320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Huvitav. Postimehel on sellest loost hoopist teine nägemus: http://sport.postimees.ee/3033177/se...ase-ettepaneku

    "28-aastane Carver teatas, et võib hakata Reusi autojuhiks, kuid ainult tingimusel, kui Reus vahetab klubi ning siirdub Dortmundist Müncheni Bayernisse, vahendas neiu sõnu DailyMail."
    Nojah. Tundub, et Delfi üritas lugu ägedamaks teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Anna andeks, kuid ei mõista mida see sinu lausetes tähendama peaks. See selleks. Mis te Reusiga ette võtaksite siis kui tuleb? Ribery pingile?

      Eks ta tõenäoliselt ikka Inglismaale läheb, kui üldse läheb Pigem tundub, et läheb, sest sellises Dortmundis ei taha väga keegi mängida. Bayern pole muidugi välistatud, kuid see oleks juba suht naljakas. Samas, seda klubi pole enam kuidagi võimalik ebasümpaatsemaks minu silmis muuta, seega vahet väga polegi
      Miks pole,kes teid üldse august välja aitas kui oli pankrott jne,kas polnud mitte Bayern esimene klubi kes abistava käe alla panija sa räägid Bayernist kui ebasümpaatiast klubist.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        et see dortmundilt mängijate ära ostmine on nagu mingi vastuteene siis?
        andsime raha, teie annate mängijad

        Kommentaar


          mängijad ise tahavad minna ju

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            et see dortmundilt mängijate ära ostmine on nagu mingi vastuteene siis?
            andsime raha, teie annate mängijad
            kaitz mõtles seda ma arvan: http://www.derwesten.de/sport/fussba...id6323988.html

            2 milli pole küll palju aga sõbralik žest küll.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Mõtlesin ka. Eesti keeles "pädema" või soome keeles "pärjätä", ei oskagi nüüd ette kujutada, kumba sa tahtsid kasutada. Välja tuli igatahes mõlemal juhul valesti.
              Vägagi õigesti tuli välja, mu härra
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Hapuks on see värk siin läinud.. hapuks.. aga uuel aastal uue hooga, kena jõulunädala algust kõigile.

                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Ji läks tagasi Augsburgi. Mehe saldoks jäi 5 mängu BVB II eest, 362min ja 1 väravasööt. Ei tea, aga ju siis not good enough.



                  Rahade kohta infot pole, leping 2018. aastani

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Vägagi õigesti tuli välja, mu härra
                    Mitte sittagi ei tulnud Sul välja, kui mõtlesid sulaselget eesti keelt oma postituses kasutada.

                    Kommentaar


                      Bundesliga giants Borussia Dortmund will sign 24-year old Slovenian international Kevin Kampl from top Austrian club Red Bull Salzburg.
                      "Kevin Kampl is a versatile attacking-midfielder, who we have been observing for some time. His style of play fits in perfectly with our own," said Borussia Dortmund sporting director Michael Zorc.
                      Kampl, who was born in the western German town of Solingen, scored 29 goals and made 54 assists in 109 appearances in all competitions for Salzburg. To date, he has 14 caps and 1 goal to his name for the Slovenian national side. Kevin Kampl will sign a long-term contract with Borussia Dortmund, keeping him at the club until 2019.
                      Both clubs agreed details of the transfer fee shall remain undisclosed.

                      Kommentaar


                        See on küll huvitav. Reusi asendaja?

                        Kommentaar


                          Olen ise viimasel kahel hooajal natukene Salzburgi mänge vaadanud ja Kampl on selle pundi üks parimaid, kui mitte parim mängija. Kui sloveenid sügisel Eesti vastu mängisid, siis vaatasin teda erilise huviga, kuid kahjuks millegi erilisega silma ei paistnud. Kuigi noh, ega nad ei suutnudki midagi väga head korda saata. Mis teda Dortmundis kindlasti aitab on see, et endise peatreeneri Roger Schmidti (kes praegu on Leverkuseni loots) käe all viljeleti samuti kurikuulsat gegenpressingut, millega Klopp Dortmundi taas tippu tõi. Järgmine mäng alles jaanuari viimasel päeval ja ma usun, et siis näeme seda vana head Dortmundi ning Kampl sobitub sinna tõesti ideaalselt. Hea ost!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Mitte sittagi ei tulnud Sul välja, kui mõtlesid sulaselget eesti keelt oma postituses kasutada.
                            Klähvid siin jah?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Klähvid siin jah?
                              Seleta siis ära mida see sõna tähendas. Siis on kõigil süda rahul ja teema ammendatud.

                              Kommentaar


                                Mind ka huvitab mis olukorras veel sõna "pärjama" kasutada. Kui otsene pärjaga tegelemine välja jätta, siis tähendab see minu jaoks auhindamist, kellegi võitjaks määramist vms.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X