320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui negatiivses tabeliseisus midagi positiivset näha siis HSV, Huntide ja Werderiga juba mängitud. Tulemusi on saadud igalemaitsele. Milles asja positiivsus? Vähemalt on poolte eeldatavalt raskemate vastastega esimene kohtumine peetud.

    Kommentaar


      Täna on väikest viisi tõehetk saabunud, näeme ära oma olukorra teiste tippudega võrreldes.
      Eelaimdus on hea, usun meie võitu.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Täna on väikest viisi tõehetk saabunud, näeme ära oma olukorra teiste tippudega võrreldes.
        Eelaimdus on hea, usun meie võitu.
        Arvestades olukorda kus umbes kaks nädalat tagasi oli Juve laatsaret suurem kui väljakule jooksvate meeste hulk siis ma tõehetke eriti ei usu.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Ribery oskab ikka inimesi välja vihastada. Ma arvan, et van Gaal sõimab ta näo poolajal juba korralikult täis. Kurat, mees kotib kaks kaitsjat ära ja kui piisab vaid taha posti palli veeretamisest, otsustab ta selle üle Buffoni tõsta...
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Kahju et Robben vigastada sai

            Kommentaar


              väga palju praaki esimesel poolajal
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                tra, need itaalased on ikka erilised väärakad .. viga vea otsa.
                vaene ribery
                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  Kui peaksjuhtuma, et Juve ühe ära kobistab, siis pole muud süüdistada, kui ründajate suutmatust väravaid lüüa.
                  Nii palju pealelööke ja reultaat null.
                  Kaitsjad tuleks tõesti rahule jätta, nagu Butt ütles.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    92 minutit elust raisatud.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Täiesti mõttetu...
                      Kas siis ainult Bayerni mängijad on nii kehvad, et ei suudeta muud, kui palli äärelt äärele kõigutada? Mitte midagi mõistlikku ei tehta.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Pole mina selliseid kriitilisi fänne kuskil kohanud kui Bayernil siin. See oli sehr gut spiel ja säiltab kõik lootused edasiminekuks.

                        Kommentaar


                          Kurb on aga see, et Robbenil on Van Gaali sõnul midagi ganz kaputt. See aga on paha lugu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Pole mina selliseid kriitilisi fänne kuskil kohanud kui Bayernil siin. See oli sehr gut spiel ja säiltab kõik lootused edasiminekuks.
                            Ju nad arvavad,et Bayern on mingi tippklubi.

                            Kommentaar


                              Sinu jutust tuleb välja, et Stuttgart on rohkem tippklubi, kui Bayern? On see tegelikult nii siis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Pole mina selliseid kriitilisi fänne kuskil kohanud kui Bayernil siin. See oli sehr gut spiel ja säiltab kõik lootused edasiminekuks.
                                Kalmaaril ja boobekil ei tundu olevat reaalsusetaju. Esimesel poolajal mõistagi piisavalt olukordi, et kasvõi ühest oleks võinud sisse susata. Kuid nii üldpildis viik pole siiski maailmalõpp veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X