320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Võib konstanteerida fakti, et Bayerni vailedamatult kõige halvem mängija on Müller.
    Milleks selline finaalis põhisse... aru ma ei saa.
    duubeldan.
    Jalgpall

    Kommentaar


      No Müller ei saa ju nii halb ka olla, kui ta oma esimesel hooajal profina lõi 19 väravat ja andis 16 väravasöötu.

      Kommentaar


        Naljakas, isegi Goal.com lugedes enne finaali soovitati Van G. Barstuber kaitsesse panna ja äärde see Conteras või mis ta nüüd oligi, tõenäoliselt oleks veits kiiremad jalad olnud.
        Aga ma ei tea, kuidagi ka Bastian jooksis nii mentaalselt kui füüsiliselt kinni, a nagu Müllerit vahest niipalju tänu sellele ei süüdistakski, vahest oleks aidanud Prajnici (või kuidas see nimi nüüd kirjutatigi) asendamine, Bommel mulle eile isegi meeldis, täpselt nii mustalt mängis nagu vaja,tiba jättis ka kaitsjaid liiga üksi. Aga no mis sa teed, elu selline, et eile ei läind nii kõik nagu pidi ja eks võib nüüd edaspidi spekuleerida andmata käe teemadel ja itaalaste vandenõust Ribery puhul aga see pigem suu soojaks, .
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Positiivne on Interi ja Bayerni teemasi lugeda ja veednuda, et neis teemades ei kirjuta ei gloryhunterid ega delfi spetsialistid. Väga kosutav!

          Kommentaar


            Eks need tõelised Glorykate klubid olegi ManU, Chelsea, Real Madrid ja Barca.

            Pole megaoste toimund, ple midagi imestada veel.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Kõige kurvem on muidugi see, et saksa tiimid (jalgpall) on viimasel ajal pidevalt turniirivõidust ilma jäänud (seda juba alates Bayerni 2001. a. võidust - 2002 MM, 2006 MM, 2008 EM, Leverkuseni kaotus Realile jne).

              Samuti oli minu hinnangul Van Gaali viga Badstuberi kasutamine äärekaitsjana, Contento on kiirem ja suudab ka ettepoole piisavalt mängida, Badstuber jäi aga kohe Maiconi vastu seisma; Altintopi oleks võinud asendada Pranjiciga jne. Nõustun sellega, et kaotuse tõi see 30 m vaba ruumi kaitsjate ees, sest suhteliselt tõenäoline on, et normaalne ründaja tõmbab kaitsja lohku kiiruse peal.

              Järgmine hooaeg tuleb huvitav, sest keegi peab keskväljal ruumi tegema Kroosile ning ehk on selleks lõppude lõpuks MvB. Bayernile oleks vaja lisaks äärtele ühte tüüpi keskele, kes suudaks palliga ka edasi liikuda, mitte vaid kaitsjatele tagasi sööta, kui mees vastu tuleb.

              Aga Ribery jäämine tähendab seda, et ehk tuleb suuri nimesid juurde

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Eks need tõelised Glorykate klubid olegi ....... Real Madrid ............

                Pole megaoste toimund, ple midagi imestada veel.
                Mina kui Reali fänn ootaksin küll põhjendust, mille põhjal seda väidetakse aga seda siis Reali teemasse paluks?
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  No Müller ei saa ju nii halb ka olla, kui ta oma esimesel hooajal profina lõi 19 väravat ja andis 16 väravasöötu.
                  Kiitus talle selle eest, kuid panna mees finaalis põhisse, kes juba poolfinaalis jalga väristas ja 100% olukorrad löömata jättis?
                  Teise poolaja alguses oli tal supervõimalus viigistada, kuid JÄLLE ta luhtas selle.
                  Finaalis võinuks ikka kogemustele rõhudes kas või Klose ette möllama panna.

                  Nõustun ka sellega, et Contento oleks äärekaitses rünnakul tõhusam olnud.
                  Badstuber jääb ikka natuke ründevaasis hätta, samas Diego-poisu on end koos Ribery'ga ka rünnakul tõestanud.
                  Badstuber on hea mängija, kuid võinuks selles kohtumises pigem keskel olla.

                  Loodame siis tarkadele ostudele sel aastal, mitte Pranjic, Braafheid, Timo stiilis üleminekuid.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Loodame siis tarkadele ostudele sel aastal, mitte Pranjic, Braafheid, Timo stiilis üleminekuid.
                    Ega neil tegelikult midagi niihullu ka ei olnud. Kui ikka korra kuus üheks mänguks tanki visatakse siis head nahka sealt ei tule. Sama võib öelda Altintopi kohta.

                    Mina muidugi loodan, et Shvaini ludorvnikute vastu vahetatakse, aga tal on vist hea posija kes tema oskamatuse mingisuguse udulooriga ära varjab. Ei mõista mina miks kõik orgasmist oigavad kui ta korra mängus palli puutub...ei mõista...
                    keskpärane saast ju.

                    Üldiselt ma arvan,et ostateksa mingi "vinge" puurilukk ja mingi tundmatu jorss keskväljale pinki nühkima ja ongi kõik mis hilissuvel toimuma saab.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Tule mingi mõistliku argumendiga järgmine kord.
                      Nojah..ära sa said

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Nojah..ära sa said
                        Ei näe küll, kuidas aga eks see jäägu siis su niiske driimi põhjustajaks.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Rensing ja Görlitz on nüüd viisakalt minema saadetud.

                          Kommentaar


                            Ottl pidavat ka mineja olema.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kui Ottl ja Lell ja ka peaksid lajkuma, siis olekski parajalt ruumi mõne uue tasemel mängija jaoks.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea kust need Ottli ja Lelli lahkumisjutud pärinevad kuna minuarust nad pigem nühiksid pinki kui hea elu pealt ära läheksid. Pealegi on laenult saabumas veel hunnik tüüpe kelledest ainult Toni lahkumine on 100% kindel.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X