320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nürnbergi vastu Grosskreutz pingil, Perisic alustab.
    Pizczek ka terveks saanud, muus osas pole algkooseisus muudatusi tehtud.
    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

    Kommentaar


      Krt, esimene kopedamine tuli küll vara Põhiprobleem oli minu arust täna võimaluste tekitamine. Palli hoiti küll, aga seal Nürnbergi kasti juures jooksis nagu mõte kokku. Perisic'i asemel alustas siis Grosskreutz, kui aus olla, siis oli ta sama nähtamatu seal äärel nagu Grosskreutz Werderi mängus. Kaitses rabistati ka lubamatult palju.

      Kommentaar


        Hummels eksis harjumatult palju, Subotic oli tasemel.
        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

        Kommentaar


          3 väravast 2 standardist+1 kontrast DORTMUNDI tänane saldo.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Täna nägin ise paraku vaid viimast pooltundi. Siiski oli see piisav veendumaks, et kollased on juba päris head. Hoiti palli ja rünnati kenasti ning ega Neverkusenil erilisi momente sel ajaperioodil eriti olnud. Subotic küll ehmatas mingi moment Weidenfellerit ja kõiki teisi. 3 väravat Bayeri vastu näitab selgelt ära, et resulatiivsuse poole pealt on toimumas areng. Oluline on ka see, et Götze on samuti tagasi algkooseisus. Selles valguses võiks Ajaxi CLis alustuseks kodus vastu võtta küll.

            Kommentaar


              [ATTACH=CONFIG]1435[/ATTACH]
              manu!

              Kommentaar


                Ja lõpuks saavad Götze ning Reus koos alustada! Muidu kõik sama, Kuba omal kohal.

                Kommentaar


                  edu Euroopas! Tehke tegusid ja lükake üks ülbiktiim välja!

                  Kommentaar


                    Mängulinki keegi pakub?
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Jääb mulje, et BORUSSIA on ära neetud

                      Kommentaar


                        Super - viie minuti sees eksisid mõlemad Bundesliga meeksonnad pennalde löömisel. Uskumatu!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Super - viie minuti sees eksisid mõlemad Bundesliga meeksonnad pennalde löömisel. Uskumatu!
                          Tahtsin just sama 6elda DORTMUNDIL eriti valus,kuna sealt oleks olnud seda väravat nagu 6hku,eriti arvaestades alagrupi.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Aga tuli ära. Ruhri Oru meeskonnad on end tõestanud.

                            Kommentaar


                              Njh tuli Levadowski meisterlikus päästis kollased kuradid,aga hea meel,sest kodus oli vaja seda v6itu.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Ai kui hea uudis, eriti veel telekast kuuldes seisu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X