320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No siiski-siiski - mina nii kriitiline BS(huvitavad initsiaalid on tal) suunal ei oleks. Ma nägin teda eile siiski mängimas ja tundub, et tema asjad on üles suunas liikumas. Poldi tundus natuke roostes endiselt ja Lahm oli selgelt veel taastumas vigastusest. Aga eks Lell keskel näitas, et on kaitsjatega kitsas käes. Lahmi asemele oli teine variant Ismael keskele panna, kes on terve, aga pole üle aasta mänginud mängu ja seekord läks nii ja lõpp hea, kõik hea.

    Kommentaar


      Ega Ismael vist eriti ei hiilgaks pärast aastat kulisside taga. Podolskit eriti ei märganudki ja võib vaid loota, et Kroos millalgi ka põhis mängu pannakse, mitte vahetusest.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Nu 0:0 Dortmundis täna,peab vict rahul olema arvestades II poolaja koduvõiskonna nelja suurepärast võimalust.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Samas ei tasu unustada Micho ja Klose lattilööke, mis oleks vabalt võind meid juhtima viia. Tuleb aga tunnistada, et Dortmund oli täna selgelt üle ja peab ka ühe punktiga rahule jääma.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Hoolimata 3:1 võidust pole suurt hõisata siin midagi. Eisimene poolaeg oli kole. Teisel poolajal vajutas Toni koostöös vastaste väravavahi ja enda meisterlikusega kaks ära ning oligi kogu mäng. Klose löntis ka paar minutit platsil ja lõi värava. Ülejäänud punt...sorri. ( No tegelt võib Rensingule ka hea hinnangu anda hoolimata sellest üli-kaug veidrusest mis ta sisse imes.)
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Nüüd oli täielikult vastupidine olukord kolmapäevale. Pall jooksis, mehed jooksid, söödud - värgid - särgid. Aga palli väravasse ei saanud. Selline pasahunnik nagu Eintracht... Okei. Neljapäeval siis vaja Boltonit kottida.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Ei saa aru, miks ei suudeta Bayernis pallikest väravasse toimetada. Ühes mängus lüüakse 3, teises ei muhvigi... Bolton tuleb lihtsalt põrmustada..
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Täna oleks ülimalt tore, kui võidumeestena staadionilt lahkuksime.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Mitte tore vaid kohustuslik. Algkooseisus peaks täna Danielat ja Poldit nägema.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Mängu peaks näitama ka PRO7 19.40
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Mitte tore vaid kohustuslik. Algkooseisus peaks täna Danielat ja Poldit nägema.
                        Nojah, kohustuslik, et Bundesliga liider peab kodus Premiere League eelviimast võitma ja kuna asi nii oli, siis tehti mängu huvides ka kohe kerge handicap ja lasti Bolton 5ndal minutil ette 0-1.
                        Nüüd põhjust suruda ja Poldi viigivärav oli väga nauditav vaadata.

                        Kommentaar


                          Suurepärane mäng Bayerni kaitsjatel kahel korral, aitas Boltonil lausa hetkeks 2 korda skoori teha
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Hitzfeld on idoot.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Mnjah, võibolla poleks pidanud Riberyd ennem välja võtma kui 2-e väravaga ees.
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Mitte seda. Joptvõi.. See on siiski UEFA kopsik mitte BL külameeste omavaheline pusimine. Mindi mütsiga lööma, aga saadi jalaga munadesse.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X