320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Väga tore, kuid ma ei usu, et siin foorumis on selliseid kasutajaid, kes tulevad Bayerni teemasse, et jälgida kuidas mängu seis on. Ennem vaadatakse ikka neid live saite. Minut-kaks, mis sa kiiremini seisu siia toksid ei ole vahet. Saan aru kui livescorei update võtaks pool tundi, aga see info jookseb sinna ka täitsa kiirelt.
    Mul jookseb telefonis livescorei app jumala normilt ja on olemas ka flashscore.com.
    Eks sa tee, mis tahad, keelata ma sind ei saa. Lihtsalt tegin ühe vahemärkuse.
    Vabandan OT pärast.
    Ja mul on kunagisest nagu meeles, et Robben kutsus Sneijderit Bayernisse ja nad head sõbrad. Pead ei anna sel teemal.

    Ei mõelnud seda livescore updatet tegelt, vaid seda, et vahel livescore umbes, st ei lae ära jms. Vabandan sinu ees ka, veidi liiga ähmi täis läksin, eks ma teine kord enam nii ei tee Piis

    Kommentaar


      Robben kuulus Sneijderi gruppi vast ikka. Tema ju oli algkoosseisus, teine grupp oli siis pingimeestest. Ja lisaks, Sneijder kutsus Robbenit Interisse, seal pidavat kõik korras olema.

      // Lewandowski ikka täiega teemas.

      Kommentaar


        püha jumal, palun mitte Lewandowskit, ei ole vaja teda lihtsalt ! Kurat küll, nahhui me ostame mingeid kuradi aeglaseid koljateid olematu tehnikaga..

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          püha jumal, palun mitte Lewandowskit, ei ole vaja teda lihtsalt ! Kurat küll, nahhui me ostame mingeid kuradi aeglaseid koljateid olematu tehnikaga..
          No offence aga mees kes väidab, et Lewandowskil on sitt tehnika on vist Ansipi koduplaneedilt pärit.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            No offence aga mees kes väidab, et Lewandowskil on sitt tehnika on vist Ansipi koduplaneedilt pärit.
            Tekkis sama mõte. Aeglusese ja tehnika puudumisest Lewandowski puhul küll rääkida ei saa. Selleks on teil vb Pizarro.

            Kommentaar


              Kurat, vabandan Läksin lihtsalt veidi ähmi täis, sest soovitakse jälle ründesse tuua üks PUKK. Sooviks ründesse kedagi kiiret ja tehnilisemat. Läks veidi kontekstist välja, ei mõelnud, et Lewa on tehniliselt sitt, olen ise samuti Dortmundi mänge vaadanud ning ei väidaks seda elusees. Mõtlesin selle asemel just seda, millele ericbana tähelepanu juhtis, koguaeg on ründes ühte tüüpi mängijad, hetkel siis Mariod ja Pizarro... Löövad küll palju väravaid ja õhus fantastilised, aga pole just seda tüüpi mängijad, kes üksi ette võtaks. Ps siinkohal ei viita sellele, et Lewandowski ei suuda ette võtta, suudab küll ja väga kenasti. Oh jah, mida ma ikka sonin, igatsen Elberi tüüpi ründeässa <3

              Kommentaar


                Ma arvan, et Mandzukic ei ole ka teab mis puujalg, tehnikat on mehel küll ja küll- ma isegi arvan, et nad on Lewandowskiga küllaltki sarnased.. Aga jah see kolme tipptasemel ründaja omamine tähendaks juba ka koosseisus muudatusi- ründes või läheb keegi müüki sest, et vaevalt keegi neist tahab "kolmandat pilli" mängida.

                E: 24 juuli on sõpruskohtumine Bayern vs Barcelona (Münchenis) ja mängu tulu läheb heategevuseks! Arvestades, et Guardiola on siis juba peatreener, tuleb huvitav heitlus!

                Kommentaar


                  Mandzukic on selline enamvähem nagu siin eelpool mainiti. Ja hea oleks ka siin teemas mitte solvata vabariigi peaministrit.

                  Kommentaar


                    Blää, sitta see Gomez üldse mingi eirline puujalg on, vaadake youtubest klippe väravatest, ja see löök mis tal on nii mõlema jalaga on väga maailmaklass. Mingid lollid jutud et ei löö tähtsates mängudes ära, fakk kes lööks, loll mõtlemine lihtsalt, väikeste vastu löövad kõik rohkem väravaid. Gomeze realiseerimisprotsent on tasemel, mõlemad jalad kannavad, ma ei saa aru mdia veel tahta, kiirus poel ka mingi julm uim.

