320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    ma olen jälle siin, sest see on lihtsalt liiga hea paras teile kõigile, eriti sellele vennale kes 4:1 vs. Real pildi postitas
    võta heaks
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      kuidas Kagawa mänginud on, bargain?
      .

      Kommentaar


        ilus

        Kommentaar


          Oot, aga selgitage mulle palun ära, et mis borussial nii valesti on? Rünnak ei funka? Kaitse laguneb? Või on vastased lihtsalt nende mängutaktika lahti hammustanud? Või igal aastal lahkuvate meeste asemel pole päris samasuguseid tegijaid saadud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Oot, aga selgitage mulle palun ära, et mis borussial nii valesti on? Rünnak ei funka? Kaitse laguneb? Või on vastased lihtsalt nende mängutaktika lahti hammustanud? Või igal aastal lahkuvate meeste asemel pole päris samasuguseid tegijaid saadud?
            Kõik see kokku + Arsenali sarnane vigasetusekoll juba 2. aastast külas.

            Kommentaar


              CLis on kolme mänguga näidatud, et nii rünnata kui ka kaitsta osatakse küll - 3 võitu, vv 9:0. Vigastustega läheb ka aina paremaks - hetkel vist veel Blaszczykowski, Sahin ja Schmelzer? Nii mõnigi pole veel 100% vormis aga vähemalt mängivad juba. Täiesti müstika miks BLis tulemust ei tule. Täna ka tegelikult ebaõnn - ise ära ei löö häid võimalusi ja siis vastuvärav standardist. Siis oli muidugi õnne, et ei kaotatud 2:0 või rohkemaga aga eks panustati rohkem rünnakule ka.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, aga selgitage mulle palun ära, et mis borussial nii valesti on? Rünnak ei funka? Kaitse laguneb? Või on vastased lihtsalt nende mängutaktika lahti hammustanud? Või igal aastal lahkuvate meeste asemel pole päris samasuguseid tegijaid saadud?
                Täna ei suudetud ära lüüa lihtsalt. Ja pärast Hannoveri väravat läks meestel vist tuju sitaks ka ja Hannover sai kohe kaks head võimalust järgi. Roman päästis. Aga enne seda jah ei löödud vähemalt 3 100% võimalust ära.
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  CLis on kolme mänguga näidatud, et nii rünnata kui ka kaitsta osatakse küll - 3 võitu, vv 9:0. Vigastustega läheb ka aina paremaks - hetkel vist veel Blaszczykowski, Sahin ja Schmelzer? Nii mõnigi pole veel 100% vormis aga vähemalt mängivad juba. Täiesti müstika miks BLis tulemust ei tule. Täna ka tegelikult ebaõnn - ise ära ei löö häid võimalusi ja siis vastuvärav standardist. Siis oli muidugi õnne, et ei kaotatud 2:0 või rohkemaga aga eks panustati rohkem rünnakule ka.
                  Jees, nii on. Edu CLis annab usku, et tegelikult pole asjad kapitalna teadagi millises pimedas kohas. Müstikaks võib senist liigahooaega pidada küll, ei saa vastu vaielda. Aga sellest sitast tuleb end ise välja tõmmata, viimane asi, mida kõrini sitas olles teha tahaks on ju pea norgu laskmine. Vot, loodan, et seda ei tehta. Fännid võivad rääkida, et kõik on bisdets ja Bayern sucks, aga kõrgemal redeli astmel (BVB kontoris) ei tohi sellist mõtlemist olla. Ilmselgelt on tekkinud mingi täiesti ebavajalik kohustus võita mänge, "3 punkti on niii olulised ju, eriti kui kuses oleme!!!!" Sellist suhtumist ei tohi olla, kui 3 punkti ja võit on peas olulisemad kui jalgpalli nautimine südames ja passioniga mängimine, siis hakkavad kõik halvad maailma asjad küll korraga juhtuma. Dortmund ei tohi praegu muutuda meeskonnaks, kes mõtleb kramplikult vaid võidust...

                  Mina unustaks praegu järgmisele hooajala (kas CL, EL või nothing) mõtlemise, see on tappev lihtsalt. Tähtis on vana hea saag käima ajada ja siis vaatab, kui palju annab veel hobuseid tallata ja järgi kihutada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, aga selgitage mulle palun ära, et mis borussial nii valesti on? Rünnak ei funka? Kaitse laguneb? Või on vastased lihtsalt nende mängutaktika lahti hammustanud? Või igal aastal lahkuvate meeste asemel pole päris samasuguseid tegijaid saadud?
                    Soccernetis on kombeks inimestel, kes julgevad uurida mingi klubi tegemiste kohta, soovitada mänge hakata vaatama.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Soccernetis on kombeks inimestel, kes julgevad uurida mingi klubi tegemiste kohta, soovitada mänge hakata vaatama.
                      Ma juba eile vaatasin mingit mängu. Kõikide meeskondade mängudeks ei jätkunuks mulle isegi ülikooli ajal aega ja tahtmist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma juba eile vaatasin mingit mängu. Kõikide meeskondade mängudeks ei jätkunuks mulle isegi ülikooli ajal aega ja tahtmist.
                        Seda minagi. Jõuad sa kõiki vaadata.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          Fännid võivad rääkida, et kõik on bisdets ja Bayern sucks, aga kõrgemal redeli astmel (BVB kontoris) ei tohi sellist mõtlemist olla.
                          Nõus aga lähiminevikus on näiteid küll ja veel, kus BVB juhtkond demoniseerib Bayernit ja süüdistab neid sajas surmapatus. BVB edasine käekäik saab olema äärmiselt huvitav. Järgmised mängud liigas on võõrsil Bayerniga ja kodus Gladbachiga. Sealt oleks ikka hädasti punkte vaja. Võib-olla ongi meeskonnale vaja just selliseid raskeid vastaseid, et mäng ka koduliigas korralikult käima läheks.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Olen Jetiga nõus. Tundub , et minnakse liiga kindla peale välja ja kohati alahinnatakse nn "nõrgemaid" vastaseid. Nagu petteri ennem ütles, et mängu nautimine on Dortmundi mängust kadunud. Just see mille pärast viimastel aastatel Dortmundi mäng nii nauditav on olnud, ka neile kes Dortmundi fännid pole. Ei oskagi muud öelda, et tuleb loota et kõik paremuse poole läheb.

                            Kommentaar


                              Sekundeerin bubblesit. Paari hooaja tagune Dortmund mängis sära silmil. Praegu paistab rohkem sunnitöö moodi välja. Ehk peaks Klopp natuke joonist muutma. Kuigi samas Euroopas ju toimib. Raske olukord igatahes. Kuigi konkurent, sooviks mummusid ikka konkurentsis liigatiitlile näha. Muidu on tekkimas oht, et märtsis on Saksamaal kõik taaskord lõppenud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Selline uudis ka, et Kuba treenib nüüd koos meeskonnaga jälle. Ei tea muidugi millal ükskord ta mängida saab, kuid väike edasiminek ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X