320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaja algus siis ilusti kihva keeratud. Sealt võinuks kolm punni ikkagi ära tuua ju :/
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      No mängupildi järgi oli hea, et sellegi saime. Ma ei kujuta ette mis siis saab kui Primadonna ja Klo..t terveks saavad. Kolm ründajat kes ei skoori...vaikne nohikust Horvaat ja mingi noor naga. Ei tea mida Gaal küll mõtleb. Tänane mäng oli küll ülim saast ... eks mingi kolme vooru pärast saab põhjapanevamaid järeldusi teha.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Uus taktika tahab veel natuke harjumist. Rünnakud algasid põhiliselt läbi Pranjici ja Altintopi. Parem äär jäi kuidagi varju. Baumjohannil ei läinud ka eriti hästi, tuleb ikka Ribery´d oodata. Mind üllatasid kõige rohkem Olic ja Badstuber. Olic tegutses igal pool ja üritas palli võidelda, samas kui Gomez enamasti ainult ootas sööte. Badstuberilt oli kaitses päris hea tegutsemine.

        Kommentaar


          Mark van Bommel suutis varba ära murda ja peab nüüd kuu aega jalgpallist eemal olema. Kapten kohe auti, kes asekapten meil on?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Philipp Lahm.

            Kommentaar


              Õigus jah.

              15.08.2009 Bayern Munich v Werder Bremen
              Kohe siis ka maiuspala tulemas. Eelmine aasta just parimad mälestused pole sügisringi mängust Werderi vastu.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Ma vaatan, et Christian Lell on Bayerni teise võistkonda langenud. Teenis 3. Bundesligas punase kaardi kah. See ka, et karikasarjas on järgmiseks vastaseks Rot-Weiß Oberhausen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Õigus jah.

                  15.08.2009 Bayern Munich v Werder Bremen
                  Kohe siis ka maiuspala tulemas. Eelmine aasta just parimad mälestused pole sügisringi mängust Werderi vastu.
                  Kõigi eelduste kohaselt peaks Werder olema ka päris tige herilane peale kaotust Frankfurtile

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Pikalt Demichelis väljas on? kuskilt jäi nagu silma et läks katki.

                    E: ahah, kuni paar kuud.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      Pikalt Demichelis väljas on? kuskilt jäi nagu silma et läks katki.
                      6-7 nädalat läheb aega tema paranemiseni. Vähemalt rynnakule on oodata tugevdust paranevate Klose ja Ribery näol. Klose puhul muidugi ei saa liiga kindel olla, et ta paranedes kohe ka platsile pääseb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Mark van Bommel suutis varba ära murda ja peab nüüd kuu aega jalgpallist eemal olema. Kapten kohe auti, kes asekapten meil on?
                        Super uudis. Peaks mingi ilgej ama olema kui nüüd Anatoli põhisse ei saaks.
                        Esimese ringi tuemuse üle ma küll ei nuriseks. Hoffenhaim on kõva sats see aasta, vähemat esimese poole jagu. Aga mängupilt oli tõesti Bayerni standardite järgi kesine. Aga jah, Anatoli, Ribery, Tony, Klose platsil võiks seda taset nauke tõsta. Samas Olic mlle siiski meeldib - töörügajat on vaja kui mäng muidu ei suju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Olic tegutses igal pool ja üritas palli võidelda, samas kui Gomez enamasti ainult ootas sööte.
                          Sellised need ründajate rollid kord on: Olic on see tööhobune ja Gomez omakorda konsentreerub enamjaolt kastis ärasuskamisele.


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Ma vaatan, et Christian Lell on Bayerni teise võistkonda langenud. Teenis 3. Bundesligas punase kaardi kah.
                          Selle lisaks, et Lell andis hea stiilinäite enda oskustest, reservmeeskonnal läheb ka nii muidu hästi: Carl Zeiss Jena vastu kaotati ainult 0-6 ning sedasi kolme mängu järel Scholli hoolealustel on juba üks luksuslik punktike olemas ja väravatevahe mõnusad 1:9.

                          Kommentaar


                            Kas keegi suudab ka mingeid konkreetseid fakte esitada, miks peaks Anatolit MvB-le eelistama?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Ma ei usu, et konkreetseid fakte on olemas. On minu arvamus mängijatest, mille põhjal MvB peaks mängima kuskil Eredivisie keskmikus satsis. Mees on liiga vana.
                              Samas peab mainima, et selle hooaja liikumised olid mehel päris kobedad ehk kutt on heas vormis.
                              Aga kindlasti Tolikust nõrgem füüsiselt nii maas kui õhus. Omab väikest eelist loovuse osas, aga mina eelistaks momendi kaitsepaari ette kedagi väga kaitsvat ja jätaks loovuse teistele mängijatele.

                              Kommentaar


                                Minule tundub, et Timol on paremad kauglöögid kui Van Bommelil ja kaitsvale keskpoolikule on see hea omadus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X