320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Kõige suurema tüki viis Wembly staadionilt koju Tolik.



    [/I]
    mnjaa, see pilt tuletab mulle seda legendi meelde.

    Kommentaar


      uuuuu, sain veidi siin fännid närvi ajada, mkay ma nüüd rahul endaga. ei ole asi robbeni 3-2 väravas, see oli juba varem, varem. kui see aasta nägin ma uudist, et manu ja bayern lähevad kokku, tundsin ma meeletut soovi näha bayernit purunemas manu surve all, soovisin näha hävitustööd.

      muide, suhtumise osas räägin ma baierlastest, mitte klubist endast.

      jah, võimu osas ma ei väida, et teie CL ja bundesi triumf on mingi luck või teenimatu, aga ma ei tunne ka sour grapes efekti. jah, ma oleks soovinud tegelikult näha real madridi asemel manu edasipääsu, kui siis ainult sealt hapud viinamarjad. ma oleks soovinud näha manut finaalis, aga mitte dortmundi vastu, kuigi eeldati et too on nõrgem tiim kui bayern ehk siis manul oleks suurem võimalus cl kotti panna, vaid bayerni vastu. minu silmis kõige vihasem battle champions leagues üldse. liverpool-milan, chelsea-barcelona ning manu-bayern.

      mulle lihtsalt üldse kohe ei meeldi, et just bayern võitis, ma ei saa sinna midagi teha. kuigi ma olin pigem rohkem barcelona vastu poolfinaalis kui teie, aga ma polnud kummagi poolt. barcelona oli üle visanud oma domineerimisega ning tiki-takatsemise ja busquetsiliku nokuveeretamisega, seetõttu soovisin ma hävitustööd ja seda me ka nägime - 180 minutit parimat hardcore anaalseksitamist üldse.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Rummenigge öeldu oli puhtast rõõmust, et üle 12 aasta suudeti taas see kuninglik karikas võita, pärast eelmist aastat, kus kõigest jäi puudu nii vähe. Kui Bayern ei respekteeriks Stuttgarti, siis oleks korraldatud jälle üks korralik pidu Marienplatzil.... aga kuna kohe nädala pärast on tulemas DFB-Pokal, siis otsusta see ära jätta.
        sest sina tead, mida rummenigge sellega mõtles..

        Kommentaar


          Ülimalt hea meel, et välismaa lemmikklubi jälle CL võidukarikat pea kohal hoiab. Eelmisest korrast ju juba tükk aega möödas. Ja lisaks ülimalt hea meel, et Lahm ja Schweinsteiger ühe suurvõidu enda nimele said. Väga palju olen koos nendega kaotusvalu tundnud, igasugused MM, EM ja CL pool- ja päris finaalide kaotusi on kuhjaga olnud. Nüüd lõpuks said paljud suurepärased mängijad esmakordse suurvõidu!

          PS. Bayerni fänn aastast 1990. Vabandan ka, et ma finaalis selle superlahe Dortmundi poolt ei olnud, sest kõik valged jõud ja progressiivne maailma oli ja on ju jäädavalt Dortmundi poolt :-)
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Jep, õnneks ei läinud Lahmi & Schweiniga samamoodi, nagu Ballackiga.

            Kommentaar


              Ma ei viitsi siin hakata vaidlema.

              CL trofee on õnnelikult jõudnud kohta, kuhu see kuulub - Münchenisse



              Lisaks Juppile suutis Schweinsteiger panna ka Bayerni ühe presidentidest tantsima, sellist asja ei näe just tihti



              Ajaa, lisaks olevat laupäeval vastu pühapäeva linna peale võitu tähistanud 150 000 Bayernlast. Uhke värk

              Kommentaar


                Käivad jutud, et Ribery olla CLi karikat rüvetanud: Olevat karika ja oma naisega grupikas voodis olnud.

