320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müller esialgu pingile jäetud. Sellist asja pole enam ammu näinud.

    Kommentaar


      Nu juhtub parimates peredes,aga ühesõnaga 21.45 kõik fännid sat1 ette ja üheskoos katsume võõrsilt 3p naaseda
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Gomez
        Hull. oleks ta natukene väravast eemal olnud, oleks pall raudselt üle läinud või siis latti ja sealt pall tagasi põrganud.

        E: Gomez taaskord. Kena assist Schweinilt. seekord lükkas Gomez vähe kindlamalt palli sisse.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Võtaks poolaja lühidelt kokku: Kontrollime mängu,aga lohakaks ei tasu minna,üldiselt peaks ära tulema,seega veel 45min
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            väga tubli, üks mees ilmselt pingutab oma nime pärast
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Kübaratrikk Gomezilt ja Müller. Kõik on ok,ainuke asi mis meele mõrudaks teeb Swaini kollane,millega tuleb Romaga mängus vahele jätta.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Kübaratrikk Gomezilt ja Müller. Kõik on ok,ainuke asi mis meele mõrudaks teeb Swaini kollane,millega tuleb Romaga mängus vahele jätta.
                Grupis esimene koht olemas. Parem puhkab nüüd, kui siis kui teda vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Grupis esimene koht olemas. Parem puhkab nüüd, kui siis kui teda vaja.
                  Nu vist veel pole essakoht.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Hea mäng Gomezi poolt, tuleb tunnistada !
                    Terve meeskond mängis suht kindlalt ja ega see Swaini puudumine järgmisest mängust suurt midagi ei tähenda. Bayernil vaja saada kahest ülejäänud mängust teenida üks punkt, et grupp võita, kui ka punkti ei tule, siis edasipääs on nii või naa taskus. Bayern löönud viimase kuue mänguga 16 väravat. Pole paha.

                    Kommentaar


                      Pigem võiks Bayern proovida kõik mängud võita: suurendab nii auhinnaraha kui ka meeskonna enesekindlust. Minu arvates on selle hooaja halva vormi "küllastuspunkt" läbitud, nüüdsest tulevad ainult võidukad esitused. Kui ka Bayern-dusel end rohkem ilmutab, pole BuLi tabelitipp enam kaugel

                      Kui Gomez oma vormi ja enesekindluse taastab, siis on kõik OK. Samas võib juhtuda, et tähtsa(ma)tes mängudes väriseb ta jalg ikka edasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kübaratrikk Gomezilt ja Müller. Kõik on ok,ainuke asi mis meele mõrudaks teeb Swaini kollane,millega tuleb Romaga mängus vahele jätta.
                        Võiks isegi oletada, et ta teenis selle kaardi tahtlikult, et knockout roundidesse oleks võimalik puhaste paberitega minna.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Järgmises mängus alles oleks olnud mõistlik siis see tahtlikult võtta. Siin küll ei olnud veel. 2 mängu ju veel ees kus võivad uued kollased juba tulla. Järgmine juba Roma, kus siis tegelikult oleks võinud kaardi ära võtta. Aga njah.

                          Mainiks siis ka viimase suurema uudise ära, et Saksamaa rahvusmeeskonna kapten Phillip Lahm pikendas oma lepingut aastani 2016. Minumeelest üks kindlamaid ja paremini mängivaid mängijaid üldse meil ja väga positiivne uudis!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Võiks isegi oletada, et ta teenis selle kaardi tahtlikult, et knockout roundidesse oleks võimalik puhaste paberitega minna.
                            Sat1 pealt nähtud intervjuus küll ei tundunud, et ta selle kollase meelega oleks võtnud. Sellise vea eest kollase andmine on üldse nali ja ta ise ka mainis seda. Pigem oli kohtuniku otsuses pettunud.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Bayerni mängu Borussia vastu näeb Eurosport 2 pealt ka? kava.ee -st ei saanud aru...

                              Kommentaar


                                Peaks näitama küll jah. Eile Schalke mängu vaadates reklaamiti Bayerni mängu Borussiaga "live" 'ina.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X