320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuradi Hyypia Chelsea 2012 kevade bussiparkimistaktika. Sellised väravad ja nii palju õnne... Pole lihtsalt võimalik. Tõesti, Ribery'st oli puudus, vaatamata sellele, et Alaba tegi hea mängu. Kahju, et see hea seeria rikutud sai. Võimalusi oli, aga Leno oli ka väravas hea. Neueri seiklused lõpus olid ka huvitavad, lühiksema süütenööriga Neuer oleks võinud sealt lõpus isegi peale lajatada, lööki peaks ju olema tal . Hea hooaja alguse mängupilt on ka kadumas. Ja kaotusseisu jäämisest välja tulemine on tõesti nagu eelpool öeldud, suur probleem, peas on mingid jubedad errorid kõigil siis järsku. Ja no Sidney Sam on ka tore tegelane, tuleb vahetusest sisse ja mõni minut hiljem ei suuda minna nurgalöökigi andma, saan aru et kumm on töss peale 80' minutit, aga peale teist... see ajas küll natuke närvi, seis oli siis veel 1:1.

    Kommentaar


      liiga seisukohalt ülimalt tänuväärne kaotus, kui nii saab öelda.

      Kommentaar


        Mina olen ka väga rahul selle seisuga. Heameel ravimifirma poiste ja Sami Hüüpiä üle.

        Kommentaar


          Praeguse seisuga ei saa Gustavo ja Badstuber vigastuse tõttu DFB Pokalis Kaiserlauterni vastu mängida ja võib olla ka HSV vastu mitte. Kui Martinez terveks saab, siis on vähemalt korralikud asendused olemas.
          Üks asi, mis mõtlema paneb on see, et eelmine aasta algas Bayerni langus just nimelt novembris. Loodan, et mängijatele selline fakt ei meenunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Kuradi Hyypia Chelsea 2012 kevade bussiparkimistaktika. Sellised väravad ja nii palju õnne...
            Ei ole mõtet imo viriseda vastase taktika kallal. Kasutasid oma kontraid hästi ära ja eks ole üsna loogiline ka, et kui võõrsil juhtima lähed, siis enam ummisjalu ründesse ei torma. Bayernisugune meeskond peaks suutma ka sellise kaitse lahti muukida. Eile paraku ei suudetud.
            Ja ma nüüd Alabalt midagi eriti säravat küll ei näinud, kui aus olla.

            Aga ega maailmalõpp muidugi veel pole selle ühe kaotuse pärast. Seis liigas on endiselt hea. Nüüd vaja see ära unustada ja edasi minna. Täna oleks Martinezi loovust olnud keskel vaja. Et leida ootamatute ja leidlikute lahendustega käike. Nii irooniline kui see ka pole, siis midagi sellist suutis tuua ainult Neuer lõpus. Ülejäänud lükkasid üsna obvious sööte harjumuspäraselt nürilt.

            Kommentaar


              Minu arust on Bayernil alati bussiparkijatega suured suured raskused, ei ole seda loovust nii palju kui tahaks, siin ma kurat tahaks väga väga kritiseerida Toni Kroosi ja Bastit, kes küll jah oskavad ilusaid passe anda ja keskel palli keerutada, aga minu arust on Kroos ilmselgelt lihvimata teemant, kes viljeleb liigselt Barcalikku mängu, st ta keerutab seal nagu Xavi ja enamus sööte lähevad tagaliini, kus Boateng ja Dante loksutavad veidi palli ja siis jälle keskväljale, kust edasi otsitakse Riberyd või siis teiselpool Robbenit. Pm mis ma tahan öelda on see, et number KÜMMEt meil sellist klassikalist ei ole, loovat mängijat seal suure puki taga, kes võiks ise otsustada. Siin kohal juhingi tähelepanu sellele, et sinna oleks pidanud suvel tooma selle SUPEROSTU. Nii suurepäraselt sobiks sinna Agüero. Shaqiri võiks ka seal päris hea olla, aga noor härra on veel toores.
              Algkoosseis mulle ka ei meeldinud viimane mäng, Alaba vasakule ? no ma ei tea, lootsime, et Neverkusen ei suuda midagi ja küll keegi Mariole pea peale ühe ikka kuskilt virutab ? Mnjah, no mis teha, seis on endiselt hea ja võtame end kokku!

              Kommentaar




                Badstuber 2 nädalat? Gustavoga nii ja naa, võibolla jätab karika vahele.

                Gomez treenib tiimiga, tagasitulek pole enam kaugel. Heynckes välistas mängupraktika saamise FCB IIga, kahjuks, mis oleks esimene kord tal.

                Kommentaar


                  Võtaksin ka sõna siin tekkinud mängujuhi teemal. Minu arvates on Bayernil kasutusel nn vasakule nihutatud mängujuht ehk Ribery. Tema söödud ongi meeskonnas hetkel ütleksin, et parimad ja lisaks oma positsiooni tõttu saab ta ka ise ohtlikke läbimurdeid teha. Soov oleks, et kunagi mõne aasta pärast, kui Ribery kiirus hakkab vaikselt vähenema, siis liigutatakse ta keskele, kus ta saaks hakata klassikalist mängujuhti mängima. Tema sobiks sinna kõige paremini. van Gaal omal ajal tahtis Riberyd keskel mängima panna, aga siis ta keeldus kategooriliselt ja oli vist isegi mõnda aega treeneriga tülis. Loodetavasti näeb Ribery ise ka mõne aasta pärast, kui ta Shaq-ile enam kiirusega järgi ei jõua, oma võimalust just keskel.

                  btw. Gomez ja Bayern II kombinatsiooni kindlasti ei juhtu. Sealne treener on ju Mehmet Scholl, kes teda EM-i ajal ajal igasuguse kriitikaga pommitas.

                  Võiks hakata lõpuks standardeid harjutama. 15 nurgalööki ja 0 võimalust nendest.

                  Kommentaar




                    Pingil Neuer, Dante, Gustavo, Kroos, Müller, Mandzukic ja Weiser.

                    Vastastelt jäi silma Baumjohann, kes on ka mõned mängud meie särgis kirja saanud.

                    Kommentaar


                      Koosseisu vaadates loodan, et vastast väga ei alahinnata. Muide Robben on täna esimest korda Bayerni kapten.

                      Kommentaar


                        Lausa haletsusväärne, kuidas kommentaator Bayernit kiidab.
                        Erapooletu peaks olema.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Martinezit keskaitses on päris lahe vaadata
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Lõpuks siis 4:0 2x Pizzarro ja 2x Robben.

                            Pizzarro on nüüd kõigi aegade DFB Pokali väravalööjate edetabelis teisel kohal (26 väravat). Gerd Müller jääb siiski püüdmatuks oma 78 väravaga.

                            Kommentaar


                              Hamburgi skalp tuleb võtta.
                              Eriti juhul kui BVB viigiga leppima peaks.
                              Neuer keskväljale ja asi toimib koheselt.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Lähimate konkurentide tulemused olid vägagi sobivad, nii et on võimalus punktivahet 7 peale kasvatada.

                                Tänane koosseis:
                                Neuer - alaba, Dante, Boateng, Lahm - Gustavo, Schweinsteiger - Ribery, Kroos, Müller - Mandzukic

                                Pink: Starke, Rafinha, Martinez, Robben, Tymo, Shaqiri, Pizarro

                                Kommentaar

                                Working...
                                X