320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Peaks näitama küll jah. Eile Schalke mängu vaadates reklaamiti Bayerni mängu Borussiaga "live" 'ina.
    Just 16.30 kõik telekaette ja võtame järjekordse võidu
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      ei võta te midagi

      Kommentaar


        Võtame with ease.

        Kommentaar


          elame näeme

          Kommentaar


            Tõsiselt Butt hakkab vanaks jääma:S,aga "mängukaaslasi" tuleb hoida. Gomezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              vot milline värav kohe alustuseks

              Kommentaar


                esimesed kümme minti - Gomez tasemel Butt mitte tasemel

                Kommentaar


                  Can happen with anyone.

                  Kommentaar


                    2-1 siis poolajaks, Swaini realiseermianta penalt on ainuke sitt asi siit poolajast. 2. poolaeg tuleb samasugune või isegi parem meie poolt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      2-1 siis poolajaks, Swaini realiseermianta penalt on ainuke sitt asi siit poolajast. 2. poolaeg tuleb samasugune või isegi parem meie poolt!
                      Petttttttumus,täielik bulshit teise poolaja algus.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        oeh, lõpus vajusime liiga alla ja tuli see mida karta oli. 33 väravat lasta 11 mänguga endale lüüa on ikka liig mis liig.... ja aru ma ei saa mida see schweini seal vingus kogu aeg kohtuniku otsuste üle

                        Kommentaar


                          Mäng oli meie oma aga lasta kolmest võimalusest kolm ära lüüa on ikka liig. Lahm on ikka täielik eeskuju teistele, ilma mingisuguse närvita lõi värava. Lõpuks jäigi Swaini sisse löömata pendlast võit puudu.

                          Kommentaar


                            Njah pettumus endiselt,aga parem 1p kui mitte midagi,seekord päästis meeskonna kapten meid aga nujh kui sul 14 venda kasutada on siis....,endiselt leian,et oleks aeg mõelda uuele väravavahile,Butt ilmselgelt liiga vana juba.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Butt on ainuke, kes meid päästis hooaja algul. Las need paar mängu olla need kus ta ei suuda.

                              Kontrollisime mängu ja saime omad väravad löödud. Paari oleks veel vaja olnud. Kaitses - no tõesti vedas borussidel et kõik 3 ära lõid. Täiesti lambikad ka ju. Eriti esimene.

                              Meil lõpuks oli juba nii, et Lahm oli ründaja koha peal ja lõi värava ära ka paremini kui mõni meie ründaja oskaks. Gomez ikka veel tubli. Näitas tehnikat ja näitas et oskab tavalisi väravaid ära lüüa. Nõrk etteaste oli Prajnicilt, Tymo teine pool ja Ottl-lt. Muidu täitsa põnev mäng.

                              Kommentaar


                                niipalju siis ka veel e. butti fännidele lisada, et see oli esimene kord, kui ta bayerni särgis rohkem kui kaks väravat lasi endale bundesligas lüüa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X