320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tv6 kommentaator ütles huvitava fakti. Alati kui on penalt eksitud on ka kõik ja teise poolajaga on probleeme.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Selleks aastaks on siis CL-ga kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Selleks aastaks on siis CL-ga kõik.
        Ahh? Hulluks oled läinud? Pole midagi veel läbi ning järgmine kord poolakas ka kaasas. Bayern varemgi sarnasest seisust tulnud välja.
        Neuerilt ulme mäng ikka.

        Kommentaar


          Sellelt konkreetselt äärekohtunikult, kes Ramose värava ära võttis, super otsus. Reaalajas väga keeruline olukord.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Sellelt konkreetselt äärekohtunikult, kes Ramose värava ära võttis, super otsus. Reaalajas väga keeruline olukord.
            +1. Hoiab selle vastasseisu ka põnevana tänu sellele heale otsusele. 1-3 oleks suht endex olnud ikkagi.

            Kommentaar


              Väldin full retardi tõmbamist ja pikemat wall of texti, aga Javi Martinez on täielik idioot, Müller on täiesti kasutu muidusööja(jah Pints ta on kasutu) ja Bernat ei ole kaitsetööst küll mitte midagi kuulnud.
              Neuer on jumal. Robben, Vidal ja Thiago olid ka tublid ning Lahmi üle ei saa ka kurta. Vidal lõi üle, aga no mis teha, ma arvan, et see oli see koht, kus tal olid munad ja läks seda võtma. Oleks Müller seda löönud, siis ma oleks nutma hakanud.
              Täielikult keerati see mäng perse ja mingeid vabandusi pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Väldin full retardi tõmbamist ja pikemat wall of texti, aga Javi Martinez on täielik idioot, Müller on täiesti kasutu muidusööja(jah Pints ta on kasutu) ja Bernat ei ole kaitsetööst küll mitte midagi kuulnud.
                Neuer on jumal. Robben, Vidal ja Thiago olid ka väga tublid ning Lahmi üle ei saa ka kurta. Vidal lõi üle, aga no mis teha, ma arvan, et see oli see koht, kus tal olid munad ja läks seda võtma. Oleks Müller seda löönud, siis ma oleks nutma hakanud.
                Täielikult keerati see mäng perse ja mingeid vabandusi pole.
                Mülleri kutsumine kasutuks muidusööjaks ongi juba full retard
                Müller tegi pallita palju musta tööd ja tekitas ruumi teistele... ta ei ole klassikaline üheksa, poolakas on ulme vormis ning on üldse vähe neid terves maailmas, kes teda vääriliselt oleks suutnud asendada aga ma ei pea pikka viha sest enamus jälgib ainult palliga meest... aga see ei muuda seda faktiks või töeseks kui sa midagi sulgudesse kirjutad. (Müller ei ole kasutu muidusööja)
                Hinga sügavalt sisse, läbi pole veel miskit ning miks on üldse vaja nii äärmuslikult oma mehi sõimata ma aru ei saa... töötad Delfis või oled teismeline ning püüad äge olla? Ok norin niisama ja saan aru, et lased lihtsalt auru välja aga naljakas kuidas köik (väike liialdus) äärmustesse kipuvad kalduma enda mötteid avaldades nagu muidu neid ei märgataks või ei vöetaks tösiselt.
                aga köiges muus on sul öigus, Martinezelt väga rumal tegutsemine, kui endal veel kollane ka eelnevalt juba all.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Väldin full retardi tõmbamist ja pikemat wall of texti, aga Javi Martinez on täielik idioot, Müller on täiesti kasutu muidusööja(jah Pints ta on kasutu) ja Bernat ei ole kaitsetööst küll mitte midagi kuulnud.
                  Neuer on jumal. Robben, Vidal ja Thiago olid ka tublid ning Lahmi üle ei saa ka kurta. Vidal lõi üle, aga no mis teha, ma arvan, et see oli see koht, kus tal olid munad ja läks seda võtma. Oleks Müller seda löönud, siis ma oleks nutma hakanud.
                  Täielikult keerati see mäng perse ja mingeid vabandusi pole.
                  +1 sulle mees, mõistad täiesti asja! RESPEKT! Ei nuta ja vabandusi tõesti polnud Bayernil, täielik läbi põlemine II poolajal.

