320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müncheni Bayerni äss Franck Ribery naases kerge koormusega treeningule ning võib juba peagi naasta väljakule.
    Midagi positiivset vigastuste paranemisest peale eilse võidu. Loodame, et mees puhkas ennast ka vigastuse ajal välja ja on nüüd värske ja hea vormiga aitamaks võite noppida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Esimesel poolajal mängis keskkaitses ja teisel, kui sisse tuli Van Buyten, liigutati ukrainlane keskväljale.
      Kas see ei olnud mitte braafheiti sisse tuleku ajal kui Tymo liikus keskväljale? Tõesti väga hästi sai igastahes mõlemal positsioonil hakkama.

      Mülleri kohta ütleks et tal on puhkust vaja. Selles vormis mis ta oli eelmisel hooajal, oleks ta tänases mängus paar väravat löönud... nüüd tõesti ta küll mängis OK, aga mitte piisavalt hästi. Usun et keegi ei vingunud kui ta välja vahetati.

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Kas see ei olnud mitte braafheiti sisse tuleku ajal kui Tymo liikus keskväljale? Tõesti väga hästi sai igastahes mõlemal positsioonil hakkama.

        Mülleri kohta ütleks et tal on puhkust vaja. Selles vormis mis ta oli eelmisel hooajal, oleks ta tänases mängus paar väravat löönud... nüüd tõesti ta küll mängis OK, aga mitte piisavalt hästi. Usun et keegi ei vingunud kui ta välja vahetati.
        Vaatasin poole silmaga aga loogiline oleks kui Van Buyten sisse toodi ja Altintop välja võeti, et Tymo poolkaitsesse liikus. Braafheildi sissetulekuga liikus minu mäletamistmööda Pranjic äärele Mülleri asemel. Vähemalt viimaste väravate rünnakutel oli Pranjic väga kõrgel ja aktsioonis.

        Kommentaar


          See oli peen, mis Pranjic tegi enne Tymo väravat.
          Oli vist Pranjic see, kes kaitsja jalgevahelt ära kottis?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Vaatasin poole silmaga aga loogiline oleks kui Van Buyten sisse toodi ja Altintop välja võeti, et Tymo poolkaitsesse liikus. Braafheildi sissetulekuga liikus minu mäletamistmööda Pranjic äärele Mülleri asemel. Vähemalt viimaste väravate rünnakutel oli Pranjic väga kõrgel ja aktsioonis.
            Nu mina usun,et Müller tunneks ennast koos Klosega paremini ees kui äärtel oleksid Robben ja Ribery,aga seee minu arvamus.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              tänases karikaloosis saime siis vastaseks Stuttgarti, ainukene paar selles voorus, kus omavahel Bundesliga klubid.

              Kommentaar


                Algselt postitas martki Vaata postitust
                tänases karikaloosis saime siis vastaseks Stuttgarti, ainukene paar selles voorus, kus omavahel Bundesliga klubid.
                Siiski ka selles mängus on Bundesliga klubid vastamisi 1899 Hoffenheim - Bor. Mönchengladbach

                Kommentaar


                  jep, jäi vist kahe silma vahele see

                  Kommentaar


                    Stutt täiesti võidetav. Et pole hullu.

                    Huvitav hakkab olema kui Ribery nüüd varsti tagasi. Kes siis platsile ei mahu?

                    Kommentaar


                      Eks siis Pranjic saab jälle jala sirgeks lasta vahetusmeestepingil.
                      Kuigi suht positiivse mulje jätnud, kui aus olla.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        olic kuueks kuuks audis..... pole sõnu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas reio Vaata postitust
                          olic kuueks kuuks audis..... pole sõnu

                          ehk sisuliselt out seehooaeg,kurb aga tõsi,aga loodame siiski varem platsil näha.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Loota ju võib, aga sisetunne miski pärast ütleb, et peale vigastusest paranemist see mees enam oma head vormi taastada ei suuda aga loodame, et ma pean oma sõnu sööma...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Eks siis Pranjic saab jälle jala sirgeks lasta vahetusmeestepingil.
                              Kuigi suht positiivse mulje jätnud, kui aus olla.
                              Väga positiivse mulje jätnud minumeelest ka.

                              Olic - ei oleks meile niikuinii väga palju kasu kui ta oma eelmise hooaja vormi ei leia. Minu arvamus ainult, aga loodan hetkel rohkem et meie ääred terveks saavad ja et Müller saaks ette minna oma koha peale tagasi. Kes seal veel lisaks on - pole hetkel nii väga tähtis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Gomezi puhul jääb alati selline mulje, et Van Gaal pole vist piisavalt vaadanud eelmise klubi mänge saamaks pihta ,millises süsteemis kutt kõikse paremini suudaks skoorida, ma võin muidugi eksida aga poleks esimene kord maailmas kui lihtsalt ei sobi sellesse mängujoonisesse,või on minu mõttetee liiga lihstameelne ?
                                LvG on mänge vaadanud ja saab aru ka, milline süsteem kõige paremini sobiks, aga ta ei soovi lihtsalt enda süsteemi ühe mehe pärast muuta. Aga minumeelest süüdistatakse taktikat liiga palju. Sellessuhtes, et kui sa oled näiteks väravast seitsme meetri kaugusel ja sul on pall jalal ning sinu ja värava vahel on üks kaitsja ja väravavaht, siis pole vahet mis skeemi järgi mäng käib, sinu ülesanne on lüüa värav. Ja just sellepärast, et ta ei suuda sageli häid võimalusi ära kasutada, ta mu lemmikmängijate hulka ei kuulugi. Kui jätad 1vs1 võimaluse kasutamata, ei ole mõtet mänguskeemi süüdistada ju.

                                Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                                Minu meelest toimib see 4-2-3-1 vaid siis, kui keskväljal on piisavalt kiired ääred, kes suudavad mängu laiali tõmmata ning teravusi luua. Praegu toimubki see, et sellest nn 3-liinist ei olegi kuskile edasi minna ning ehk tuleks proovida vähemalt Robbeni tagasitulekuni Müllerit teise ründajana (või veidi ründajast allpool).
                                Ma olen sellega täiesti nõus. Praegu ei ole kellelgi sellist kiirust nagu Robberyl. Ja kuna vähemalt Robben tõenäoliselt enne uut aastat ei naase, siis võiks van Gaal midagi taktika juures muuta minumeelest.

                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Olic - ei oleks meile niikuinii väga palju kasu kui ta oma eelmise hooaja vormi ei leia. Minu arvamus ainult, aga loodan hetkel rohkem et meie ääred terveks saavad ja et Müller saaks ette minna oma koha peale tagasi. Kes seal veel lisaks on - pole hetkel nii väga tähtis.
                                Selline tööloom nagu Olic kuluks ikka ära ju. Kõikide mängijate vajalikus sõltub vormist, ega kehvas vormis Robbenist poleks meile samamoodi kasu ju. Ma loodan, et Olici vigastus sunnib Bayerni juhtkonda rahakotiraudu avama ja ühe korraliku ründaja sisse tooma.


                                Aga täna siis mäng rumeenlastega. Bayern peab tegema kindlasti parema esituse, kui eelmine kord nende vastu mängides. Vaevalt, et Cluj mängijad kaks ja pool omaväravat löövad! Ja kui täna Bayern võidab ja teine mäng grupis lõppeb viigiga, on grupivõit kotis! Loodame, et Bayerni vormikõver läheb edasi samas suunas kus ta viimasel ajal liikunud on !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X