                    Kommentaar


                      Homme siis mäng Schalke vastu. Samas kui Müller ja Mandzukic jätkasid koondiste juures väravalainel, siis Schalkel on päris palju vigastusprobleeme. Vigastustega on puudu on Huntelaar, Marica, Afellay. Fuchs on mängukeelu all. Draxler tuli koondise juurest tõsisema gripiga tagasi ja mängimine on kahtluse all. Farfan on koos Pizarroga Caracases lennujaamas kinni, sest seal tekkisid mingid probleemid ja mõlemad jõuavad alles napilt laupäeval enne mängu Münchenisse.
                      Kui veel arvestada Schalke viimaste mängude vormi, siis teoreetiliselt ei tohiks Bayernil mingeid probleeme tekkida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        teoreetiliselt ei tohiks Bayernil mingeid probleeme tekkida teoreetiliselt.
                        Ära ära sõnu...Borissoviga ei oleks ka tohtinud probleeme olla CL'is aga tuli 3:1 kaotus Valgevenest.

                        Kommentaar




                          Samas mõned küsimärgid ikka on, Schweini & Ribery. Aga ei muretse, vaadates pinki.

                          Suurim telekava internetis. Üle 160 erineva kanali. ETV, Kanal2, TV3, TV6. Vali avalehele lemmikkanalid ja jaga häid saateid sõpradega! Filmid, sarjad, sport!


                          Esimest korda see hooaeg TV6 ekraanil Bayern.

                          Kommentaar


                            Kahjuks on viimasel ajal kuradima palju tegemist ning ei ole saanud Bayerni mänguga ennast kursis hoida. Kuna üritan siiski meistrite liiga jaoks ennast kõikide finalistidega kursis hoida, siis oleks paar küsimust, et äkki mõni Bayerni fänn viitsiks aega pühendada

                            1) Kuna Müller on äärele läinud, kas ta mängib, siis nn Inside Forwardid ja vahetavad tihti Kroosiga positsioone?
                            2) Mandzukici roll on Mario Gomeziga suhteliselt sama või on midagi muutunud?
                            3) Millal võiks oodata vanat kaitseliini tagasi?

                            Suured tänud, kes viitsib vastata mu küsimustele

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              1) Kuna Müller on äärele läinud, kas ta mängib, siis nn Inside Forwardid ja vahetavad tihti Kroosiga positsioone?
                              2) Mandzukici roll on Mario Gomeziga suhteliselt sama või on midagi muutunud?
                              3) Millal võiks oodata vanat kaitseliini tagasi?
                              1) Ta ikka mängib seal äärel valdavalt. Eks mingisugune rotatsioon mängu sees ikka toimub Ribery-Kroosi-Mülleri vahel, aga üldiselt on viimane siiski oma äärel ja toodab sealt igasugust erinevat maagiat. Kindlasti pole tegemist ju sellise klassikalise wingeriga, aga tema etteaimamatus muudabki ta nii efektiivseks seal.
                              2) Sama ikka. Lüüa väravaid. Ainuld horvaat rabab ühtlasi ka natukene rohkem tööd teha seal eesliinis. Kui Gomez ootas keskel palli enamasti, siis Manzukicit võib näha vahel ka äärel teistele tsenderdusi lükkamas.
                              3) Mida vana kaitseliini all silmas pead ? Kui Boatengi DvB asemel, siis seda on raske öelda. Belgia veteran on häid mänge teinud ja tundub, et praegu eelistabki Jupp teada Boatengile. Aga see võib ka ühe eksimuse ja mänguga muutuda ilmselt. Seega vastus on, et "Ainult Jupp teab".

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru miks neid mängijaid nii palju oli vaja ja siiani on veel juurde vaja kui ei tee vahetusi :S + pole ründeteravus üldsegi nii hea olnd kui võiks viimastes mängudes, näha oli kasvõi sellest kuidas Kroos ja Ribery närvitsend on.
                                Ja eelmistele siis tooks Mandžukić jumaldajaid natuke maa peale, imo peaks tal olema kirjas 1 assist. Ei ütleks et mingi julm keskväljamaestro oleks võrreldes Gomezega, eriti veel kuidas Gomez+Müller vahepeal koos töötasid juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X