                  Kommentaar


                    Bayerni fännina on endiselt kuidagi äga ja aus tunne, et Vidal pendla kolmandale lõi, seeee ei olnud pannal. Teise poolaja algus oli muidugi katastroof aga respect kuidas lõpuni hullem ära hoiti. Neuer on Neuer!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Mülleri kutsumine kasutuks muidusööjaks ongi juba full retard
                      Müller tegi pallita palju musta tööd ja tekitas ruumi teistele... ta ei ole klassikaline üheksa, poolakas on ulme vormis ning on üldse vähe neid terves maailmas, kes teda vääriliselt oleks suutnud asendada aga ma ei pea pikka viha sest enamus jälgib ainult palliga meest... aga see ei muuda seda faktiks või töeseks kui sa midagi sulgudesse kirjutad. (Müller ei ole kasutu muidusööja)
                      Hinga sügavalt sisse, läbi pole veel miskit ning miks on üldse vaja nii äärmuslikult oma mehi sõimata ma aru ei saa... töötad Delfis või oled teismeline ning püüad äge olla? Ok norin niisama ja saan aru, et lased lihtsalt auru välja aga naljakas kuidas köik (väike liialdus) äärmustesse kipuvad kalduma enda mötteid avaldades nagu muidu neid ei märgataks või ei vöetaks tösiselt.
                      aga köiges muus on sul öigus, Martinezelt väga rumal tegutsemine, kui endal veel kollane ka eelnevalt juba all.
                      Kuidas sa kommenteerid Javi Martineze punast kaarti teisti kui täielik idiootsus? Esimese kollase puhul tõusis ise keskelt ülesse, kaotas palli ning tõmbas seejärel õlast Ronaldo maha, kuigi Vidal oli seal julgestamas ja väga suurt paanikat ei olnud. 5 minutit läheb mööda ning teed sellise täkli otsa?
                      Müllerit ma ei vaevu kommenteerimagi, Ingolstadtide ja Darmstadtide vastu mängus sees olemine, kui meeskond sajaga üle sõidab, ei ole mingi eriline näitaja. Ühtegi söötu omaks ei suutnud võtta seljaga värava poole, puude oli täiesti olematu ja rohkem tegeles seal kastis nende pallide võitmisega Vidal.
                      Ma ei ole öelnudki, et miskit läbi oleks, aga pärast esimest poolaeg selliselt asi ära soperdada on ikka täielik kunst. Hummels vist ei saa korda teiseks mänguks ka, Alonso/Alaba/Kimmich Boatengi kõrvale? Ei kõla just hästi.
                      Selles mängus ei ole midagi ilustada, konkreetselt läks kõik ptsi ja nii ongi, sa võid üritada asja selge pildiga vaadata, aga mind ajas selline asi kurjaks ja veel kurjemaks ajab tõsiasi, et kui eelmine aasta kukkusime Atletico vastu, sest Müller kuses end penaltilt täis, siis kahtlane tunne on, et see aasta kordub sama stsenaarium.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Kuidas sa kommenteerid Javi Martineze punast kaarti teisti kui täielik idiootsus? Esimese kollase puhul tõusis ise keskelt ülesse, kaotas palli ning tõmbas seejärel õlast Ronaldo maha, kuigi Vidal oli seal julgestamas ja väga suurt paanikat ei olnud. 5 minutit läheb mööda ning teed sellise täkli otsa?
                        Müllerit ma ei vaevu kommenteerimagi, Ingolstadtide ja Darmstadtide vastu mängus sees olemine, kui meeskond sajaga üle sõidab, ei ole mingi eriline näitaja. Ühtegi söötu omaks ei suutnud võtta seljaga värava poole, puude oli täiesti olematu ja rohkem tegeles seal kastis nende pallide võitmisega Vidal.
                        Ma ei ole öelnudki, et miskit läbi oleks, aga pärast esimest poolaeg selliselt asi ära soperdada on ikka täielik kunst. Hummels vist ei saa korda teiseks mänguks ka, Alonso/Alaba/Kimmich Boatengi kõrvale? Ei kõla just hästi.
                        Selles mängus ei ole midagi ilustada, konkreetselt läks kõik ptsi ja nii ongi, sa võid üritada asja selge pildiga vaadata, aga mind ajas selline asi kurjaks ja veel kurjemaks ajab tõsiasi, et kui eelmine aasta kukkusime Atletico vastu, sest Müller kuses end penaltilt täis, siis kahtlane tunne on, et see aasta kordub sama stsenaarium.
                        Ütlesin, et Martinezelt väga rumal käitumine, mis sa selle ümber mämmutad. Mine karju end õues tühjaks ning ära pane mulle siin mingeid enda mötteid pähe, et saaksid teravalt õelda. Usu mind karjumine aitab, kui just Koplis ei ela, siin karjub Toolik kohe vastu ja koerad hakkavad löugama
                        Jälle kaldud äärmusesse, tuues siia mingid lambi näited liialdusega. Nii koondise, kui klubi eest on Müller olnud alati võitleja ja SS positsioonil kasvöi viimasel hetkel endast köik andnud... nagu näiteks Juventuse vastu.
                        Kas sinu mälu on nii lühikene? Kipub samasse äärmusesse nagu mul üks tuttav, kelle arvates Neuer on kehv väravavaht ja mämmutab pidevalt mingi ühe-kahe mängu ümber. Kui sa Mülleri väärtusest aru ei saa, siis pole mul ka midagi rohkem lisada... (tahtsin kirjutada siia veel, et ega United mingi lambise vana eest 150m ei pakuks aga siis meenus, et nad maksid Pogba eest 90 ja see näide oleks oma kaalu kaotanud.)
                        Müller on hea... kui ta mängib õigel kohal ja ka mina saan aru, et täna oli kehv mäng aga mitte ainult temal... vaid tervel meeskonnal möningaste sähvatustega. Selgelt oli näha, et Boateng pole vormis (muide ka Müller oli alles hiljuti vigane aga seda sa tead ilmselt isegi), ülekohtune on kedagi eraldi märgistada... noo juhul kui selle mehe nimi pole just Martinez, kel juhe korralikult kokku jooksis aga mis teha juhtub... selline on jalgpall.
                        Ma ei väida, et tegi kena mängu... aga äärmustesse ei tasu ka kalduda.

