320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin ikka halada väärtlahing,kahjukslõppes taaskord teekond,Kassai on ja jääb Kassaiks aga seletage millegategelesid äärekohtunikud kaks selgelt sulust väravat mis enam ei tähenda midagi.Kui viimast BL pela vaatasin arvasin et Bernabeult pole MIDAGI teha aga eksisin mütsmaha võtame 3 st 2 siis.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Kassai polegi nii paha mees kui ma arvasin. Hea töö Viktor!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Kassai polegi nii paha mees kui ma arvasin. Hea töö Viktor!
        Mul hakkas täitsa kahju... sinu elu peab vist väga õnnetu olema, kui sellist asja tuled praegu siia kirjutama...

        Kommentaar


          Tunnen veits kaasa, kohtunikebrigaad kandis Real'i särke.

          Kommentaar


            Lisaks mängule kaotati ka Neuer hooaja lõpuni. Ta murdis vasaku jala, siis kui veel seis 2:2 oli. Mingeid uudiseid küll veel pole, aga kahtlustan, et ka Boateng ja Hummels tervelt ei pääsenud ning peavad paar mängu pausi pidama. Aga vähemalt võideldi ja anti endast kõik. Respect eriti just Hummelsile Ja Boatengile, kelle puhul polnud arugi saada, et nad poolvigaselt mängisid.

            Kommentaar


              Vidal selgitab miks sulgu polnud

              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                No siin pole midagi arutada. Mängu tegi ära selle aasta CLi halvim vile, aga ega see ei muuda midagi. Vaatamata Kassai pasale mängiti poolfinaali vääriliselt. Edaspidi loodan, et karma teeb aluspesumodelli fännide eest oma töö.
                Karma payback. Ükskord pidi see kohtunike poolne Bayerni pooldamine lõppema.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Ungarlasest kohtuniku Viktor Kassai valed otsused eilses Meistrite liiga veerandfinaalmängus ajasid Müncheni Bayerni meestel harja nii punaseks, et kolm neist tungisid pärast lõpuvilet lausa vilemeeste riietusruumi.


                  On tegemist lihtsalt Marca luuluga või eksisteerib ka mingi tõepõhi sellel?
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Kassai nurga alt vaadates ju selge viga Vidali poolt ja neljas kohtunik ei oma ka head nähtavust. Eks kahe peale otsustati kindlam otsus vastu võtta.

                    Kommentaar


                      Kindel otsus oleks kaart andmata jätta. Lambist sisetunde pealt vend väljakult ära saata on ikka päris totter

                      Kommentaar


                        Huvitav fakt, et varem polnud keegi suutnud CL's Bayernile hat-tricki lüüa.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Kassai ainuke õige saatus oleks peldiku taha ja kuul pähe. Täiesti haige "kohtunik" on see mees.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            https://9gag.com/gag/aG1OOyw

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...ma?id=77932376

                              On tegemist lihtsalt Marca luuluga või eksisteerib ka mingi tõepõhi sellel?
                              Väidetavalt Hispaania kollase pressi luul ja kaalutakse ka nende vastu kohtusse minemist.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar




                                Sakslased ise ka tunnistavad, et kuigi Kassai tegi neile lõpuks liiga, siis kui ära võtta kõik valeotsused, siis poleks neid lisaaja jamasid üldse olnud, sest Real oleks juba normaalajaga edasi läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X