320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolajaks 3:1 pärast 1:0 kaotusseisu jäämist. Väravad Müller, Kroos ja Gustavo. Esimesed 25-30 min ei saadud kuidagi mängu käima, aga edasi läks päris ilusti.

    Kommentaar


      Piisab mul 0:1 seisult korra kööki minna ja oh üllatust tagasitulles seis juba 2:1 Bayernile, ja poolajaks siis 3:1
      võiks arvata, et teiselpoolajal saab ka Martinez mängida aga eks näeb

      Kommentaar


        Gustavo värava juures peaks tsiteerima Kalev Kruusi reaktsiooni Tõnis Vanna legendaarsele väravale "Oiiooiiioiiiiii, võtke välja poisid, võtke välja!"

        Kena purakas umbes 25 meetri pealt postipõrkest sisse. Gustavo on hea olnud, üldiselt jah poolaja teine pool oli asisem Bayerni poolelt. Loodaks siis teisel poolajal gigahüpersupermegamees Martinezit ka näha. Saaks ülejäänud 10 meest siis varem puhkama saata .

        Kommentaar


          Algselt postitas arx20 Vaata postitust
          Piisab mul 0:1 seisult korra kööki minna ja oh üllatust tagasitulles seis juba 2:1 Bayernile, ja poolajaks siis 3:1
          võiks arvata, et teiselpoolajal saab ka Martinez mängida aga eks näeb
          Haha, kena, ma polnudki ainus. Mõni minut pärast kaotusseisu jäämist läksin kööki võileiba tegema ja kuulsin siis karjumist, et viik on majas - jooksin elutuppa ja vaatasin kolli ära. Mõtlesin, et no nüüd on rahulikum, jõudsin kööki tagasi ja juba jälle hakkas karjumine, et Bayern olla eduseisu haaranud... p*rse rsk

          Vähemalt Gustavo puraka nägin ära

          Kommentaar


            Algselt postitas arx20 Vaata postitust
            Piisab mul 0:1 seisult korra kööki minna ja oh üllatust tagasitulles seis juba 2:1 Bayernile
            Welcome to the club. Ei saa isegi leibasid teha, et mängu kõrvale haugata

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mõni minut pärast kaotusseisu jäämist läksin kööki võileiba tegema ja ...
              Mis kõik Bayerni fännid olid ühel hetkel köögis või? :P

              Kommentaar


                Haha, ja mina läksin peale Mülleri väravat läpparile akulaadijat tooma, kui Eurospordi kommentaatorid karjuvad, et Kroos sahistas võrku.

                4:1 Mandzukic, niiice!!!
                E: ja veel 5:1, võta välja välja PraS
                6:1 Schweinsteiger

                Tooge nüüd Martinez ka lõbutsema!

                Kommentaar


                  wee, uus Super Mario 4:1

                  ja juba 5:1... kui nii edasi läheb, tuleb 10 ära Müller siis segadusest

                  6:1, Swaini... 6 minutit, 3 väravat... mis ma just 10-st rääkisin

                  TOP OF THE TABLE ka siis

                  Kommentaar


                    Krdi lihtne ikka on neid väravaid lüüa. Kui nii edasi siis tuleb 13-1 ära .Sellist mängu lausa lust vaadata
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      v6imas v6imas
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        mis see oli???

                        Kommentaar


                          njah, Kroosi värav oli ka päris kobe, selliseid võiks rohkem lüüa

                          highlights

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            mis see oli???
                            Oli vaja korralikku väravatevahet, et Eintracht tabeli tipust välja lükata.

                            Kommentaar


                              Korralik tulemus.
                              Muretsema paneb natuke liiga ühekülgne mäng ikkagi.
                              Eks peab jääma lootma, et hoog ei rauge.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Uudiste kohaselt kaalub Bilbao võimalust bayerni kohtusse kaevata Martinezi ülemineku tõttu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X