
                    2) 28 mängu kaotuseta on uus Bundesliga rekord
                    3) 81 punkti ühe hooaja jooksul on uus Bundesliga punkti rekord

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Loodan täna teile ning olen Dortmundi poolt, et Bayern jätta ilma ka sellest tiitlist

                      Kommentaar


                        super poolaeg dortmundilt!!!

                        Weidenfelleri väljajooks oli muidugi suurim pakk esimesel poolajal BVB'l. Samas kui tal ribidega proleeme oli, siis ehk ei jõudnud ta lihtsalt pallini nii kiirelt kui ta plaanis. Vedas sellega, et ta muidugi punast ei saanud, sest muidu ...

                        Teist poolaega silmas pidades, siis usun, et Langerak on piisavalt hea, et vastu pidada. Peab lootma ainult seda, et kogu tiim ei laskes Bayernil seda mängu täielikult üle võtta. Bayerni fännidele lohutuseks võib öelda, et Dortmund oskab neid 2-väravalisi eduseise maha mängida küll, kuid loodan, et vigadest on õpitud ja täna seda ei tehta

                        Edasi BVB!

                        Kommentaar




                          Super kukkus ka see kopsik meile ära. Mäng oli kohati ebalev aga nende nahkpükstes piripillide kotti pistmiseks piisab. Muidugi mulle meeldis kommentaator Peeter Soo, kes ka veel 1-4 seisul oli veendunud, et maailma parim klubi Bayern võidab.

                          paneme siia ka ühe video bayerni fännidele:

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
                            Loodan täna teile ning olen Dortmundi poolt, et Bayern jätta ilma ka sellest tiitlist
                            Sa oled tiitli saanud juba ve?
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust


                              Super kukkus ka see kopsik meile ära. Mäng oli kohati ebalev aga nende nahkpükstes piripillide kotti pistmiseks piisab. Muidugi mulle meeldis kommentaator Peeter Soo, kes ka veel 1-4 seisul oli veendunud, et maailma parim klubi Bayern võidab.

                              paneme siia ka ühe video bayerni fännidele:

                              Suht labane vennike oled aga veeelkord siiis ärge kõike maha parseldage ja katsuge mitte 6 mänguga järgmine hooaeg lõpetada,sest Euroopas ainult jookse löö mängust ei piisa
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Ei ole midagi öelda, täna oli Dortmund parem meeskond, võttis teenitult oma, palju õnne !
                                Igas elemendis mängiti Bayern üle ja saksamaal oli Dortmund sellel hooajal parim tiim.

                                Ma ei pretendeeri mingi tõe esitamisele, aga minu asjatundmatu arvamus on see, et Kagawa->Reus vahetusega muutub Dortmund nõrgemaks mitte tugevamaks. Kui japs on puhas ja klassikaline CAM kellel on super platsinägemine hea tehnika ja ta suudab toota (vastastele) tapvaid sööte, siis Reus on minu silmis pigem teine ründaja (SS), kes võib kiirelt kontrasse joosta, aga parema meelega kõmmutab ise väravaid kui teistele neid kandiku peal ette laob ja tema tulekuga võib see mingi voolavus natukene kannatada. Aga võib-olla tuleneb mu arvamus sellest, et Gladbachis ei olnudki Reusil muud teha kui kontratega nõelata, kuivõrd nende mäng lähtus kaitsest...

                                Selle teise video kohta võiks öelda, et õppige võitma, aga eks see ole arusaadavalt mõnele uus asi .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X