                        Näen kõige suuremat süüd juhatusel, et meil ainult ÜKS... just ainult üks fucking puhas ründaja terves tiimis, peale noorukese Greeni minema saatmist. Kedagi Pizarro sarnast oleks tarvis uuesti.

                        Kommentaar


                          Nii see 16-mänguline CLi võiduseeria kodus otsa saigi. Neuerile peab ühe suure pika pai tegema, et Madridi sõites üldse mingid võimalused on. Eks see kripeldama jää, kuidas see eduseis ära anti. Martinez unustas vist taklama minnes ära, et juba kollane all. Punane tõmbas ikka korralikult meeskonnale vee peale. Kahjuks ei olnud vastas ka ManC, kelle vastu võid ka 10. mehega domineerida. Mõned minutid pärast seda suudeti veel Reali poolel midagi teha, 65. minutist alates oli juba näha, et meestel raske, kumm tühi ning eksiti ebatavaliselt palju söötudel. Müller oli tõesti väga frustreeriv täna, jooksude ajastus oli alati vale ning kui Robbenil tekkis võimalus liini taha mängida, siis Müller oli juba sulgu jõudnud. Värsked ääred Costa ja Coman paistsid nagu oleks enne mängu tulekut poolmaratoni läbinud.

                          Nädalavahetusel Leverkuseni vastu kõik varujõud mängu ning teisipäeval tuleb olukorras, kus midagi kaotada pole koos Lewandowski ja Hummelsiga (Ancelotti väitis just pressikal, et pidavat terveks saama selleks ajaks) minna püüdma seda seeriat ümber kallutada.
                          Raske saab see olema. Viimased 3 aastat pole play-offis Hispaanias õnnestunud mitte ühtegi väravat lüüa.

                          Kommentaar


                            Müller oli suur ümmargune null. Teist päris ründajat on tiimil vaja. Eks pendla sisse löömise puhul oleks me ka suutnud hea tulemuse teha, kuid kuna pinnalt tegelikult polnud, on kõik õiglane. Kõik võimalused on veel olemas. Pole see Bernabeu nii hirmus paik ühti. Kui keegi seal Reali ära nüpeldab, on see just Bayern.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ütlesin, et Martinezelt väga rumal käitumine, mis sa selle ümber mämmutad. Mine karju end õues tühjaks ning ära pane mulle siin mingeid enda mötteid pähe, et saaksid teravalt õelda. Usu mind karjumine aitab, kui just Koplis ei ela, siin karjub Toolik kohe vastu ja koerad hakkavad löugama
                              Jälle kaldud äärmusesse, tuues siia mingid lambi näited liialdusega. Nii koondise, kui klubi eest on Müller olnud alati võitleja ja SS positsioonil kasvöi viimasel hetkel endast köik andnud... nagu näiteks Juventuse vastu.
                              Kas sinu mälu on nii lühikene? Kipub samasse äärmusesse nagu mul üks tuttav, kelle arvates Neuer on kehv väravavaht ja mämmutab pidevalt mingi ühe-kahe mängu ümber. Kui sa Mülleri väärtusest aru ei saa, siis pole mul ka midagi rohkem lisada... (tahtsin kirjutada siia veel, et ega United mingi lambise vana eest 150m ei pakuks aga siis meenus, et nad maksid Pogba eest 90 ja see näide oleks oma kaalu kaotanud.)
                              Müller on hea... kui ta mängib õigel kohal ja ka mina saan aru, et täna oli kehv mäng aga mitte ainult temal... vaid tervel meeskonnal möningaste sähvatustega. Selgelt oli näha, et Boateng pole vormis (muide ka Müller oli alles hiljuti vigane aga seda sa tead ilmselt isegi), ülekohtune on kedagi eraldi märgistada... noo juhul kui selle mehe nimi pole just Martinez, kel juhe korralikult kokku jooksis aga mis teha juhtub... selline on jalgpall.
                              Ma ei väida, et tegi kena mängu... aga äärmustesse ei tasu ka kalduda.