                Kommentaar


                  Ei saa aru inimestest, ega karikaid ei anta väiksema rahakoti eest või sümpaatsemate mängijate eest... Praegul jääb mulje nagu suur "kuri" bayern oleks "väiksele" sümpaatsele Dortmundile liiga teinud, blabla.. No krt, Bayern tahtis seda karikat täpselt samapalju ja ärge tulge siin pasandama, et ei vääri, saan aru et jääb kibe maik suhu kui finaalis tala saad jne aga sellepärast ei pea vastast "pasaga" üle loopima... kes on ka palju vaeva näinud, et see karikas lõpuks riiulile saada.
                  Ja ei ole sellel Riberyl ka häda midagi, võib tunduda jah, et ilge mölakas aga tegelt kes teab siis pigem nalja mees rohkem. Mees on lihtsalt hingega asja juures ja võib väljakul vahel kergelt närvi minna kui keegi tema plaane nurjab, ega Lewandowski isegi parem ei olnud finaalis...
                  See tekst oli siis mõeldud nendele kibestunud inglise fännidele siin teemas kes ei suuda ikka veel leppida Bayerni võiduga millegipärast.

                  Kommentaar


                    Oot, kes üldse on rääkinud, et Bayern ei vääri seda karikat? Pole nagu silma hakanud.
                    Ahjaa.. ma Bayerni toetajana sellisele trollimisele üldse ei vastaks, naudiksin lihtsalt võitu - milleks end närvi ajada?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Okei otseselt on seda välja õelnud ainult üks isik, mitte küll siin teemas..
                      Ja Bayerni toetajana Lihtsalt ajab närvi kui inimene tuleb siia oma viha välja elama, tehku seda mujal.. edaspidi üritan vähem debiilsustele vastata..

                      teemasse kah: Ribery tõenäoliselt pikendab lepingut kuni 2017a. Kickeri andmetel.

                      Kommentaar


                        http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/5652
                        Järvela tõmbas full retardiks.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Ma ei saa tegelikult päris täpselt aru miks Bayerni pooldajatele see artikkel nii vastukarva on, eriti selles osas, et seal nähakse Järvela poolt mingit Bayerni solvamist. Tegelikult ei ütle Järvela selles artiklis ju Bayerni kohta mitte üht halba sõna. Ta lihtsalt nendib, et ootamatult on saanud BVB-st paljude lemmik ning kuna Bayern juhtus olema see meeskond, kes BVB-d võitis, siis sattusid nad ka halba valgusesse.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mongol Vaata postitust
                            http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/5652
                            Järvela tõmbas full retardiks.
                            Mitte Ott, vaid Õhtulehe kommentaator jah tõmbas full retardiks.

                            Lisaks. Kallid inimesed, kes ütlevad, et Bayern on kõige vihatum klubi, siis palun käige Münchenis ja veel mõnes suure jalgpalliklubiga linnas. Mida näete? Müncheni tänavatel on alati mitu inimest, kes kannavad Bayerni särke. Kölnis, Berliinis jne. ei näe kedagi selle linna klubi särki kandmas.

                            Kommentaar


                              Siin ei ole midagi arutada. Võitis ju tugevam ja parem. See, mis tulevikus tehakse( Götze, lewa) ei puutu ju asjasse. Nende satside omavahelised jõuvahekorrad on olnud paigas. Olen täiesti kindel, et kui selline finaal oleks toimunud eelmisel kahel aastal oleks sellest võitjana väljunud Borussia, sest nad olid mõlema hooaja vältel Bayernist paremad. Aga finaal toimus praegu ja pigem on imetlust väärt Bayerni tõus uuele levelile see hooaeg. Ja seda ilma ühegi tõsiselt suure staari muretsemiseta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Ja seda ilma ühegi tõsiselt suure staari muretsemiseta.
                                Martinez pole mitte vähetähtis lisa. Mehe statistikat vaadates on just tema üks Bayerni eduka keskvälja olulisi arhitekte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X