320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liiga noor oli...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Miks Milan selle venna üldse ära pidi laskma...
      Sest laenulepingus oli sees ka klausel, mis ta kindla summa eest ära lubas lasta. Milan arvas, et Bordeaux seda 15 miljonit kindlasti kuskilt kokku ei kraabi, aga tutkit, brat.

      Kommentaar


        Vittu,mis mäng:s 10 kesi sealt tuleb saun:s persse küll.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Normaalne tulemus. See ongi elu.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Mina kui kodukootud jalgpalli spetsialist kes ei jaga midagi taktikast ega suuda analüüsida vastasvõistkona vastumängu , esimest poolaega ei kommenteeri.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Mina kui kodukootud jalgpalli spetsialist kes ei jaga midagi taktikast ega suuda analüüsida vastasvõistkona vastumängu , esimest poolaega ei kommenteeri.
              Sa ka ei väsi sellest.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Mnjah, eks siin võib tegelikult kommenteerida küll. Mülleri noorus ja kogenematus sai karistatud ja jumal tänatud, et sellises suhteliselt väheolulises mängus

                Kommentaar


                  Ülioluline võit kodus,aga vääääga raskelt see tuli,esimese väravapuhul,mille Robben lõi tundus olema kerge suluseis,aga õnneks lipp ei tõusnud ja värav loeti ja lõpupoole andsime päris head torm tuld,mis tõigi värava lõpp hea kõik hea.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    käisin vaatamas seda kohapeal, ülisuper elamus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Ülioluline võit kodus,aga vääääga raskelt see tuli,esimese väravapuhul,mille Robben lõi tundus olema kerge suluseis,aga õnneks lipp ei tõusnud ja värav loeti ja lõpupoole andsime päris head torm tuld,mis tõigi värava lõpp hea kõik hea.
                      Robben selle värava löömisel nüüd küll suluseisus polnud.

                      Müstilise eksimuse tegi aga kohtunik siiski kui luges Frankfurti värava autorile Alex Meierile suluseisu kui too oli üks-ühte pääsenud. Kordust nähes pidin tõdema, et see nn suluseis kandideerib BL-i hooaja kõige julmemalt ära võetud olukorrale.

                      Samas, Bayern oli ründavam pool ja vääris kindlasti võitu. Eintracht sai esimest korda löögile alles 60. minutil kui Alex Meier nad juhtima viis. Enne seda oldi terve mäng oma poolele surutud.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Põhiline probleem meil ongi vist hästi kaitsva vastase vastu palli väravasse sokutamine.
                        Olgem ausad, ka Juventuse vastu surusime, aga palli väravasse ei saanud, kuigi Mülleril oli mitu head võimalust, rääkimata Ribery omast.

                        Vähemalt saime kolm punkti ja liigume liidritele ligemale.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Natuke koomiline on ikka kui meeskonnas, kus on Gomez ja Toni peab kastanid tulest välja tooma Van Buyten Positiivne arvamus Müllerist muidugi lööb järjest rohkem kõikuma, Bordeaux'i vastu vead ja see kord siis Eintrachti vastu simuleerimised. Üldiselt tunub Bayerni ründeliin endiselt impotentne.
                          Last edited by Kurat; 25.10.09, 15:03. Põhjus: Parandatud ;) Tänud Mask

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Väike parandus: Bordeaux vastu.

                            Kommentaar


                              Gomez, Toni ja Klose on liiga lühikesed ja nõrgad peamängus!
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Tuntud jalgpallispetsialistina,kes kõiki taktikaid analüüsib, ütlen küll, et tore tulemus vahelduseks!
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X