320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ribery jäämine hea uudis, kuna mänge on bayernil arvatavasti ka järgmine hooaeg palju, siis on hea tõde, et Altintop sobib väga hästi Riberyd asendama...

    Ise arvana, et tuleb mingi 1:0 või 2:0 Bayernile, kuigi kõik välismaa väljaanded peavad Inter-it favoriidiks ainult barcelona ja Chelsea alistamise järgi...

    Arvan, et palju selles mängus oleneb ka õnnest, kellel joppab ja kel mitte....

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      Milito 1-0 vs ROMA = TIM CUP

      Milito 1-0 vs Siena = SCUDETTO No 18

      MILITO 1-0 vs Bayern = CL

      Tuld saksmannidele hahaa!

      Pelgalt minu arvamus..
      geenius!!!

      Kommentaar


        Lööme kindlalt ühe ära.

        Müller... tubli poiss tõepoolest.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          OK krdi makaronid,aga kaiteliin on meil tõeliselt amatöörlik ,eks järgmine aasta siis uuesti.

          Inter on suurepärane kontrate võistkond,aga kui see töötab,siis miks mitte.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Võib konstanteerida fakti, et Bayerni vailedamatult kõige halvem mängija on Müller.
            Milleks selline finaalis põhisse... aru ma ei saa.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ei taha ega oska midagi öelda, nii lollilt on mängitud ja ei ole mitte kuidagi suudetud muukida seda Interi kaitset. Inter väärib võitu, kuigi nende mäng kohe üldse ei meeldi.

              Kommentaar


                Õnnestunud on mitu korda, ise ei suudeta realiseerida.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Mnjah...au võitjatele. Täna võitis kindlalt parem tiim ja erinevalt paljudest(tõesti ei saa aru miks) pean mina tänast Interi mängu briljantseks ja nauditavaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Mnjah...au võitjatele. Täna võitis kindlalt parem tiim ja erinevalt paljudest(tõesti ei saa aru miks) pean mina tänast Interi mängu briljantseks ja nauditavaks.
                    Mulle tundub, et see liigne Robbenile lootmine selle seisu tõi. Müller on viimasel ajal väga puujala mulje jätnud. Au tuleb kokkuvõttes ka Bayernile anda, tuldi ju läbi ussi kõige peenemate kohtade finaali välja. Suurepärane hooaeg, lihtsalt kirss jäi tordile panemata.
                    Last edited by Aílton; 22.05.10, 23:59. Põhjus: palju me siis üksteist ikka duubeldame:)
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Inter tegi eile igas elemendis meile ära. Eriti kaitses. Kahju. Ma isegi lootsin, et tuleb koju , aga hipid kaitseliinis rikkusid jälle kõik ära. Ka peab BL nüüd vist lisa CL kohast veel viieks aastaks suu puhtaks pühkima. Aga siin on siiski suurem süü teistel klubidel (/me näitab näpuga põlastavalt Stuti ja HSV suunas.) Nüüd siis MM ja siis algab ostu - müügi karusell. Kahte KORRALIKKU keskkaitsjat on vaja.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Inter tegi teile kontratega lihtsalt ära, nagu Barcelonalegi.
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          Suvel on vaja kahte päris kaitsjat, nagu boobek mainis.
                          Neile lisaks ühte omal tasemel parem- või vasakkaitsjat, kes Lahmi kombel rünnakule midagi juurde annaks. Badstuber seda ei suuda.
                          Siis on vaja lahti saada Klosest ja Gomezest, kelledest on kasu samavõrd palju kui kivikujudest.
                          Seega on ka paar päris ründajaid vaja.
                          Ülejäänud positsioonid on ju tegelikult täidetud.
                          Nojah.. üks loov poolkaitsja ka ehk. Selline Sneijderi tüüpi, ei teeks paha.

                          Hooaja võib eilsest hoolimata kordaläinuks lugeda.
                          Kodune duubel ja finaalis võiduvääriline etteaste, lihtsalt Müller + veel mõni olukord võtsid meilt võidu.
                          Tuleval aastal paremini!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            jah. seekord võitis parem meeskond ja see oli ainult enda süü, et ise parimad ei oldud. Selliseid koridore, nagu oli Interi kontratel ees, kus pall saab vabalt 30m ja rohkemgi veereda, ei tohiks anda.

                            Ja milleks hoida Mülleri sugust meest põhis, kui tast tolku seal ei ole?
                            Ühte ründajat oleks Olic'i kõrvale ja robbeni vahele veel vaja. Päris Päris ründajat. Ei mitte sellist nagu Toni, see oli üldse bayerni aegade halvim valik.

                            Ja kaitseliinist ei hakka rääkima, sellist neegritantsu nagu buyten milito ees tegi - kolmas liiga?
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Ka peab BL nüüd vist lisa CL kohast veel viieks aastaks suu puhtaks pühkima. Aga siin on siiski suurem süü teistel klubidel (/me näitab näpuga põlastavalt Stuti ja HSV suunas.)
                              järgmine aasta saavad selle koha niivõinaa.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Erilist pettumust isegi ei ole. Poleks ju keegi uskunudki, et nii kaugele jõutakse. Lõpus jäi puudu individuaalsetest oskustest. Hooaja võib lugeda igati kordaläinuks.
                                Et nüüd aga ka järgmistel aastatel Euroopas esirinnas olla, tuleb meeskonda kindlasti mõne tippklassist kaitsjaga tugevdada.
                                Aga Ribery jäämine on nüüd igatahes ametlik: http://www.fcbayern.t-home.de/de/akt...82af8b28c53ba8
                                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                                http://lisaaeg.wordpress.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X