320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl15 Vaata postitust
    miks ültse peaks seda muutma
    Sest kõik tahavad mängida.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      eks nad saavadki nõrgemate bundesliga klubide ja vähemolulistes mängudes ennast tõestada

      Kommentaar


        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
        eks nad saavadki nõrgemate bundesliga klubide ja vähemolulistes mängudes ennast tõestada
        Vaata viimase vooru tulemusi ja ütle, millised on "nõrgemad Bundesliga klubid"?

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Vaata viimase vooru tulemusi ja ütle, millised on "nõrgemad Bundesliga klubid"?
          Cottbus, Duisburg, Eintracht...Dortmund kui nad oma kaitset pidama ei saa...Hannover...veel?

          Teemast ka. Olli läheb arvatavasi opile ja seega saab Rensing lõpuks näidata kui vinge puuriluk ta tegelikuses on. Soovime edu.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl15 Vaata postitust
            miks ültse peaks seda muutma
            Eesti keelest oled puudunud. Äkki ülDse, mitte ülTse.
            Glooory glooory ManUnited!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Cottbus, Duisburg, Eintracht...Dortmund kui nad oma kaitset pidama ei saa...Hannover...veel?

              Teemast ka. Olli läheb arvatavasi opile ja seega saab Rensing lõpuks näidata kui vinge puuriluk ta tegelikuses on. Soovime edu.
              No see on emotsiooni küsimus - Hannover ja Frankfurt võivad minu hinnangul kõiki võita.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                No see on emotsiooni küsimus - Hannover ja Frankfurt võivad minu hinnangul kõiki võita.
                Minu hinnangul võivad kõik kõiki võita, sest üllatusi võib alati juhtuda.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Laatsareti lisandus Klose. Minimaalselt kuuajaline paus. Neverkuseni mängust saadud põlvevigastus osutus siis nii tõsiseks...
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Laatsareti lisandus Klose. Minimaalselt kuuajaline paus. Neverkuseni mängust saadud põlvevigastus osutus siis nii tõsiseks...
                    Neverkusen
                    Glooory glooory ManUnited!!!

                    Kommentaar


                      Nii. Nüüd on Podolski ka jälle haige. Liiga palju õlut külma ilmaga.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Nii. Nüüd on Podolski ka jälle haige. Liiga palju õlut külma ilmaga.
                        Nii täpselt ongi. Juba mõned päevad on Münchenis selgelt jahedam kui meil ja viimast nädalavahetust kestab Octoberfest. Ja homme varahommikul panen ka sinna kanti ajama - loodame, et mingi tsüklon nädalavahetuseks loob korra majja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                          Neverkusen
                          Ma vaatan, et sa oled küll hilise aastakäigu poiss, kui sa seda hüüdnime ei tea.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Ma vaatan, et sa oled küll hilise aastakäigu poiss, kui sa seda hüüdnime ei tea.
                            Ma ei tea jah kõike Saksa jalkast. Kust see siis tuleb?
                            Glooory glooory ManUnited!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                              Ma ei tea jah kõike Saksa jalkast. Kust see siis tuleb?
                              See on julge ütlus, kuisa ütled, et sa ei tea kõike Saksa jalkast. Ma tahaks näha, kes enda kohta vastupidist julgeb väita. Ehk siis suht mõttetu veksli käisid välja.

                              Kommentaar


                                See pole küll teemasse, aga minu ennustus, et vähemalt UEFA kopsikus tuleb saksa klubide üleküllus on natukene ülepingutatud. Kui nii jätkub siis vist näeb ainult Gazpromikaid. Ülejäänud saavad oma vana taktikat jätkata. Ehksiis järgnevad 6 kuud võidelda BL koha eest. Ambitsioonitud ludrid..
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X