320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust

    Super kukkus ka see kopsik meile ära. Mäng oli kohati ebalev aga nende nahkpükstes piripillide kotti pistmiseks piisab. Muidugi mulle meeldis kommentaator Peeter Soo, kes ka veel 1-4 seisul oli veendunud, et maailma parim klubi Bayern võidab.
    lootus sureb ju viimasena igastahes super!! konkreetne väljavõtt punastelt, kuid sellegi poolest soovin neile edu CLi finaalis.

    ja kaitz, mingit suurt maha parseldamist siin ei tule. kes tahavad minna, need lähevad, alati saab uusi, tahtejõudu täis ning motiveeritud noori ju vajadusel sisse tuua, dortmundi skaudid seda juba oskavad kah. selle aasta CL läks perse, juhtub, teist korda enam ei juhtu

    Unelmate hooaeg Dortmundilt

    Kommentaar


      Dortmund võib ju mehed maha parseldada. Bayern ajab siis uute Dortmundi meeste varje taga.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Dortmund võib ju mehed maha parseldada. Bayern ajab siis uute Dortmundi meeste varje taga.
        Jah, sest nüüd ongi ju Dortmund igavesest ajast igavesti Saksamaa (ja tegelikult kogu maailma) parim klubi, ega jõuvahekorrad saa enam mitte kunagi, mitte kuidagi muutuda ! Amen !

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Selle teise video kohta võiks öelda, et õppige võitma, aga eks see ole arusaadavalt mõnele uus asi .
          Anna andeks aga ma laskusin korra teie teemas toimuva tasemele Võitmist oleme me harjutinaud päris palju juba, isegi Bayerni üle oleme nüüd 5 korda proovinud.

          Teie teemas käib mingi pidev teiste seljas trampimine ja maha tegemine, õppige kaotama ja minge edasi. CL finaalis on enamus BVB fännid ka Bayerni poolt, seega tehke midagi oma meeskonna nutuse kaitseliiniga kus on 2 vedela närvikavaga aeglast meest. Mina isiklikult lubasin ühele premmi fännile, et chelski tambitakse mutta ja ma ei tahaks teda kohata kui te finaalist ilma kopsikuta lahkute.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Anna andeks aga ma laskusin korra teie teemas toimuva tasemele Võitmist oleme me harjutinaud päris palju juba, isegi Bayerni üle oleme nüüd 5 korda proovinud.

            Teie teemas käib mingi pidev teiste seljas trampimine ja maha tegemine, õppige kaotama ja minge edasi. CL finaalis on enamus BVB fännid ka Bayerni poolt, seega tehke midagi oma meeskonna nutuse kaitseliiniga kus on 2 vedela närvikavaga aeglast meest. Mina isiklikult lubasin ühele premmi fännile, et chelski tambitakse mutta ja ma ei tahaks teda kohata kui te finaalist ilma kopsikuta lahkute.
            Sorry, ära tule rääkima mulle, mis toimub "meie" teemas või "teie" teemas või "nende" teemas. Mina ei saa vastutada kellegi teise sõnavõttude eest peale enda omade.

            Nojah, eks see 5 korda võigi tunduda terve igavikuna kui enne seda nagu ei mäletagi millal oleks võitnud, eks ?

            Selge see, et kaitseliinis on probleeme, aga millegipärast kõrgemal tasemel seda seni tähele pandud pole ja sellepärast ka seis selline on nagu praegu. Siiski ei kannaks ma neid päris maha, täna tegi terve meeskond ülikehva esituse, aga eks ole hooaja jooksul ka korralikumaid mänge näha olnud...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Sorry, ära tule rääkima mulle, mis toimub "meie" teemas või "teie" teemas või "nende" teemas. Mina ei saa vastutada kellegi teise sõnavõttude eest peale enda omade.

              Nojah, eks see 5 korda võigi tunduda terve igavikuna kui enne seda nagu ei mäletagi millal oleks võitnud, eks ?

              Selge see, et kaitseliinis on probleeme, aga millegipärast kõrgemal tasemel seda seni tähele pandud pole ja sellepärast ka seis selline on nagu praegu. Siiski ei kannaks ma neid päris maha, täna tegi terve meeskond ülikehva esituse, aga eks ole hooaja jooksul ka korralikumaid mänge näha olnud...
              Hapud viinamarjad.
              Superkarikal näeme, kas 3 järjestikust võitu ühel hooajal oli juhus...
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                Hapud viinamarjad.
                Superkarikal näeme, kas 3 järjestikust võitu ühel hooajal oli juhus...
                Ma kipun ennast kordama, aga ausalt... õppige võitma.
                Kes on juhusest rääkinud ? Tunnistasin peale tänast mängu, et kollased olid paremad, olen seda ka varem tunnistanud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Sa oled tiitli saanud juba ve?
                  Lootsingi, et keegi TEIST kommenteerib seda..
                  Et sportlikku viha tekitada
                  Nothing personal

                  Kommentaar


                    Õnnitlus igati teenitud duubli puhul. Kõva generatsioon.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      SAF käis siis teadupärast Pokali finaali vaatamas ja tundub, et ta ei jälginud ainult Kagawat, sest nüüd tahab ManU ka veel Lewandowskit ja Hummelsit omale. Kokku ollakse nõus välja käima €60M.

                      Watzke on öelnud, et Hummels ja Lewandowski ei lahku mingi hinna eest, loodetavasti nii ka läheb...

                      Kommentaar


                        Kaua neil lepingut alles on? Hummels vist alles pikendas?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Lewa leping lōppeb 2014 ja väidetavalt polnud hetkel nōus pikendama.
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            Transfermarkti andmetel on ka Hummelsi leping kuni 2014. Hummelsi minekut eriti ei usu ja ei tahaks ka Lewa minekut uskuda, muidu poleks vast Barriost minema lastud. Juhul kui Lewa ka lesta tõmbab, siis peab suvel tipuründajate turul kõvasti eurosid tuulutama hakkama.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt tuleb meestega contract extension'id enne Euro2012-t paberile panna, kui poisid hakkavad lammutama, siis kosilasi sajab uksest-aknast peale.
                              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                              Kommentaar


                                Mis Robert Lewandowski?! Kuuse Lemps teab ikka mehe õiget nime!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X