320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib öelda, et sellisest Ribery viimasest söödust oli puudust tunda.

    Kui nüüd võimalikest vastastest rääkida, siis mina sooviks Galatasarayd. Mitte ainult sellepärast, et allesjäänud meeskondadest kõige nõrgem, vaid siis saaks ka Sneijderi ja Drogbaga arveid klaarida. Itaalia meeskondi ei tahaks, nendega sakslastel hästi ei lähe ja Barcat ka enne poolfinaali ei tahaks.

    Kommentaar


      Millal viimati Bayern 0:2 kodus kaotas?

      Kommentaar


        ptsi ma ei saa ikka rahulikult olla, mis kuradi saksa distsipliin, võite vi**u minna selle jutuga. Robben ikka suudab tähtsatest mängudes täiesti null olla. Ma ei tea, kodus tappa saada 0:2, esimene poolaeg täiesti meie ja Arsenal ikka lõi ühe ära.. ja teisel veel lasta üks ära lüüa, tra no tule taevas appi, mis toimub ?

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Millal viimati Bayern 0:2 kodus kaotas?
          0:2 kohe hoobilt ei meenu, aga oktoobris oli 1:2 Leverkuseni vastu.

          Kommentaar


            Kuskil vist nägin, et Bayern polnud enne tänast 52 mängu kodus kaotanud rohkem kui ühe väravaga.

            Kommentaar


              Kuhu jäi meie Xherdan? Miks lasti sellel Robbenil umbes peale 20ndat lambilööki ja isetsemist seal platsil mölutada? kaitses tegi küll tublit tööd, aga ikka mõtles, et läheb otsustab ise ära? Shaqiri oleks vähemalt isu täis olnud seal.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Ribery loovusest ja Schweinsteigeri rahust ja dirigeerimisest oi selgelt puudus täna. Gustavo oli hea kuid suure mängu kogemused oluliselt väiksemad. Järgmine kord CL Schwein-Gustavo keskel. Martinez kaartidega out. Ja Bayern ikka ei oska rahulikult mängida. Peab vaid tänama seda kiilakat äärel, kes Walcottile sulu võttis, mida polnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Võib öelda, et sellisest Ribery viimasest söödust oli puudust tunda.

                  Kui nüüd võimalikest vastastest rääkida, siis mina sooviks Galatasarayd. Mitte ainult sellepärast, et allesjäänud meeskondadest kõige nõrgem, vaid siis saaks ka Sneijderi ja Drogbaga arveid klaarida. Itaalia meeskondi ei tahaks, nendega sakslastel hästi ei lähe ja Barcat ka enne poolfinaali ei tahaks.
                  Kes veel itaalia klubidest 8 parema hilka said? Hetkel mälulynk 3 Hispaania 2 Saksamaa,1 tyrgi,ajhhh Juve ja Paris
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Ribery loovusest ja Schweinsteigeri rahust ja dirigeerimisest oi selgelt puudus täna. Gustavo oli hea kuid suure mängu kogemused oluliselt väiksemad. Järgmine kord CL Schwein-Gustavo keskel. Martinez kaartidega out. Ja Bayern ikka ei oska rahulikult mängida. Peab vaid tänama seda kiilakat äärel, kes Walcottile sulu võttis, mida polnud.
                    Täiesti 100% nõus see v6rdub sama nagu Messi oleks Barcast puudu
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Nurgalööke tuleb osata krt puhtaks lüüa, alati kipub sealt kärisema. See kiire värav saigi arvatavasti saatuslikuks ja tõmbas närvid lakke mängijatel vb ka Bastiani liiderlik olek oli täna puudu...igastahes, siit on küllaga õppida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        ptsi ma ei saa ikka rahulikult olla, mis kuradi saksa distsipliin, võite vi**u minna selle jutuga. Robben ikka suudab tähtsatest mängudes täiesti null olla. Ma ei tea, kodus tappa saada 0:2, esimene poolaeg täiesti meie ja Arsenal ikka lõi ühe ära.. ja teisel veel lasta üks ära lüüa, tra no tule taevas appi, mis toimub ?
                        Aiman, mida sa tunned. Päris piinlik sooritus Bayernilt tegelikult. Anda sellisest seisust Arsenalile reaalne võimalus veel edasi minna. Ok, aega oli 7 minutit, aga ikkagi. Töö oli Londonis suures mahus edukalt tehtud, aga siiski veel lõpetamata ja lõpuks pääseda edasi lihtsalt võõrsilväravatega, nojamh...

                        Loodetavasti tehakse sellest mängust omad järeldused ja kaks saksa rongi veerevad lõpuks ikkagi Wembley'sse.

                        Kommentaar


                          Palju ônne teile. Kahjuks ei olnud tàna seda suurt Bayerni vàljakul. Tegelt see kaotus tuleb teile isegi kasuks! Tuletage meelde mis tehti Milaniga peale esimeses màngus saadud sauna. Vôtsid ôppust oma vigadest ja korduskohtumine oli juba teise vaimuga. Edu teile edaspidiseks!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Aiman, mida sa tunned. Päris piinlik sooritus Bayernilt tegelikult. Anda sellisest seisust Arsenalile reaalne võimalus veel edasi minna. Ok, aega oli 7 minutit, aga ikkagi. Töö oli Londonis suures mahus edukalt tehtud, aga siiski veel lõpetamata ja lõpuks pääseda edasi lihtsalt võõrsilväravatega, nojamh...

                            Loodetavasti tehakse sellest mängust omad järeldused ja kaks saksa rongi veerevad lõpuks ikkagi Wembley'sse.
                            Ma ei taha sind s6imama hakata aga .. sel mängul omad p6hjused miks läks seekord nii Kuskil eespool on sellest juttu juba
                            Aga tunnistan ausalt ei tekkinud tunnet isegi enne mängu ja isegi 7min enne l6ppu kui l66di Arsenali poolt 2 värav et me laseks ennast outi lüüa 8 parema seast Kuigi näide oli olemas Interi põhjal aga Inglismaa pole Itaalia jne.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Mis kuradi põhjused ? Ma sooviks ka teada..
                              See pole mingi vabandus, et Ribery ja Schweini puudusid. Kodus peaks suutma kõigi vastu vähemalt viiki mängida. Bayern on suur klubi ja meil on kõik kvaliteetsed mängijad, ei saa öelda, et Schweini midagi ära siin oleks hoidnud, ennemgi koos temaga tappa saanud.
                              Minul oli küll hirm sees kui alguses juba sahistati, mul ei lähe kunagi meelest, mis Inter meiega tegi, mitte kunagi.
                              Järgmises voorus loodan, et tuleb Galatasaray, eilset nende mängu nähes küll mingit suurt sümpaatiat ei tekkinud. Kõige kirvem vastane julgen pakkuda et on Juve, samuti Real ja Barca muidugi, aga Juvet ei tahaks kohe kindlasti.
                              Fakt on see, et saime tappa ja kodus ei tohiks nii kehvalt mängida.

                              Kommentaar


                                Muide see oli kolmas kord sellel hooajal kui Martinez ja Gustavo kõrvuti mängisid (algusest peale) ja kaks korda on kaotatud (BATE ja Arsenal).
                                Nägin just mängujärgselt intervjuud Wengeriga ja ei teadnudki, et mees räägib peaaegu perfektselt saksa keelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X