320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Tegemist oli puhta karistuslöögiga ja kust see müstiline suluseis veel võeti...
    Nägin ka olukorra ära, tõesti imelik. Ribery värav oli igati reeglitepärane ju..
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      No nii, täna siis livena Viasat Spordi pealt Bayer vs Bayern ... Koosseisult paljulubav Leverkusenimeeskond on olnud ebastabiilne - on väga korralike mänge, aga samas vahele ka eksimusi. Kui nüüd korralikult manustatakse sponsorilt antud aspiriinidoosid, siis võib koduseinte toetuse toel Müncheni klubi elu väga kibedaks teha. Mina ise loodan seda küll - pole hea, kui Bayern end liiga hästi tunneb ja mul on iseenesest Schneider ja Co suunas tõsine sümpaatia.
      Ja siis järgmine nädal pühapäeval kodus Nürnbergiga mäng, mis nii huvitav kui see pole, saab olema esimene Bayerni mäng, mida ma lives näen. Peale seda ongi mul Bundesliga tippsatsidest nägemata Schalke ja Bayer, nii, et pean vaatama, äkki saab kevadringis selle vea juba parandada.

      Kommentaar


        päris uskumatu mäng, väga sümpaatne. Rünnakuid ja lööke igale maitsele. Abikohtuniku ränk kala ka, ei lugenud väravat ära, tõsi pall pani ka päris hullu vinti, kui põrkas lati ja maa vahet.

        Kommentaar


          Absoluutselt päri. Hämmastav meelelahutus inimestele, kes jalgpalli naudivad. Ma ei pidanud Leverkusenis pettuma - suurepärane lahing anti supermeeskonna vatsu ja kuigi Bayern võitis fair&square, siis no väga sümpaatsed võitlejad olid ka kodumeeskonna poolel. Ilma Schenideri ja Ramenlowita on see nagu eelmise aasta noortekoondis -, vaid hallpea Barbarez, Sarpei ja vist ka Geka son üle 30 mehed. Vidal, Castro, Rolfes, Barnetta, Kiessling, Adler on noored töäkud ja kaskkaitsepaar pole mingid ätid.

          Aga anname ka vastasele au - ega BayArenal pole kellegil kerge ja juba teist mängu järjest võeti Bayernilt värav ära kohtunike poolt. Klose brilliance tõi värava ära ja Kahni asendanud Rensing tegi ülejäänu Lucio ja Demichelise abiga. Rensingu nurgalöögil lahendused on ikka ülijulged - alati püüab tulla välja palli klaariks lööma.

          Aga ma ütlen uuesti,et krdi hea mäng oli - selline võitlus - ka ründavad poolikud lasid selliseid taklinguid et anna olla.

          Vaatasin teisi mängutulemusi:

          No nürnberg on ikka avarii sats, aga no äkki see tagasituklek Bochumis neid sütitab Bayern mänguks. Stuttgarti ja Dortmundi kaotsued on ka ootamtud, aga mida tegi Werder? Ei tahaks olla nende järgmise Meistrite Liiga vastase nahas. 8-1 tulemus sobiks meile kolmandasse liigasse, mitte Bundesligasse.

          Kommentaar


            keegi ülevaate saab anda mängust krt netist ei näinud ja telekast ka ei näidtud igastahes sport kaks näitas mingit chelsea tvd

            Kommentaar


              Algselt postitas karl15 Vaata postitust
              keegi ülevaate saab anda mängust krt netist ei näinud ja telekast ka ei näidtud igastahes sport kaks näitas mingit chelsea tvd
              Viasat Sport 1 ja 2 mõlemad näitasid, niiet ma ei tea... Igatahes väga tempokas mäng oli, vähemalt esimesel poolajal. Mõlemad äärekohtunikud olid pimedead ja loodetavasti Klose nüüd väga katki ei läinud.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                VS2 ei näidanud ju?

                Kommentaar


                  Kui aus olla, siis ma ei pannud tähele, aga minu arust vaatasin VS2 pealt.

                  Kommentaar


                    Ei julge midagi öelda. Hommikuses telekavas seda kirjas polnud ning natuke enne mängu näitas veel Chelsea TV-d.

                    Kommentaar


                      Kanal ei oma tähtsust, tulöemus omab. Go Bayern!!
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Aga mis ma veel tahtsin mainida - ei mäleta mina , et ma oleks näinud tipptasemel mängus topeltseinasöötu samal mehel edasi suunas. See oli väga sedd kuidas BArnetta tuli vasakult, lükkas Barbarezile, kes väga elegantselt talle tagasi andis, siis kohe lükkas Barnetta järgmsele 16 kasti joonel seisnud vennale, kes samamoodi ühe puutega kasti lükkas ja Barnetta oli Rensinguga 1-1 , aga nurk oli terva ja Rensing ilusti vastas. Moraal oli see, et minu arust oli vähemalt kolm Bayerni meest ümber ja ikka tuli ilusti välja. Korraks jäi mul küll suu lahti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Aga mis ma veel tahtsin mainida - ei mäleta mina , et ma oleks näinud tipptasemel mängus topeltseinasöötu samal mehel edasi suunas. See oli väga sedd kuidas BArnetta tuli vasakult, lükkas Barbarezile, kes väga elegantselt talle tagasi andis, siis kohe lükkas Barnetta järgmsele 16 kasti joonel seisnud vennale, kes samamoodi ühe puutega kasti lükkas ja Barnetta oli Rensinguga 1-1 , aga nurk oli terva ja Rensing ilusti vastas. Moraal oli see, et minu arust oli vähemalt kolm Bayerni meest ümber ja ikka tuli ilusti välja. Korraks jäi mul küll suu lahti.
                          Eks tegu ole ka osavate meeskondadega, kes iga pilu vastaste kaitses ülesleiavad ja on suutelised seda ka ära kasutama.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Nii palju veel, et sooviks Sosa tervenedes teda ka rohkem põhikoosseisus pallimas näha. Usun, et ta siiski küllalt võimekas põhisse koha saamiseks.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Nii palju veel, et sooviks Sosa tervenedes teda ka rohkem põhikoosseisus pallimas näha. Usun, et ta siiski küllalt võimekas põhisse koha saamiseks.
                              Ma küll ei näe võimalust mingiteks muudatusteks. Võibolla kui Lahm ja Willi terveks saavad. Aga hetkel on põhikooseis paika loksunud ja muutma seda vaevalt hakatakse.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                miks ültse peaks seda muutma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X