320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi Barca ülejäägi koha pealt sahistatakse ka.

    Desperate times...
    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

    Kommentaar


      Fürth oli aimatav, et tuleb raske. Võin eksida aga mõni aasta tagasi sai nendega ju ka karikat madistatud. Siis mindi edasi 118 minuti Weigli kobistamise kombost: post - väravavahi selg - värav. Noja teiseks, Gräfe on justkui needus. Ma ei mäleta tema vile all, et oleks kunagi lihtne mäng olnud.
      Ründaja kohapealt käivad kõlakad, et Paco Alcacer tuleb laenuga.
      sigpic

      Kommentaar


        Kaitse on endiselt väga rabe ja koostöö logiseb. Lisaks tundub et üks Götze on platsilt puudu, kes suudaks palli vallata ja söötu lükata. Eks näis, mida teine poolaeg toob.

        edit: Mäng võideti lõpuks 4-1 samas müngupilt oli ikka üsna rabe ja statistikat vaadets oldi suhteliselt võrdsed pea kõikide näitajate poolest peale sisselöödud väravate. Dahoud oli täna väga hea ja noh Witseli käär oli ka päris vahva

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Vahepeal loositi ka DFB Pokali järgmise ringi vastane. Selleks on seekord Union Berlin, oleks võinud paremini minna nagu Bayernil aga oleks saanud ka kõvasti halvemini nagu näiteks Mönchngladbachil, kes said leverkuseni endale vastaseks.


          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Noh mingi ründaja on nüüd olemas. Alcacer aastane laen plus väljaostu võimalus.

            Fußball-Bundesligist Borussia Dortmund hat sich mit dem FC Barcelona – vorbehaltlich der Klärung letzter Details – auf eine einjährige Ausleihe von Paco Alcácer (24) bis zum 30. Juni 2019 geeinigt. Der spanische Mittelstürmer absolvierte heute im Klinikum Westfalen den obligatorischen Medizincheck und soll beim BVB die Rückennummer 9 tragen.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Noh mingi ründaja on nüüd olemas. Alcacer aastane laen plus väljaostu võimalus.

              https://www.bvb.de/News/Uebersicht/L...t-Paco-Alcacer
              Kui suudate selle Valencia aegse Paco sealt välja koorida, saate korraliku Poacher tüüpi ründaja endale.

              Kommentaar


                Arvestades olukorda olen mina Alcaceri tulekuga rahul.

                Nüüd tuleb loota, et saab kaitse paremini pidama, sest selle hooaja mängudes on olnud kogu aeg tunne, et imetakse sisse, täpselt nagu Liverpoolil varem. Nüüd seal korralik liider liinis olemas ja asi toimib. Seda sama oleks ka siin vaja. Ma usun, et nii Diallo kui Akanji on võimelised väga heal tasemel mängima, aga hetkel nad vajaksid liidrit ja kedagi kogenumat kõrvale.

                Mis seis Guerreiroga on? Kas Favre eelistabki Schmellet või on lootust Guerreirot ka alg11 näha? Temaga on veidigi kindlam tunne olnud seni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
                  Arvestades olukorda olen mina Alcaceri tulekuga rahul.

                  Nüüd tuleb loota, et saab kaitse paremini pidama, sest selle hooaja mängudes on olnud kogu aeg tunne, et imetakse sisse, täpselt nagu Liverpoolil varem. Nüüd seal korralik liider liinis olemas ja asi toimib. Seda sama oleks ka siin vaja. Ma usun, et nii Diallo kui Akanji on võimelised väga heal tasemel mängima, aga hetkel nad vajaksid liidrit ja kedagi kogenumat kõrvale.

                  Mis seis Guerreiroga on? Kas Favre eelistabki Schmellet või on lootust Guerreirot ka alg11 näha? Temaga on veidigi kindlam tunne olnud seni.
                  Väidetavalt näeb Favre Guerreiros siiski keskvälja meest ja mingi hägune sahisatmine käib, et võib-olla tuuakse veel ikka keegi Schmellele konkurendiks. Samas on endiselt alles ka Toljan, kes küll kahjuks eelmine hooaeg samuti ei esinenud kuigi veenvalt just.

                  Lisaks on mingid jutud, et Kagawa on Sevillasse liikumas.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Kohe alguses läheb andmiseks, et edasi saada grupist .

                    Atletico Madrid, Monaco ja Brugge, natuke kergem viimane siis.

                    Kommentaar


                      Jeerum, korralik surmagrupp ja siit edasipääs oleks praeguses olukorras pigem üllatus.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Jeerum, korralik surmagrupp ja siit edasipääs oleks praeguses olukorras pigem üllatus.
                        Surmagrupist ikka asi kaugel. Monaco on hea aga talentide müümine on neilegi oma jälje jätnud. Kõik sõltub sellest kas Favre saab kõik kenasti toimima või mitte, sest materjal on teil täitsa korralik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Surmagrupist ikka asi kaugel. Monaco on hea aga talentide müümine on neilegi oma jälje jätnud. Kõik sõltub sellest kas Favre saab kõik kenasti toimima või mitte, sest materjal on teil täitsa korralik.
                          Arvan ka sama. Atletico on tase omaette. Monaco on mängitav. Brugge ei ole CL-i tase.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Sahin läks Werderisse.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                              Sahin läks Werderisse.
                              Werderis saab kindlasti oma võimaluse ja tore et Bundesligasse jäi.
                              Kahju, et karjäär ei kujunenud selliseks nagu potentsiaal oleks lubanud.
                              Valed valikud, vigastused ja probleemid suhtumisega viimastel aastatel (vähemalt mulle tundus nii).

                              Kommentaar


                                Täna jäi reedene mäng vaatamata üle oi-oi-oi kui pika aja ja alguses (ilma skoori nägemata) olin kurb aga kuidas krt te Hannoveri vastu palli vähem oskasite vallata ning väravat mitte lüüa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X