320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ja aga otseselt staar ta ka ei olnud, mees tõusis alles siis esile kui Bayern ta eest suurt summat oli nõus maksma, isegi Beckenbauer ei teadnud seda meest vähemalt keskmisele jalka huvilisele oli see võõras nimi, arvan.

    Kommentaar


      Algselt postitas arx20 Vaata postitust
      isegi Beckenbauer ei teadnud seda meest
      Pole argument, keiser on juba pikemat aega veits seniilne .

      Kommentaar


        Kui Lewandowski peaks tõesti Bayerniga liituma, siis peab küll tema praegusest agendist lahti saama või laskma tal Sammeriga natuke tõsist juttu rääkida. Tüüp lihtsalt kogu aeg kuulutab kuskil, et Lewandowski lahkub kindlasti, Lewandowski tahab ainult sinna, nüüd küll Lewandowski lahkumine kindel jne. Vähemalt mängija ise on meedias siiamaani professionaalselt käitunud. Aga see kõigest minu arvamus.

        See on päris lahe võimalus, kui oleks vaid ise kohal olnud: http://en.iwasthere.uefa.com/

        Kommentaar


          Algselt postitas KID Vaata postitust
          See on päris lahe võimalus, kui oleks vaid ise kohal olnud: http://en.iwasthere.uefa.com/
          Ohooo, see on tõesti päris hea. Pole paha rsk
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Ja seda ilma ühegi tõsiselt suure staari muretsemiseta.
            srsly... te maksite ~73 mln euri uute mängijate eest... Tasememuutus oli üsna kohustuslik pärast sellist summat. Ei leia endas mingit respecti tunnet selle vastu... Ikka üsna jõuga mitte niivõrd nõuga võetud tasememuutus. Dante deal mulle meeldis though.

            Kommentaar


              Selles suhtes on see ütlus ju õige, et ei muretsetud suuri staare. Martinez minuteada polnud Hispaanias mingi suur staar (võrreldes kõigi nende teistega) ja ei teagi kas ta praegu on. Mandzukicit teadsid vähesed enne EM-i ja keegi ei oodanud, et põhiründajaks saab. Dantet vist teati veel vähem. Selles on õigus, et Shaqiri peaks küll tegelikult šveitsis suur staar olema.
              Aga jah, minu arvates igati targalt ostetud. Ma poleks oodanud, et ükski neist põhimängijaks saab enne lõppenud hooaega. Kui siis ainult Martinez, aga lihtsalt selle 40 miljoni tõttu.

              Muuseas Bayern peab Schalkele 5 miljonit maksma, sest Neuer tuli CL võitjaks. Mingi selline punkt ta müügilepingus olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                srsly... te maksite ~73 mln euri uute mängijate eest... Tasememuutus oli üsna kohustuslik pärast sellist summat. Ei leia endas mingit respecti tunnet selle vastu... Ikka üsna jõuga mitte niivõrd nõuga võetud tasememuutus. Dante deal mulle meeldis though.
                Haha ja seda räägib reealselt ManU vapiga tegelane. Ebareaalne

                Ma loodan, et kellegi õhkuvisatud hüpotees, et nüüd hakkavad gloorikad ManU pealt Bayerni fännamisele kolima paika ei pea...

                Kommentaar


                  Bayern ongi saksa ManU.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KID Vaata postitust
                    Kui Lewandowski peaks tõesti Bayerniga liituma, siis peab küll tema praegusest agendist lahti saama või laskma tal Sammeriga natuke tõsist juttu rääkida. Tüüp lihtsalt kogu aeg kuulutab kuskil, et Lewandowski lahkub kindlasti, Lewandowski tahab ainult sinna, nüüd küll Lewandowski lahkumine kindel jne. Vähemalt mängija ise on meedias siiamaani professionaalselt käitunud. Aga see kõigest minu arvamus.
                    Lewandowski tahabki, et ta agent niimoodi pasundaks, vastasel juhul ta enam Lewanowski agent poleks. Lewandowski tahab lahkuda suurema palga peale ja suuremasse klubisse. Dortmundi on ta algusest lõpuni vaid hüppelaukas pidanud (vähemalt mulje on küll selline jäänud). Agent annab meediale teada, et Lewandowski on saadaval ja Dortmundist on igaljuhul minek (see meelitab kõiksugu huvilised kohale) ja Lewandowski vabaneb seega tüütust ülesandest meediale oma tulevikust plaanidest rääkida.

