320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks võinud siis sünnipäeval ikka king(i)a saada.

    Kommentaar


      Noh järgmine mäng on Scheissega ja see kaotus võiks küll kirstunaelaks kujuneda, samas on veidi porbleem, et kedagi pole ka ajutiselt eriti pukki panna. Andkemad noortetreenerid on ju mööda ilma laiali ja üks ju tegi viimatine BL voor meil selja prügiseks. Sisuliselt ma näen, et ainus mitte treeneri muudatuset tulenev murdepunkt saab olla Reus'i tervenemine. Schmelzer kahjuks ei toimi kaptenina, Reus oli selles rollis palju parem.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Noh järgmine mäng on Scheissega ja see kaotus võiks küll kirstunaelaks kujuneda, samas on veidi porbleem, et kedagi pole ka ajutiselt eriti pukki panna. Andkemad noortetreenerid on ju mööda ilma laiali ja üks ju tegi viimatine BL voor meil selja prügiseks. Sisuliselt ma näen, et ainus mitte treeneri muudatuset tulenev murdepunkt saab olla Reus'i tervenemine. Schmelzer kahjuks ei toimi kaptenina, Reus oli selles rollis palju parem.
        Reus saab terveks alles märtsis
        No ma arvan, et enam hullemaks ei saa minna, kui selle treeneriga.
        Kõik kes Dortmundi varem jälginud teavad, et Auba ei ole seljaga värava poole mängides hea, see nullib köik tema tugevused. Rääkimata muudest veidrustest Boszi naiivses taktikas.
        Muidugi pole välistatud, et Schalket võidate, sest Tedesco on ka paras frukt.
        Krt küll, kui põhja peate te vajuma, et kiilakas minema saadetakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Ulme tõrjed Bürkilt!
          No vähemalt see üks oli tõesti täielik ulme! Mis kuradima moodi ta selle palli sealt nurgast välja tõi - müstika.
          Vaatasid ja unistasid ...

          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            No vähemalt see üks oli tõesti täielik ulme! Mis kuradima moodi ta selle palli sealt nurgast välja tõi - müstika.
            Vaatasid ja unistasid ...
            Seda ta suudabki. Freiburgis oli iga nädal vähemalt üks selline tõrje temalt. Aga tal sõltub nii palju enesekindlusest. Kui selle tagasi saab, siis tegelikult on ta väga väga hea väravavaht.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Seda ta suudabki.
              Ei hakka üldse salgama, et mul polnud sellest mehest aimugi. Aga seda eilset save nähes vajus ikka karp korralikult lahti.
              Ja loomulikult meenusid koheselt meie vv-d. Ptüi rsk.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Bürki pani jah hullu eile. Mis seis Bürkiga on? Võeti igaks juhuks platsilt või midagi tõsisemat?

                Kommentaar


                  Esimene konkreetne nimi olemas, keda pakutakse kiilaka asemele (tean-tean tegemist pelgalt kölakaga aga huvitav ikka)
                  David Wagner - Huddersfield Towni treener ja kunagine BVB duubliboss.

                  Kommentaar


                    Mis mõõn? 20 minutit ja 3:0!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Mis mõõn? 20 minutit ja 3:0!
                      4:0 juba
                      Üks mäng siiski ei tee eelnevat olematuks aga vägev algus.
                      Dead cat bounce?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        4:0 juba
                        Üks mäng siiski ei tee eelnevat olematuks aga vägev algus.
                        Dead cat bounce?
                        Aga üks halb periood teeb kõik eelneva hea kohe olematuks? Vahel lihtsalt tuleb kehva aeg ära kannatada, mitte kohe esimesel raskel hetkel peatreenerit kangutama asuda. Boszil oli ju ka Ajaxis eelmisel hooajal üks kehvem periood aga kui see üle elati, siis oldi ikka väga võimsad nii koduliigas kui ka Euroopas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Aga üks halb periood teeb kõik eelneva hea kohe olematuks? Vahel lihtsalt tuleb kehva aeg ära kannatada, mitte kohe esimesel raskel hetkel peatreenerit kangutama asuda. Boszil oli ju ka Ajaxis eelmisel hooajal üks kehvem periood aga kui see üle elati, siis oldi ikka väga võimsad nii koduliigas kui ka Euroopas.
                          Kiilakal pole veel mitte mingeid saavutusi mida olematuks teha
                          Isegi kui täna võidetakse 6:0, siis see ainult pikendab agooniat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Kiilakal pole veel mitte mingeid saavutusi mida olematuks teha
                            Isegi kui täna võidetakse 6:0, siis see ainult pikendab agooniat.
                            No hooaja algus oli ikka väga positiivne, kui CL välja jätta, ja liigat juhtiti vahepeal enne seda negatiivset seeriat minu mälu järgi isegi kuupunktilise eduga. Mingit nullimängude rekordit uuendati ka hooaja algul, kui ma ei eksi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              No hooaja algus oli ikka väga positiivne, kui CL välja jätta, ja liigat juhtiti vahepeal enne seda negatiivset seeriat minu mälu järgi isegi kuupunktilise eduga. Mingit nullimängude rekordit uuendati ka hooaja algul, kui ma ei eksi.
                              Algus oli vana rasva pealt, Bayernit juhtis keegi Ancefloppi ning Leipzig oli oma santlaagriga hädas, sealt tuli see vahe sisse.
                              Karikas ja CLis lasti end mõnuga täis aga eks mesilaste enda fännid tea seda paremini, kui mina.

                              Kommentaar


                                Okei kui seda mängu ei võideta, siis võiks kangutama hakata..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X