320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei teagi kuidas seda postitust alustada aga las see parem jääda... parem ei hakka siin kohe esmaste emotsioonide pealt vahutama

    Kommentaar


      Mis siin ikka vahutada. Keskkaitsjad ei suuda tervet mängu tassida. See on ikka kurb, kui palju realiseerimata väravavõimalusi oli. Viimastes mängudes olekski nagu puudu see viimane käik. Muidu tööd tehakse ning väravat ohustatakse koguaeg, aga sellega piirdubki.

      Kommentaar


        Huvitav,mis sellise downswingi põhjus küll on?! Lahmist on krdi kahju

        Kommentaar


          Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
          Huvitav,mis sellise downswingi põhjus küll on?! Lahmist on krdi kahju
          Eks vigastustel on suur mõju... Hummels, Boateng pole veel 100% vormis, Neuer ka sant ning poolakas mängis Reali vastu ning ka täna vigasena... siia lisada Alonso, kes paneb meie kaitse surve alla, kui peale valesööte ise enam kaitsesse 30min täitumisel ei jõua jne.
          Ehk vigastused, Mülleri kehv vorm + Carlo jäärapäisus ning oleme seal, kus me praegu oleme.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Aga ega milleeniumijärgseid omakasvandikke, kes on suutnud end põhitiimi murda ikka jagub: Lahm, Bastian, Alaba, Müller, Kimmich, Badstuber. Veel? Kroos.
            Mitmes Bayerni noortevõistkonnas Kimmich mänginud on ka?

            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Kui siit taha saadakse, rebitakse küll Carlo leping puruks.
            Milles Ancelotti veel süüdi on? Kui ründajatel on kehv päev ja endale meisterdatakse 2 väravat, siis ongi väga keeruline võita.
            Ma loodan, et õnn saabub lõpuks ka Reusi õuele, kel nüüd head võimalused saada elu esimene tiitel.

            Bundesliga tiitlit vist õnneks ei anna enam maha mängida. Ühesõnaga nüüd võiks hakata mõtlema juba järgmisele hooajale ja Sanschesele ja Kimmichile ja Comanile anda korralikult mänguaega järelejäänud 4-s kohtumises.

            Kommentaar


              Kui liiga ka suudetakse maha mängida, siis võib küll Papa Carlole aidaa öelda!

              Kommentaar


                Kahju, et Lahmi ja Alonso viimane suur mäng just selliselt lõppes. Kuidagi raske uskuda, et Lahmi näeb Bayerni särgis ainult veel 4 korda.
                Mängu enda kohta midagi kommenteerima ei hakka, aga närvi ajas see, et juba kolmandat mängu järjest pidi platsil nägema tujutult ringi sörkivat Costat. Comanit polnud isegi pingil, kuigi tema vorm tundub selgelt tõusvas suunas liikuvat.
                Seda ka, et äkki nüüd nõustuvad Rummenigge ja co natuke rohkem rahakotti avama suvel.

                Kommentaar


                  No mina näen, et rahakoti rauad peaks korralikult lahti minema. Ma ei tea kas see tundub ainult mulle aga minu hinnangul on põlvkonna vahetusega hilja peale natuke jäädud ja vigastused + paar ebaõnnestunud üleminekut on meeskonna õhukeseks viilinud?

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Kurat räägib õiget juttu. Meie tiimi vanus oli tipus treble ajal. Praegu on neli aastat möödas ja paljud põhitegijad lõpetamas või lõpu lävel. Tiim vajab investeeringud ja kohe. Ja keegi küsis, kuidas Carlo süüdi on, et selline seis praegu - kui ei tule väravaid, tuleb muuta viisi, kuidas üritada nendeni jõuda.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ma mitte tiheda Bundesliga jälgijana küsin, et mis on teie "predatori" seis, et miks teda nagu pildis palju näha pole ?
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Xabi võib küll vana olla aga ühte asja ta pole unustanud. 2:1 väravale eelnenud olukorras üpris võimas diagonaal Ribery'le.

                        Kommentaar


                          Keda tahetakse tuua järgmiseks hooajaks Bayernisse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NEY Vaata postitust
                            Keda tahetakse tuua järgmiseks hooajaks Bayernisse?
                            Paremkaitsja, teine viiul ründesse ja Douglas Costa asendaja* kui ta maha müüakse.

                            Nendest kõige rohkem räägitud.

                            Kommentaar


                              Sanchez ja Mane Arsenalist-Poolist

                              Weigl Dortmundist( yuup)

                              Bellerin Arsenalist.

                              Bayerni jaoks on terve euroopa top 4 liigad maxima hindadega.

                              Kommentaar


                                Ma ei usu, et paremkaitsjat jahitakse. Kimmich ja Rudy on mõlemad võimelised seal mängima ja Rudyt ma pakukski pigem paremale kui keskväljale. Kimmichiga on suht segased lood, tundub et Carlo teda väga kasutada ei taha. Costa jonnib, kuid ma täiesti mõistan, miks ta pingil istub, sest platsil veedetud aja jooksul pole ta väga silma paistnud ja kui treener valib sinu asemel 34-aastase klaasist wingeri(Ribery), siis sa tõenäoliselt oled treeningul ikka väga kehv olnud.
                                Verratti oleks unelmate ost ja ma tõesti loodan, et suudetakse ta Münchenisse meelitada, kuigi ta tundub nii Barca bound, et jube.
                                Sancheze võtaks vabalt, Vidal võiks nagu olla üks mängiv faktor.
                                Bellerini ei taha.

                                // Coman on official, well done!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X