320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen lugenud juba täna, et tundub Boateng ja Hummels mõlemad alustavad tänast mängu siiski, aga ega ennem ei saa täpselt kindel olla kuni algkooseise pole avalikustatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Navas Vaata postitust
      Olen lugenud juba täna, et tundub Boateng ja Hummels mõlemad alustavad tänast mängu siiski, aga ega ennem ei saa täpselt kindel olla kuni algkooseise pole avalikustatud.
      Pigem ainult üks neist alustab Alabaga koos keskkaitses ning vasakkaitses seega Bernat.

      Kommentaar


        Algselt postitas NEY Vaata postitust
        Pigem ainult üks neist alustab Alabaga koos keskkaitses ning vasakkaitses seega Bernat.
        Tundub väga tõenäoline kül või pannakse pisikene bulldog Kimmich sinna ning Alaba jääb omale kohale.
        Mis siin ikka spekuleerida, juba varsti avalikustatakse alg11.
        Mul jube selline ärevus sees enne mängu... nagu ise läheks platsile

        Kommentaar


          Meele teeb nukraks ka tänane mäng... sest see võib olla Lahmi ning Alonso viimane mäng CLis

          Kommentaar


            Bernat oli esimeses mängus platsil veedetud aja jooksul väga kehv, nii kaitses kui ka rünnakul ja tõesti loodan, et see ei vasta tõele.
            Ma kardan ka, et Boateng on ainult enamvähem kõlbulik ja tuleb keegi talle partneriks panna. Kimmich on beast ja saaks hakkama, aga mulle väga ei meeldiks õhuduellid vs Benzema/Ronaldo/Ramos. Müllerit ei taha ka alustamas näha.
            Tuleb, mis tuleb, aga ma tahan näha, et antakse lahing ja kui langetakse, siis võideldes.
            #miasanmia

            Kommentaar


              Hummels & Boateng rivis. Vilemees täna härra Kassai. 2012 vilistas see mees ka üht mängu Bernabeul, kui meie pannaldega edasi läksime.

              Kommentaar


                Parim, mis hetkel võimalik platsile panna ma usun, eks mäng näitab, mis seisus keskkaitseduo on.

                Kommentaar


                  Seni mängupilt nii nadi, et väravat ei ole kusagilt tulemas.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Alaba pole ka ikka vormis, need pallid kasti on kõik kohutavad. Kui Alonso jätkab, siis Real lööb varsti ära, tema valesööte ja pallikaotusi ei jõua kokku lugeda. Boatengi ja Hummelsi puhul selgelt näha, et pole 100%. Midagi lootusetut tegelikult pole. Alonso välja ja Kimmich asemele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Alaba pole ka ikka vormis, need pallid kasti on kõik kohutavad. Kui Alonso jätkab, siis Real lööb varsti ära, tema valesööte ja pallikaotusi ei jõua kokku lugeda. Boatengi ja Hummelsi puhul selgelt näha, et pole 100%. Midagi lootusetut tegelikult pole. Alonso välja ja Kimmich asemele.
                      Tulin just sama kirjutama
                      Alonso juba küpse omadega ning kui Carlo seda kohe ei taipa, siis pole ka midagi siit loota.
                      Vidal Alonso kohale, Müller sisse Thiago kohale ning Thiago Vidali kohale.... sellise paiknemisega oleme sel hooajal kõige ilusamat jalgpalli näidanud. Muidugi võib ka lihtsalt Kimmichi Alonso asemele panna ja oleks ka parem. Eks ootame ja vaatame mida Carlo nüüd teeb.

                      Kommentaar


                        Kimmich tundub selles vanadekodus nagu pedofiiliaohver
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Kohutavalt palju praaki ikka. Kui teiseks poolajaks mehi maa peale ei saa, siis peab ikka ime juhtuma, et Real ära ei lööks. Väravateta esimene poolaeg oli halvim stsenaarium.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Kimmich tundub selles vanadekodus nagu pedofiiliaohver
                            Hahahhahaaa.... no Kimmich saab vähemalt vahel platsile... kül paremal, kül keskkaitses, kül keskväljal, kül äärel ning korra isegi tipus... vaene Renato on see keda penskarid kuskil vägisi kinni hoiavad

                            Kommentaar


                              Renato on Kiskja uue filmi võtetel. Tal pole soengut vaja muuta vähemalt.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ma mängu pildiga ei vaata. Kas mingit teise kollase varianti polnud Casemirole pendla olukorras?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X