                              Näen kõige suuremat süüd juhatusel, et meil ainult ÜKS... just ainult üks fucking puhas ründaja terves tiimis, peale noorukese Greeni minema saatmist. Kedagi Pizarro sarnast oleks tarvis uuesti.
                              Ma üritan sulle selgeks teha, miks ma mängijaid niimoodi kutsusin, sa ju ei suutnud sellest aru saada. Kas Juventuse mäng oli see hooaeg? Mis kasu on sellest, mida ta varem teinud on? Ma ei väitnudki, et ta pole kunagi hea olnud või mis?
                              Müller on SSina hea, aga hetkel on ta ka sellel positsioonil pigem kohatäide ja midagi luua ta küll ei suuda. Fakt on see, et pärast mõnda superhooaega on ta teinud tagasikäigu ning ei ole seda minekut leidnud, ükskõik, mis selleks põhjuseks ka ei ole. Peame jääme eriarvamusele ja see on normaalne. Ta võis kõvasti joosta, aga ta oli platsil pika puuga kõige kehvem mees ning mis ruumi tekitamisest sa räägid? Mingeid ülekaale ega midagi küll kuskil ei tekkinud, Robbenil oli koguaeg 2~ + meest peal.
                              Ribery - Alaba ei funganud ka absoluutselt ja Alaba oli tervikuna ka kehv, Lahm ei suutnud kahjuks ka Robbenit rünnakul piisavalt abistada ning oligi koguaeg situatsioon, kus lihtsalt polnudki midagi teha.



                              Kordusmängus ma tahaks näha midagi sellist.


                              -----------------Neuer------------------
                              Lahm----Hummels----Boatank--Alaba
                              -----------Vidal-----Kimmich----------
                              Robben--------Thiago------------Costa
                              -----------------Lewa-------------------


                              Ma olen suhteliselt kindel, et Lewa mängib, sest kui eilne oli kahtlane ja ei hakatud riskima, siis ma arvan, et teine mäng on selline, kus pole väga varianti ja Robert ei ole ise nõus eemale jääma. Keskväljalt ma võtaks Alonso ära ja paneks Kimmichi sinna, Xabi jääb aeglaseks ja eile ikka väga palju eksis söötudega, kuna Real hakkab Bernabeul rohkem lükkama ja keskväljal tuleb kõvasti joosta, siis Kimmich võiks parem variant olla. Pikkade söötude osas kaotame, aga Hummels ja Boateng peaksid nende laskmisega hakkama saama. Alaba - Ribery ei toiminud üldse, kuid Alaba - Costa on päris kenasti viimasel ajal töötanud, võiks nagu proovida. Samas olen nõus, et kui eile Costa ja Coman peale tulid, siis mulle tekkis ka kohe selline esmamulje, et mehed on otse maratonilt tulnud, täiesti null energiat ja isegi täiesti küpsete meeskonnakaaslaste seas paistsid nad väga kehvad.
                              See paar ei ole otsustatud ning kõike võib juhtuda, aga me peame tegema elumängu Madridis ning sellest ei pruugi piisata.

                              Kommentaar


                                Mülleri mäng pani tõesti mõtlema, et kuidas sellisel meeskonnal Lewa'le back-up'i pole. Robbenist hakkas kohati kahju. Müller ei abistanud piisavalt ja individuaalselt ei olnud ka Robbenil parim päev.
                                Costa üritas paar korda aga ebaõnnestunult. Coman peaks kui ilge kiirusega vend olema. Oleks nagu võinud minna ja teha aga pigem mängis tagasi/kõrvale ja kartis justkui.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X