320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin võib küll öelda, et Robben on vana ja enam kiirust pole vms, aga fakt on see, et ainult Lewandowski on temast resultatiivsem. Siiamaani on Robben kõik konkurendid, kes talle on söödetud, pingile saatnud. Comani tulevikku ma näen esialgu nagunii pigem vasakul äärel. Muidugi ma olen ka kahe käega poolt, kui plaanitakse uus paremäär osta, aga kes see peaks olema, kes on hoobilt sama hea/parem kui Robben? Ma pean silmas mängijaid, kelle ostmiseks on reaalne võimalus.

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      Siin võib küll öelda, et Robben on vana ja enam kiirust pole vms, aga fakt on see, et ainult Lewandowski on temast resultatiivsem. Siiamaani on Robben kõik konkurendid, kes talle on söödetud, pingile saatnud. Comani tulevikku ma näen esialgu nagunii pigem vasakul äärel. Muidugi ma olen ka kahe käega poolt, kui plaanitakse uus paremäär osta, aga kes see peaks olema, kes on hoobilt sama hea/parem kui Robben? Ma pean silmas mängijaid, kelle ostmiseks on reaalne võimalus.
      Robben vaatamata oma vanusele on endiselt üks kiiremaid maailmas olnud viimastel aastatel aga sul on õigus äärtele ongi keeruline asendusi leida. Minule täitsa meeldib Coman seal vasakul aga eks suvel saame näha, kes ning kuhu tuuakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Puhtalt ainult kiirusega ei tee siin vutimaailmas enam emmigi.
        Aga annab ikka väga kõva eelise. Pealegi on tal ka kõike muud lisaks kiirusele.

        Robbenist nii palju, et ta on küll praegu olnud resultatiivne, aga selles eas tuleb langus järsku ja kondid ei pruugi korralikust vigastusest enam naljalt taastuda. Tark on praegu sellega tegeleda, mitte oodata, kuni kiilakas on audis ja ongi hambad.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Täitsa kena retro
          BM uus kit.jpg

          Kommentaar


            Klubid, kes tunnevad huvi Costa vastu... PSG, Juventus, Liverpool, Manchester United...

            Kommentaar


              Spekuleeritakse, et keegi neist saab uueks abitreeneriks: Willy Sagnol, Michael Henke või Mark van Bommel
              Isiklikult eelistaksin viimast, oleks keegi, kes ka kurja häält vahel teeks

              Kommentaar


                Michael Henke on teadupärast juba Bayerni abitreeneri tööd teinud. Aastatel 1998-2004 kui ei eksi. Põhiliselt siis "Kindral" Ottmar Hitzfeldi kõrval. Seega kui see tõesti tõsi, valiksin tema.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Tundub, et uueks abitreeneriks saab Willy Sagnol, väidetavalt sai aastase lepingu.
                  Tere tulemast tagasi Willy

                  Kommentaar


                    Kui see on tõsi, siis ootan huviga, kuidas ta hakkama saab. Mängijana oli Willy Sagnol igati sümpaatne. Kahjuks ainult sai tema karjäär liiga vara läbi.

                    Kommentaar


                      Kimmichilt kena värav koondise eest sõprusmängus Taani vastu.

                      Kommentaar


                        Üsna koomiline, et Aasiasse turneele sõitva Bayerni KÕIK väravavahid on vigased aga pole hullu... Starke hoidvat end vormis

                        Kommentaar


                          Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

                          Kommentaar




                            10 (!) aastat Frank juba Bayernis laamendanud.

                            Selle ajaga kogunud igati aukartustäratavad 111 väravat ja 173 väravasöötu. Igati respektaabel

                            Kommentaar


                              Sagnol lisati Ancelotti abitreeneriks

                              Former Bayern Munich and Les Bleus defender Willy Sagnol has been announced as Carlo Ancelotti’s assistant coach at Bayern Munich, the German champions confirmed this Friday morning.

                              Sagnol, who played 184 Bundesliga games for the Bavarians between 2000 and 2009 will fill the gap left by Swansea boss Paul Clement and Hermann Gerland, who took over the Bayern Campus project and will take up his role with immediate affect.

                              The Frenchman had been out of work since being sacked by Bordeaux in March 2016, but his experience as France Under-21 coach could prove vital in his new role.

                              “I am very proud that Carlo Ancelotti, one of the best and most experienced coaches in world football, has picked me,” said the 40-year-old who has signed a two-year-deal with Bayern.

                              “I am happy to be able to work alongside Carlo and with this Bayern Munich team.”

                              “I had asked the board to bring in a replacement for the coming season,” said Bayern boss Ancelotti, who wanted a former Bayern player with coaching experience.

                              “Willy meets both criteria. I am looking forward to working with his this season.”
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Väidetavalt on Bayern läbirääkimistes Lyoni keskväljamehe Corentin Tolisso ostmise asjus. Maksma peaks kuni 40 miljonit. Oskab keegi midagi kommenteerida, mis mehega tegu, kas võib temast Bayernile kasu olla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X