320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ribery oma viimaste sõnade eest seda pole vist ära teeninud?

    Kommentaar


      Huvitav on veel see, kumma mehe VanDaal esiväravavahiks teeb, kas Butt või Rensing. Mõlemad said Audi Cupil vist kogu kohtumise kaasa teha. Butt siis Milani vastu, kus lasi sisse kerge palli ja Rensing Manchesteri vastu, kus tegi mõne imeliku söödu.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Üldiselt Bayerni kapten peaks vist saksa keelt ka oskama. Vähemalt enne kui Van Bommel kapteniks sai, siis ma kuulsin seda kuskilt. Kui see kõik oleks minu otsustada, siis Butt väravasse ja Lahm kapteniks.

        Kommentaar


          Kui maailma jalgpallis üldse mul mingi sõnaõigus oleks, siis ma sooviks, et Real Madridi mänguvormid oleks roosad, lillaka lillekesega klubi logo asemel rinnas.

          Lahm kapteniks pole ehk halvim valik, samas võiks kapten ehk veidi vanem olla?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Äkki oli unes, aga kas van Gaal mitte Badstuberi van Buyteni kõrval üheks põhikeskkaitsjaks ei kuulutanud (ehk patsiga poiss Argentinast pingile).

            Ja van Bommel räägib saksa keelt paremini kui nii mõnigi DFB-koondislane.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Äkki hoopis kapten peaks isiksus olema või mis?
              Lahm on ju suss. Mina pakuks praeguses satsis teile kapuks pigem ARG poissi või tõesti seda koledat hollandlast.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Mina pakuks praeguses satsis teile kapuks pigem ARG poissi
                Sosat või? Sest Demichelis on ju suss.

                Kommentaar


                  Vaevalt, et Sosat. Kuigi loodaks südamest, et van Gaal Sosale rohkelt mänguaega annab. Ma arvan, et ta on paljuks võimeline.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Poolaeg 0-0
                    Super distipliin kaitses kodumeeskonna. Hea vaadata. Miro vajab veel mänge, et vormi saada.

                    Kommentaar


                      Vähemalt kodanik Thorm saab oma lastelastele rääkida kuidas ta Bayernile kolli lõi.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Ja kodanik Rensing saab rääkida, kuidas ta oma kala korraldas.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Nüüd on siis ametlik: Rensing on esiväravavaht ja Van Bommel jääb kapteniks. Lahmist sai asekapten ja Schweinsteiger on kolmas kapten.

                          Kommentaar


                            Täna siis eelmise hooaja avapoolajal suurüllatuse põhjustanud Hoffenheimiga mäng. Neid võiks viisakuse pärast ikka võita kah, mis seal enam hellitada. Eelmise aasta fairy tale nii või teisiti ei kordu.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Täna siis eelmise hooaja avapoolajal suurüllatuse põhjustanud Hoffenheimiga mäng. Neid võiks viisakuse pärast ikka võita kah, mis seal enam hellitada. Eelmise aasta fairy tale nii või teisiti ei kordu.
                              seda näitab praegu eurosport 2 Bl kanalil, mis on eloni digi tvs 122 kanal ja tasuta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                                seda näitab praegu eurosport 2 Bl kanalil, mis on eloni digi tvs 122 kanal ja tasuta
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X