320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jep, nõus... RB kohale Kimmich, vajadusel Rudy ning kolmanda/teise valikuna on veel olemas Rafinha.
    Bellerinit tõesti ei taha. Costa ise süüdi, kaitsesse ei panusta, Alabaga ei klapi, isetseb tihti ning meedias tegin end lolliks koos agendiga... nõudis rohkem mänguaega... vihjas lahkumisele... eesmärk oli parem leping teenida aga kui 34 aastane Ribery sind pingile mängib ja Toni Kroosi näitest miskit ei õppinud... siis pole kedagi teist süüdistada, kui ennast.

    Üsna kindlalt tuuakse uus varuväravavaht, poolakale backup ning keegi Costa asemele.
    Kuna meie juhatus tegutseb vaikselt, siis on raske prognoosida... aga vast keegi nendest: Julian Brandt (Michael Reschke suur lemmik), Alexis Sanchez (Vidali suur sõber) või James Rodriguez (Carlo lemmik).

    Kommentaar


      Thiago sõlmis uue lepingu aastani 2021 ning kuulduste kohaselt on Boatengi, Mülleri, Lewandowski ja Neueri kõrval üks enim teenivatest mängijatest. Super.

      Kommentaar


        Huvitav saab ka olema jälgida kas keegi neist ennast kunagi põhisse suudab murda: Niklas Dorsch, Fabian Benko, Felix Götze, Gianluca Gaudino.

        Kommentaar


          The Bayern midfielder increasingly looks a candidate for the title of most startlingly strange meteoric 24-month first-team career ever. Wonderkids beware


          Minge jah Bayernisse, wonderkid'd.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Gianluca Gaudino.
            Mänginud juba Buyerni eest, muideks. Küllaga tuletad sa selle nime mulle uuesti meelde ning nüüd ma hakkan mõtlema, et kuhu poiss kadunud? Oli ju Pepiga mingi moment (üleeelmise hooaja lõpp vist) juba nelja sõrme ja kaheksa varbaga lävel ju...
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              Mänginud juba Buyerni eest, muideks. Küllaga tuletad sa selle nime mulle uuesti meelde ning nüüd ma hakkan mõtlema, et kuhu poiss kadunud? Oli ju Pepiga mingi moment (üleeelmise hooaja lõpp vist) juba nelja sõrme ja kaheksa varbaga lävel ju...
              Laenul St.Gallen'is ja peaks varsti tagasi tulema. Väravaid ega assiste pole ning millegi erilisega silma ei paista just. Järgmise hooaja algul saab 21. Tõenäoliselt pole Bayerni materjal, võibolla 2. Bundesliga.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Hapud viinamarjad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Hapud viinamarjad?
                  Absoluutselt mitte, sest ma polnud kunagi Renato Unitedisse toomise poolt.. Liiga sarnansed mängijatüübid Pogbaga ja tõenaöliselt oleks ehk sama saatus olnud, eriti tulles suure raha eest samal aastal kui Prodigal son Pogba.
                  Lihtsalt jube kahju, et sellises vanuses kutt sai hooaja pmst pingil istuda.

                  Kommentaar


                    Murupallurite päevane viig Ingolstadti vatu tähendab, et täna õhtuse võidu korral on Bayern München 5. korda järjest Bundesliga meister.

                    Kommentaar


                      Hoidke Gomez kuival ja lööge oma ära ning tiitel on teie!

                      Kommentaar


                        FUCK YEA!!!!!!!!!!
                        Tulemus pole oluline, lihtsalt hea oli vaadata noori Coman, Kimmich, Alaba, Sanches, vormi leidnud Müllerit, alati-loom-Hummelsit ja kiilakat... vanus 34 aga ikka jaksab.... kindlasti unustasin kellegi ära aga mõnus õhtu... aitäh.

                        Kommentaar


                          Comanilt ja Kimmichilt väga hea mäng. Ma olen alati arvanud, et Kimmichist saab ennem "järgmine Scweinsteiger" kui "järgmine Lahm".
                          Nüüd siis on veel üks eesmärk - tekitada Lewandowskile nii palju väravavõimalusi järgmistes mängudes kui võimalik.

                          Kommentaar


                            Thiago man of the match. Need söödud.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kui Renato Sanches mängib ühe mängu veel see hooaeg, siis Bayern peab Benficale €5m välja käima lepingus oleva punkti järgi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas feedme Vaata postitust
                                Kui Renato Sanches mängib ühe mängu veel see hooaeg, siis Bayern peab Benficale €5m välja käima lepingus oleva punkti järgi.
                                Ilmselt võib kutt nüüd puhkama ära minna.
                                Hästi majandatud!
                                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X