                    Kommentaar


                      Mängijate kohta on ka mõned uudised:
                      *Kinnitati ametlikult, et Tymo lahkub (seda teadsime kõik juba pikalt)
                      *Ribery´le pakutakse tõenäoliselt lepingu pikendus aastani 2017 (+1 võimalusega)
                      *Pizarro ja van Buyten´iga hakatakse alles pärast karikafinaali rääkima
                      (kui Pizarro peaks lahkuma, siis praegu peetakse tõenäolistemaks uuteks klubideks Dortmundi ja Schalket)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        srsly... te maksite ~73 mln euri uute mängijate eest... Tasememuutus oli üsna kohustuslik pärast sellist summat. Ei leia endas mingit respecti tunnet selle vastu... Ikka üsna jõuga mitte niivõrd nõuga võetud tasememuutus. Dante deal mulle meeldis though.

                        Jah, mõneti on õigus, et raha kulutati, aga reaalselt läks selleks leveli tõstmiseks vaja vaid Dantet ja Mandzukicit - selgelt mehed, kes juba Bundelsigas kanda kinnitanud ja teavad mis nad teevad ja suutsid seda ka ilusti demonstreerida. Ja need on täiesti tavalised üleminekud - mitte mingid ässad. Hispaanlase eest maksti palju raha ja hooaja lõpp näitab, et mees on kohanemas ja järgmine aasta teeb suuri tegusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Bayern ongi saksa ManU.
                          ostupoliitika osas vast mitte, pigem success viimastel kümnenditel ning olles ka riigi juhtiva klubi rollis.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Hispaanlase eest maksti palju raha ja hooaja lõpp näitab, et mees on kohanemas ja järgmine aasta teeb suuri tegusi.
                            See aasta on ta veel kehvake olnud, et alles kohanemas? Minu arust oli poolfinaalidest alates ta lihtsalt 'sick' (enne seda väga mänge jälginud ei olnud)

                            Kommentaar


                              Hmm, need ostud olid kõik tegelikult vajalikud: Mandzukic Olici asemele, Olic Wolfsburgi, Dante osteti vist ennem kui DvB-ga poldud pikendatud. Ja vaadates kuidas kaitse ikka lekkis eelmine aasta siis täpselt sellist kaitsjat vaja oligi. Martinez oli mõeldud Schweini kõrvale ja kuna viimase vigastus näitas, et ilma temata on asi kahvatu siis tehti suurem investeering. Starke toodi ju kuna Butt läks erru. Pizzarro tuli tasuta/Petersen laenati asemele Bremenisse. Shaqiri ka vajalik asendaja, Prjanic minema.
                              Mingit sihilikku konkuerntide tühjendamist pole olnud.
                              Sellest summast üle poole läkski Martinezi peale ja nagu näha on see summa ennast õigustanud, ei ole vahet kas ostad 2-3 ludri selle raha eest või ühe tõeliselt hea talendi.
                              Kui ma ei eksi siis näiteks Chelsea raiskas ca 100 milli vs Bayern 70 milli, mõlemad mängisid Meistrite liiga finaalis eelmine hooaeg, nüüd mõelge kumb parema investeeringu tegi (EL ja CL võitja 2013)... Hoeness ütles ju kohe pärast kaotust, et antakse 80 milli ostude jaoks ja eesmärk on Meistrite liiga ikka ära võita. Tehtud!

                              Kommentaar


                                Väärtuslikum jalgpalli kaubamärk 2013!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X